Įkraunama...
Įkraunama...

istikimybe. ar tai imanoma?

QUOTE(Sinrina @ 2011 04 07, 16:06)
Pagrindinis punktas snukin - profilaktiskai.  cool.gif

tai taip, vis tiek kažkada neištikimas bus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(wit @ 2011 04 07, 16:06)
tai taip, vis tiek kažkada neištikimas bus  doh.gif


Cia is tos serijos, griztat namo, vienas kitam po antausi profilaktiskai, del viso pikto ir toliau pasisvilpaudami einat buties darbus dirbti, ar meducio kopineti. Sazine rami, misija atlikta, auklejamasis darbas pravestas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2011 04 07, 16:16)
Cia is tos serijos, griztat namo, vienas kitam po antausi profilaktiskai, del viso pikto ir toliau pasisvilpaudami einat buties darbus dirbti, ar meducio kopineti. Sazine rami, misija atlikta, auklejamasis darbas pravestas  biggrin.gif

būtų už ką-užmuštų? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wit @ 2011 04 07, 16:17)
būtų už ką-užmuštų?  lotuliukas.gif


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 07 balandžio 2011 - 15:23
QUOTE(Moonte @ 2011 04 07, 15:32)
O is kur tas noras viska subanalinti ir absoliutinti. Gyvenimisku situaciju yra aibes.
Zmogus be principu yra bestuburis. Na siaubinga butu jei kam "myzalas i galva stukteletu" ir ansai nesusimastydamas veikia.

Bet is dalies sutinku. Zmogui principai padeda gyventi, tai yra gerai. Bet kada zmogumi vadovauja ne protas, o tik principai, tuomet tai yra tragedija, didesne tragedija gali buti tik tuomet, kai principais ir protu pradeda vadovauti pasturgalis.

Is kitos puses vertybe ir principai yra nevisai tas pats.


Na, nelabai supratau, ka norejote pasakyti. Kazkaip primenate man mano dukteri, kuri vis klausdavo: "Kodel visi zmones negaletu buti geri?"
Atsakyti
QUOTE(pienes-pukas @ 2011 04 07, 19:04)
Na, nelabai supratau, ka norejote pasakyti. Kazkaip primenate man mano dukteri, kuri vis klausdavo: "Kodel visi zmones negaletu buti geri?"


Tame ir esme, kad nesupratote. Todel ir primenat man, lygiai taip pat tik mano sunenus, kurie teigia, kad visos moterys kales, galvojancios tik savo tarpukoju, iesko kam brangiau parsiduoti... Mane gi priskiria fosilijom mirksiukas.gif

Siaip, jei ka, klausimus mano poste i kuri jus oponavot neuzdavinejau, bent jau tokiu i kuriuos laukciau atsakymo, tik pasvarstymai garsiai. Bet tiek to...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 07 balandžio 2011 - 18:22
QUOTE(Moonte @ 2011 04 07, 19:17)
Tame ir esme, kad nesupratote. Todel ir primenat man, lygiai taip pat tik mano sunenus, kurie teigia, kad visos moterys kales, galvojancios tik savo tarpukoju, iesko kam brangiau parsiduoti... Mane gi priskiria fosilijom  mirksiukas.gif



Mane jusu pyktis stebina. Idomiausia, kad as kaip tik tvirtinu priesingai negu jusu sunenai. Bet nesimusiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(pienes-pukas @ 2011 04 07, 19:30)
Mane jusu pyktis stebina. Idomiausia, kad as kaip tik tvirtinu priesingai negu jusu sunenai. Bet nesimusiu  schmoll.gif


Dievazi, na is kur jus traukiat apie tuos pykcius. Gal dar uzuodziat per monitoriu kvapa? Gal nereikia man suteikineti savo jausenu, izvalgu mirksiukas.gif Beje kaip ir paranojos, del neistikimybes, neva visi... Neuzmusamas argumentas - nepatikrinsi, nepagausi, visi jie tokie.

