Įkraunama...
Įkraunama...

Buhalterinės apskaitos kursai 2

Na ką, aš jau pabaigiau Pačiolio kursus ir galiu vien tik pliusus duoti, be jokių minusų. Buvau visai žalia, juolab, kad dar humanitarė, o dabar galiu jau tvarkyti apskaitą thumbup.gif drinks_cheers.gif
Kas abejojat dėl Pačiolio kursų, tai galit drąsiai eiti ten, paruoia gerai, medžiaga išdėstoma super, o ir dėstytojai patys geriausi - auditoriai, ekspertai, docentai ir t.t

labai patenkinta esu 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2011 12 21, 22:37)
Na ką, aš jau pabaigiau Pačiolio kursus ir galiu vien tik pliusus duoti, be jokių minusų. Buvau visai žalia, juolab, kad dar humanitarė, o dabar galiu jau tvarkyti apskaitą  thumbup.gif  drinks_cheers.gif
Kas abejojat dėl Pačiolio kursų, tai galit drąsiai eiti ten, paruoia gerai, medžiaga išdėstoma super, o ir dėstytojai patys geriausi - auditoriai, ekspertai, docentai ir t.t

labai patenkinta esu  4u.gif  blush2.gif



Oi Maja, kaip smagu, ačiū už atsiliepimą, kaip tik šiandien dar dvejojau ar imti pačiolį ar nea ir visgi užsiregistravau smile.gif Beliko nuspręsti ar ištverčiau vakarinius kursus po darbo ar geriau visgi rinktis savaitgalinius, nes tarp jų vieno mėnesio skirtumas, o norisi kuo greičiau pradėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyanna @ 2011 12 22, 17:11)
Oi Maja, kaip smagu, ačiū už atsiliepimą, kaip tik šiandien dar dvejojau ar imti pačiolį ar nea ir visgi užsiregistravau smile.gif Beliko nuspręsti ar ištverčiau vakarinius kursus po darbo ar geriau visgi rinktis savaitgalinius, nes tarp jų vieno mėnesio skirtumas, o norisi kuo greičiau pradėti smile.gif

Aš lankiau savaitgalinius. thumbup.gif Gerai dėl to, kad paskaita vyksta nuo 10 iki 18 val. tada turi visa savaite laiko ruostis kitai paskaitai ir daryti namu darbus. nes pasimokyti is ties reiks wink.gif Manau jei būtų vakariniai tai jėgų pritrūktum, nes kursai bent jau man pasirodė tokie intensyvūs 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyanna @ 2011 12 22, 18:11)
Oi Maja, kaip smagu, ačiū už atsiliepimą, kaip tik šiandien dar dvejojau ar imti pačiolį ar nea ir visgi užsiregistravau smile.gif Beliko nuspręsti ar ištverčiau vakarinius kursus po darbo ar geriau visgi rinktis savaitgalinius, nes tarp jų vieno mėnesio skirtumas, o norisi kuo greičiau pradėti smile.gif


o kur ir kada vzksta paciolio kursai_ kaykaip nerandu paciolio psl informacijos. Man patogiausia butu Panevezyje arba Siauliuose, kazi ar ten greitu laiku bus? beje, kiek laiko jie trunka?
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2011 12 28, 11:48)
o kur ir kada vzksta paciolio kursai_ kaykaip nerandu paciolio psl informacijos. Man patogiausia butu Panevezyje arba Siauliuose, kazi ar ten greitu laiku bus? beje, kiek laiko jie trunka?

2012-01-23 V. Žemkalnio Gimnazija, Smėlynės g. 29, (DIENINIAI). Panevėžys

2012-02-06 V. Žemkalnio Gimnazija, Smėlynės g. 29, (SAVAITGALINIAI). Panevėžys

2012-02-13 V. Žemkalnio Gimnazija, Smėlynės g. 29, (VAKARINIAI). Panevėžys


2012-01-09 Šiaurės kolegija, Tilžės 22 (VAKARINIAI). Šiauliai

2012-01-23 Šiaurės kolegija, Tilžės 22 (DIENINIAI). Šiauliai

2012-02-04 Šiaurės kolegija, Tilžės 22 (SAVAITGALINIAI). Šiauliai

2012-02-06 Šiaurės kolegija, Tilžės 22 (VAKARINIAI). Šiauliai
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2011 12 28, 17:07)
2012-01-23 V. Žemkalnio Gimnazija, Smėlynės g. 29,  (DIENINIAI). Panevėžys
 
2012-02-06 V. Žemkalnio Gimnazija, Smėlynės g. 29,  (SAVAITGALINIAI). Panevėžys
 
2012-02-13 V. Žemkalnio Gimnazija, Smėlynės g. 29,  (VAKARINIAI). Panevėžys


2012-01-09  Šiaurės kolegija, Tilžės 22 (VAKARINIAI). Šiauliai
 
2012-01-23  Šiaurės kolegija, Tilžės 22 (DIENINIAI). Šiauliai
 
2012-02-04  Šiaurės kolegija, Tilžės 22 (SAVAITGALINIAI). Šiauliai
 
2012-02-06  Šiaurės kolegija, Tilžės 22 (VAKARINIAI). Šiauliai



Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2012 01 01, 11:53)
Aciu labai  4u.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif rekomenduoju būtent pačiolio thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki, baigiant kursus ar imanoma rasti darba, nes patirties nera g.gif
Atsakyti
QUOTE(~MILENA~ @ 2012 01 02, 21:02)
Sveiki, baigiant kursus ar imanoma rasti darba, nes patirties nera g.gif

sakyciau kad sunkoka, unsure.gif
Atsakyti
Sveikos,
Norejau Jusu pasiteirauti ar ka nors zinote apie buhalterines apskaitos kursus biudzetinems istaigoms Panevezyje.. Bet niekaip nieko nerandu. Gal padetumet? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2012 01 02, 22:04)
sakyciau kad sunkoka,  unsure.gif

nu va...a as taip norejau eiti i kursus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(~MILENA~ @ 2012 01 03, 11:29)
nu va...a as taip norejau eiti i kursus verysad.gif

cia juk ne taisykle, kas iesko, tas randa mirksiukas.gif
Atsakyti