Įkraunama...
Įkraunama...

**Graikiją ir jos vyrus mylinčios lietuvės**

QUOTE(Justina1 @ 2011 05 04, 18:05)
Tiek prisodinau graziu geliu balkone, o pasigrozeti jomis nera kaip per ta prakeikta ora-cia didziausias vejas, o ir silumos nera verysad.gif

Sveikutes,as irgi buvau tokiu graziu gelyciu prisipirkusi ,zydincios visos,2 dienas vejas labai stiprus uzejo-visas geles nudraske,ai sakiau vien tik spygliuocius dabar visokius pirksiu,kurie vejo nebijo....merginos kiek lt degtine kainuoja,as cia kazkaip labai senai bebuvau pirkusi ,savo akimis negalejau patiketi,tiek ir metaxa,normali degtine virs 20 euru,tai kazkokia "potemkin" radau uz 12 euru bet tokia nukvaipus visai,norint pasidaryti su apelsinu sultim daugiau degtines reik ipilti negu sulciu doh.gif tiesa viena degtine su zasim kazkokiom 44 euru kainavo,nu blyn sakaiu is tu zasu turbut ir daro kad tokia nesamoninga kaina....
Atsakyti
QUOTE(alfa omega @ 2011 05 07, 20:16)
merginos kiek lt degtine kainuoja,as cia kazkaip labai senai bebuvau pirkusi ,savo akimis negalejau patiketi,tiek ir metaxa,normali degtine virs 20 euru,

Absolut vodka (o,5l) 24,99lt, Simtmecio degtine (0,5l) 16.99 lt, Originali lietuviska Auksine (o,5l) 16,99lt, Sobieski superior (0,7l) 22,99lt, Stolichnaya (0,7l) 25,99lt, Stumbro klasikine (0,5l) 16,29lt
mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sikalaki @ 2011 05 07, 23:21)
Absolut vodka (o,5l) 24,99lt, Simtmecio degtine (0,5l) 16.99 lt, Originali lietuviska Auksine (o,5l) 16,99lt, Sobieski superior (0,7l) 22,99lt, Stolichnaya (0,7l) 25,99lt, Stumbro klasikine (0,5l) 16,29lt
mirksiukas.gif

Gera pijokams Lietuvoj alc.gif o cia Stolichnaya beveik dvigubai....nu o is zasinu kiek lotuliukas.gif
Atsakyti
doh.gif o tai dar kiek visokio samarlako pigaus yra. tiems pijokams tai zinai yra net "specialiai" i tokias kaip vienkartines stiklnes supilta - "vieno gurksnio" doze doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sikalaki @ 2011 05 07, 20:21)
Absolut vodka (o,5l) 24,99lt, Simtmecio degtine (0,5l) 16.99 lt, Originali lietuviska Auksine (o,5l) 16,99lt, Sobieski superior (0,7l) 22,99lt, Stolichnaya (0,7l) 25,99lt, Stumbro klasikine (0,5l) 16,29lt
mirksiukas.gif

Sikalaki gal fabrikeli turi g.gif
Oi zinokit merginos ne kokia diena siandien mum-juoooooda tokia doh.gif turejo uosviai atskristi siandien,pasibuti biski pas mumis.bet ryte skambina giminaiciai is gr ir pranesa kad uosviui vakar infarktas buvo umn.gif siandien telefonas per visus galus skambejo,kaito,netilo.Bent jau pavakari daktarai atboju padave-jau is to intensyvaus skyriaus perkele i normalu,viskas ligtai gerai einas kolkas.dabar stebes ji ten ir ziuresim kada pas mus atvykt gali.Dar dziaugiames kad ne lektuve nutiko nes tada net nesinori pagalvot kas butu buve-tfu tfu tfu
Sikalaki tikiuosi gerai atbuvai toj mugej mirksiukas.gif
Atsakyti
Grizo vasara vacation4.gif
Ne, auriukaseva, tiesiog pasto deze uzkimsta reklamomis. Tai padariau alfai "apzvalga". nors karta praverte ta makulatura doh.gif
Atsakyti
Juodaaaaaaaaaaa gun_bandana.gif labai juoda siandien man.Isbegau iki vaistines(gal 30min uztrukau) pareinu namo kaimynka belaukianti manes-vanduo vanduo bega saukia.praveriu duris ir jau baseine randuos-visas kolidorius,valgomasis ir virtuve patvine siltam vandenyje doh.gif vamzdis kriaukles truko pasirodo bash.gif linoleuma ismetem,spinteliu apacios medines ir ne kaip beatrodo,o apie 4val vandeni ta visa valyti tai patyliu.O smegenine mano siandien umn.gif paskui issitraukia Alitos Midaus kuris del vaizdo pas mane stovejo ir pora po 50gr padariau nusiraminimui.Kai gerai viskas ejo tai gerai,kai viena beda islindo ir kitos is paskos
Atsakyti
QUOTE(auriukaseva @ 2011 05 09, 21:39)
Juodaaaaaaaaaaa  gun_bandana.gif  labai juoda siandien man.Isbegau iki vaistines(gal 30min uztrukau) pareinu namo kaimynka belaukianti manes-vanduo vanduo bega saukia.praveriu duris ir jau baseine randuos-visas kolidorius,valgomasis ir virtuve patvine siltam vandenyje  doh.gif 