Man jau baigia ikyreti, kai jau nebera ka rasyti, pradeda savo jausenas prikaisioti, neva tu privalai taip jaustis, ar jautiesi. Nesuprantu, ka tai bendro turi su diskusija? Jums lyginti su savo dukra galima, tai labai saunu, bet sulyginus su savo/mano giminaiciai, tai jau agresijos apraiskos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 07 balandžio 2011 - 18:41
QUOTE(mamazosia @ 2011 04 06, 23:59)
Daznai sampanu megaujates?
Jums papilstyt?


QUOTE(Gordon @ 2011 04 07, 02:14)
kazkaip labai mazai matosi brandziu, jau nemazai metu kartu gyvenanciu poru, kurie akivaizdizia myletu vienas kita. dauguma vis delto paskolioja laikas nuo laiko. O tai jau kelias link neistikimybes.

Netiesa. Pasikolioti seimoje yra butina. Kad ir aukstom frazem, kad ir nerekiant, o graziai, dorai pasikolioti. Nebuna vienodu zmoniu, todel kazkokie gincai privalo buti. taip net idomiau - uzsiverda diskusija, teikiami argumentai, kontrargumentai ir t.t. Juk taip idomiau. Na, bent jau pas mus seimoje. Ir tai tikrai nereiskia jokio kelio nei link skyrybu, nei link neistikimybes, nei ka nors panasaus. Tiesiog, kokie grazus/chrienovi bebutu santykiai, neistikimybe nera kazkas planuoto, apgalvoto. O jeigu tu to neplanuoji, tad ir prielaidu tam nera ir buti tiesiog negali. Jeigu seimoje blogai - tai jau ne neistikimybe, o tiesiog pirmas pasamoningas zingsnis link naujo, kito gyvenimo su kitu partneriu.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 04 07, 20:00)

Netiesa. Pasikolioti seimoje yra butina. Kad ir aukstom frazem, kad ir nerekiant, o graziai, dorai pasikolioti. Nebuna vienodu zmoniu, todel kazkokie gincai privalo buti. taip net idomiau - uzsiverda diskusija, teikiami argumentai, kontrargumentai ir t.t. Juk taip idomiau. Na, bent jau pas mus seimoje. Ir tai tikrai nereiskia jokio kelio nei link skyrybu, nei link neistikimybes, nei ka nors panasaus. Tiesiog, kokie grazus/chrienovi bebutu santykiai, neistikimybe nera kazkas planuoto, apgalvoto. O jeigu tu to neplanuoji, tad ir prielaidu tam nera ir buti tiesiog negali. Jeigu seimoje blogai - tai jau ne neistikimybe, o tiesiog pirmas pasamoningas zingsnis link naujo, kito gyvenimo su kitu partneriu.


Nors oro_buckis.gif i nosyte, atsiprasau uz familiaruma.
Atsakyti
Tai žinoma, kad įmanoma, gerbiamieji - ištikimybė gamtai ir jos šauksmui, ištikimybė liaudžiai, visuomenei ir kiekvienam žmogui gathering.gif alc.gif drinks_cheers.gif group.gif. A kodėl, gerbiami piliečiai, kai kurie iš jūsų taip pasineša į radikalyzmą, statotės visokias tvoras su aštriais strypais ir dar bandot parodyt, kad ištikimybė ir dalijimasis gamtos dovanom bei visapusiška pagelba turi būt tik vienam žmogui, o visus kitus reikia palikti ant ledo arba dar blogiau, visaip skriausti gun_smilie.gif gun_rifle.gif fear.gif swoon.gif. Argi tai yra žmonyška?
Atsakyti
QUOTE(Boba2 @ 2011 04 07, 20:04)
A kodėl, gerbiami piliečiai, kai kurie iš jūsų taip pasineša į radikalyzmą, statotės visokias tvoras su aštriais strypais ir dar bandot parodyt, kad ištikimybė ir dalijimasis gamtos dovanom bei visapusiška pagelba turi būt tik vienam žmogui, o visus kitus reikia palikti ant ledo arba dar blogiau, visaip skriausti  gun_smilie.gif  gun_rifle.gif fear.gif swoon.gif. Argi tai yra žmonyška?

A todel, kad gamtoje naturali atranka buvo ir bus, ir nieko ten nera žmonyško.
Atsakyti