Įkraunama...
Įkraunama...

Buhalterinės apskaitos kursai 2

gal kas lankėt Pačiolio kursus.kaip ten pas juos vyksta egzaminas? kokiu principu..ar galima naudotis medziaga ir tt.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(2005 @ 2011 10 14, 21:19)
gal kas lankėt Pačiolio kursus.kaip ten pas juos vyksta egzaminas?  kokiu principu..ar galima naudotis medziaga ir tt.. 4u.gif

Aš lankau savaitgalinius. Jau turejom pirma apklausa, dar laukia 2 apklausos ir egzaminas. Norint islaikyti egzamina, reikia surinkti ne maziau nei 70 tasku. I ta tasku suma ieina ir 3 apklausos ir egzaminas.
buhalterines apskaitos 2 apklausos po 15 tasku (gaunasi 30)
buhalterines apskaitos pagrindu egzaminas 50 tasku
mokesciu apskaitos pagrindai 1 apklausa 20 tasku.

Galima surinkti 100 tasku, bet jei surinksit maziau nei 70, gausit tik pazymejima, kad kursas isklausytas, kitu atveju pazymejimas bus kad kursas isklausytas ir islaikytas egzaminas smile.gif

laikant apklausas ir egzamina naudotis medziaga negalima.

Po visu teoriniu paskaitu laukia praktine dalis su realiai dokumentais 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Maja*: 14 spalio 2011 - 21:19
Sveikos, parduodu Pačiolio "Apskaitos politika" plius CD, 4 laida

http://paciolis.lt/l...ucts_item_id=76

Labai pravers jaunosioms buhlaterėms 4u.gif Nauja kainuoja 195, aš siulau už 100
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2011 10 14, 21:18)
Galima surinkti 100 tasku, bet jei surinksit maziau nei 70, gausit tik pazymejima, kad kursas isklausytas, kitu atveju pazymejimas bus kad kursas isklausytas ir islaikytas egzaminas  smile.gif


Maja, o gal žinote, ar tas pažymėjimas tik lietuvių kalba ar dar ir anglų kalba ten rašo? Nes dirbu tarptautinėje įmonėje ir butų gerai, kad pažymėjime būtų informacija ir anglų k.

Dabar irgi renkuosi kur eiti. Galvoju tarp pačiolio ir VEV, sunku kažkaip apsispręsti.
Papildyta:
QUOTE(*ziurkyte* @ 2011 09 29, 10:19)
Aš tai planuoju lankyti kursus Viniaus Universiteto kauno humanitariniame skyriuje. Kaip tik nuo kitos savaites prasideda. Kiek kas yra ten lankę iš pažystamų, labai gerai atsiliepė apie juos. Išmokina praktiką gerai, ir ne viena draugė juos pabaigusi sėkmingai dirba buhalterijoje. tai bandysiu ir aš.  4u.gif


Ziurkyte, gal žinote ar ir Vilniuje jie ką nors tokio organizuoja?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyanna: 07 gruodžio 2011 - 19:57
QUOTE(Lyanna @ 2011 12 07, 19:51)
Maja, o gal žinote, ar tas pažymėjimas tik lietuvių kalba ar dar ir anglų kalba ten rašo? Nes dirbu tarptautinėje įmonėje ir butų gerai, kad pažymėjime būtų informacija ir anglų k.

Dabar irgi renkuosi kur eiti. Galvoju tarp pačiolio ir VEV, sunku kažkaip apsispręsti.
Papildyta:
Ziurkyte, gal žinote ar ir Vilniuje jie ką nors tokio organizuoja?

Manau susitarus su koordinatoriais gali išrašyti ir anglų kalba smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2011 12 07, 20:41)
Manau susitarus su koordinatoriais gali išrašyti ir anglų kalba smile.gif


Ačiū 4u.gif o šiaip kursai patinka? Suprantamai dėstoma, aiškinama gerai?
Atsakyti
QUOTE(Lyanna @ 2011 12 07, 20:52)
Ačiū 4u.gif o šiaip kursai patinka? Suprantamai dėstoma, aiškinama gerai?

Labai super kursai, nė kiek nesigailiu. Aš pati kai jokio supratimo neturėjau apie buhalteriją, tai galiu pasakyti, kad tikrai labai aiškiai viskas išdėstoma thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2011 12 07, 21:18)
Labai super kursai, nė kiek nesigailiu. Aš pati kai jokio supratimo neturėjau apie buhalteriją, tai galiu pasakyti, kad tikrai labai aiškiai viskas išdėstoma  thumbup.gif  drinks_cheers.gif


Puiku, turėsiu omeny, ačiū labai smile.gif
Gerai būtų dar sulaukti atsiliepimų apie VEV, gal kažkas ten irgi buvo?
Atsakyti
Sveikos smile.gif Gal yra galinčių pasidalinti savo patirtimi apie kompiuterizuotos apskaitos kursus "Docintoje"? Ar daug praktinių užduočių pateikia ir ar išduodamas sertifikatas? ax.gif
Atsakyti
Kaune dar yra organizuojami kursai Moteru uzimtumo centre. Jie kur kas pigesni nei kitur, bet niekam nerekomenduoju, nes kai lankiau juos tai moterys, kurios nebuvo visai susidurusios su buhalterija praktikoje, taip ir isejo is kursu nieko nesupratusios unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laurita_1: 08 gruodžio 2011 - 23:22
Globalios idėjos,Vilnius-drauge lankė spalio mėn,tikriausia liks be darbo.Iš pirmų dvejų dienų nedarbingumo mokino skaičiuot PSD į VMI,buhalterės mane supras,tai jau pora met nedaroma,dar it kitų nesąmonių. Įstatymų pasikeitimų dėstytoja nežino.Pinigų ir darbo niekas negražins,o taip gyre tuos "Globalios,jai kolege nuo praeitų metų ausys pražiūždėjo.Sunku su tais patarimais.
Atsakyti
QUOTE(aiste84 @ 2011 12 11, 00:58)
Globalios idėjos,Vilnius-drauge lankė spalio mėn,tikriausia liks be darbo.Iš pirmų dvejų dienų nedarbingumo mokino skaičiuot PSD į VMI,buhalterės mane supras,tai jau pora met nedaroma,dar it kitų nesąmonių. Įstatymų pasikeitimų dėstytoja nežino.Pinigų ir darbo niekas negražins,o taip gyre tuos "Globalios,jai kolege nuo praeitų metų ausys pražiūždėjo.Sunku su tais patarimais.



Kažin ar ir Šiauliuose tokia situacija?? Kokios nuomonės apie buhalterinius kursus Šiauliuose?
4u.gif
Atsakyti