Įkraunama...
Įkraunama...

Maldos galia

dievas nenužudė. toks buvo jų gyvenimo kelias. suprantu, kad labai skaudu, bet su dievu tai neturi nieko bendro. TOKS BUVO JŲ KELIAS.
Atsakyti
QUOTE(Shiduh @ 2006 02 27, 15:49)
dievas nenužudė. toks buvo jų gyvenimo kelias. suprantu, kad labai skaudu, bet su dievu tai neturi nieko bendro. TOKS BUVO JŲ KELIAS.

nesamone.
Atsakyti
pyktis veda į niekur.
Atsakyti
QUOTE(Shiduh @ 2006 02 27, 16:11)
pyktis veda į niekur.

liekam kiekviena prie savo pozicijos,gerai?manau,dievas tikrai visagalis,ir galetu nebuti toks ziaurus.Tai mano nuomone,o tu lik prie savos.
beje,nepykstu ant jo.nusivyliau.
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2006 02 25, 16:20)
Mdaaa hobo, čia tai transformacijos gyvenime.  bigsmile.gif Ir kačių musėt nebedaužysi ir net ne kačių...

Apie šitą prakeikimą nežinau, bet jei jau barščius moki virt, vieniša neliksi. Turėtų kada suveikt.

O rimtai tai tam kas save laiko Dievulio vaikeliu  rolleyes.gif , tai jokie prakeikimai nebaisūs, nes Dievulis savo vaikus myli ir už visokius piktojo "pokštus"  stipresnis . Jau įrodė kartuką peržengdamas per didžiausią blogį - mirtį. O malda stiprina žmogaus ryšį su juo.
Vat kaip gražiai pasakiau  blush2.gif


beje, aš niekada nedaužiau nei kačių, nei kažko kito.
Papildyta:
QUOTE(Alabama @ 2006 02 27, 16:18)
liekam kiekviena prie savo pozicijos,gerai?manau,dievas  tikrai visagalis,ir galetu nebuti toks ziaurus.Tai mano nuomone,o tu lik prie savos.
beje,nepykstu ant jo.nusivyliau.


tai ne mano nuomonė, taip yra. liūdna, kad taip atsitiko, bet tu neteisingai suvoki kas yra dievas ir be reikalo suteiki jam žmogaus pavidalą ir savybes. linkiu tau suvokimo, kas yra jo malonė ir meilė.
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2006 02 27, 15:10)
tai kodel dievas nuzude mano dvynukus?


Nes, matyt, tau to reikėjo. Kad tavo mąstymas pasikeistų.

O dėl tos bobutės aš taip daryčiau.Savaitę kitą kartočiau tokią maldą: "Atleisk,Dieve, mano bobutei, kuri nežino, ką daro. Atleisk jai už tai, kad ji mane prakeikė ir praskaidrink jai protą, kad ji suprastų savo klaidą."
Bobutė labiau kenkia sau, o ne tau. Visas tas purvas, kurį ji tau užvertė, užvirs ant jos pačios. Tai elementarus bumerango dėsnis.
Atsakyti
QUOTE(Shiduh @ 2006 02 27, 16:21)
jo malonė ir meilė.

per akys gavom ir to ir ano.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 02 27, 16:24)
Nes, matyt, tau to reikėjo. Kad tavo mąstymas pasikeistų.

O dėl tos bobutės aš taip daryčiau.Savaitę kitą kartočiau tokią maldą: "Atleisk,Dieve, mano bobutei, kuri nežino, ką daro. Atleisk jai už tai, kad ji mane prakeikė ir praskaidrink jai protą, kad ji suprastų savo klaidą."
Bobutė labiau kenkia sau, o ne tau. Visas tas purvas, kurį ji tau užvertė, užvirs ant jos pačios. Tai elementarus bumerango dėsnis.

Ajetus, Vaižgante... Šitaip bobutę dar užversi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 02 27, 16:24)
Nes, matyt, tau to reikėjo. Kad tavo mąstymas pasikeistų.

O dėl tos bobutės aš taip daryčiau.Savaitę kitą kartočiau tokią maldą: "Atleisk,Dieve, mano bobutei, kuri nežino, ką daro. Atleisk jai už tai, kad ji mane prakeikė ir praskaidrink jai protą, kad ji suprastų savo klaidą."
Bobutė labiau kenkia sau, o ne tau. Visas tas purvas, kurį ji tau užvertė, užvirs ant jos pačios. Tai elementarus bumerango dėsnis.



ačiū.
Atsakyti
Nesuprantu šitos temos, shiduh... ir bandau tikėt ir jaučiuos išdurinėjama ir nežinau kuris jausmas stipresnis... unsure.gif

Bet ne todėl rašau - kodėl kai žmogus neturi atsakymo dėl įvykusio blogio, jo vieton (atsakymo) kiša Dievą ? Nu rimtai - nežinau kaip paaiškint, tai Dievas kaltas... Nu kodėl Dievas?

Sakyčiau jei viskas vyktų pagal anojo valią visi iki šiol laimingi tupėtume rojaus sode, nemirtume ir nekentėtume.... Bet ant žemės nėra taip, kad tik gėris.... tik vat stipriai abejoju ar tas kas laikomas didžiausiu Gėriu atsakingas už blogį...
Nu nežudo Tas, kas davė įsakymą nežudyt.... tik žmogaus patirtas skausmas atsigrežia būtent taip - nerasdamas atsakymo bedi į tai kas arčiausiai, didžiausias ir "geriausiai matos" - t.y. Dievą.
Atsimenu pati kažkada po operacijos apšaukiau tėvą (operavo tai veidą ir kaip 16 -metei panelei baisu buvo pagalvot kaip atrodysiu) - todėl, kad buvo arčiausiai, todėl kad buvo kartu toj mano nelaimėj, tuo pat metu buvo tas, kuriam ir kliuvo visos mano emocijos - nors ne jis mane susargtino, o kaip tik atvirkščiai - su mama kaip niekas kitas kartu pergyvenu. Ir kaip apšaukiau - nepasakė nė žodžio ...

Kita vertus kai žmogui skauda, ne Dievo nekaltumą reik įrodinėt , o padėt kažkaip pereit per tą skausmą... toks Dievo "veikimo principas" - padėt pereit per kančią, o ne būt žodžiais įrodinėjma meile.

Ir tikrai tikiu, kad malda turi galią, bet malda ne fokusas, kai sukalbėjus burtažodį gauni visko "pagal katalogą"...


Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2006 02 27, 16:24)
Nes, matyt, tau to reikėjo. Kad tavo mąstymas pasikeistų.

Šitoj vietoj pritariu Alabamai - nenusišnekėk. Ir nors Alabamos santykis su Dievu vadinamas nusivylimu, pasakysiu aš - joks žmogus Dievui nėra priemonė, kad kažką paauklėtų ar kažką įrodytų, nes tokiom nesąmonėm ir holokaustą ir bet kokį kitą genocidą pateisint galima.
Dievas mąstymą keičia keisdamas žmogaus širdį, o ne žudydamas jam brangius žmones doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Shiduh @ 2006 02 27, 16:21)
beje, aš niekada nedaužiau nei kačių, nei kažko kito.

Na šito nežinojau - pamenu tik grasinimus tongue.gif
Atsakyti
Siulau tema trint, dar tokios nesamones neskaiciau.

Alabama, eik tu is cia, nes nervus susigadinsi. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ametista @ 2006 02 27, 16:45)
Siulau tema trint, dar tokios nesamones neskaiciau.

Alabama, eik tu is cia, nes nervus susigadinsi.  wub.gif

ainu.. wub.gif
neber ka gadint.
Atsakyti