vojeeeeeeee blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sikalaki @ 2011 05 09, 19:49)
vojeeeeeeee  blink.gif  blink.gif

Ir dar koks vojeee-vyras tai kazkaip nurimes jau-cia juk draudimu visokiu pilna tai nesibaimina del nuostoliu mokejimo.o man gal kaip motriskai kitaip tokie dalykai-dabar va katik ledu suvalgiau dar biski atvesinti galvai.
Beje Sikalaki vakar miegot nejo kai iki 2val nakties skaiciau Sala-jau beliko dar 40puslapiu ir bus baigta-oi labai labai faina knyga thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(auriukaseva @ 2011 05 09, 22:39)
Juodaaaaaaaaaaa  gun_bandana.gif  labai juoda siandien man

Auriukaseva laikykis,taip taip tu esi teisi -"beda viena nevaiskto"bet praeis bedu periodas ir ateis laimes mirksiukas.gif as irgi va tos laimes periodo laukiu tongue.gif as irgi pries keleta metu buvau vos nepatvinusi per vyro balandzius usikimso lietaus vamzdis nuo sudu ir visas vanduo nuo stogo i antrojo auksto balkona ,patvino balkonas o pas mane miegamuosiuose langai-durys ir prasisunke pro apacia,o mes apacioj taip romantiskai zidini uzsidegem ,vyna geriam,uz lango audra wub.gif ,kazko nueinu i virsu pasiimti vienam kambary PELKE,kitam vel PELKE mega_shok.gif kol susigaudziau is kur tas vanduo,bet greitai griebiau valyti ,nors vanduo buvo po baldais pabeges bet aciu dievui turbut nebuvo spejes isigerti dar tai jokiu demiu neliko,o mes zadejom ta savaitgali kazkur isvaziuoti ,kai buciau gryzusi tai visi baldai turbut butu plaukioje ,viena laime kad musu kelione neivyko ir spejau savo manta isgelbeti.
Atsakyti
na gerai, ir aš pasiguosiu.... unsure.gif kažkas mano pėdos kaulams pasidarė. išprotėjo musiek. nebegaliu avėti batų (tarkim balerinkių) be jokios pakulnės. taip skauda, tiesiog kaulus poros pirštų gelia. vajė doh.gif šiandien net vaistų išgėriau. nes nu nepaeinu darbe verysad.gif
Atsakyti
Alfa as ir dziaugiuosi kad vakar is dalies buvo-jei 7dieni butu buve tai butume isvis paskende nes mes sveciuose pas sese vyro buvom isleke pasitarti del uosvio.O siandien zinokit savininkas pareiske kad tipo nori buta parduoti-tai reiks mums keltis lauk.Ot sakau suskis koks-nuoma gauti tai iskart atlek o kai biski paremontuoti tai jau pinigu nera ir parduoti uzsimane box.gif box.gif
QUOTE(Sikalaki @ 2011 05 10, 15:07)
na gerai, ir aš pasiguosiu....  unsure.gif

Sikalaki zinok rode pas mus kad negalima is aukstakulniu i zemapadzius iskart-kaulam negerai yra kazkas.man is tas pats buvo kai issitraukiau nesioti siemet-visa savaite skaudejo kojos.Gal ir tau nuo to pacio g.gif
ziurim semifinala ane-bet mum negalima balsuoti siandien ir kaip tycia lt su gr siandien dainuoja verysad.gif
Atsakyti