Įkraunama...
Įkraunama...

**Graikiją ir jos vyrus mylinčios lietuvės**

Labutis merginos 4u.gif pasiruoset ziureti Eurovision g.gif mes jau alucio i saldytuva idejom atvesti,visus darbus pasidarem ir laukiam.Beje vakar netiketai su drauge islekiau valandikei i bariuka-biski problemu jai su vyru yra-tai zinokit ta valandike nuo 23-5val ryto ejo lotuliukas.gif prasidejo biski liudnai bet paskui issisnekejus pralinksmejo,o dar kai savininkas pazystamas graikas prisijunge biski prie musu tai oho pavarem.zinokit miegojau 4val tik parejus bet jauciuosi super,net lauke su mazaja buvau.Geeeeras vakaras buvo thumbup.gif
Atsakyti
Labukas merginos-kaip besilaikot smile.gif pas mane tai ligtai aprimo biski-uosvis jau namuose,dabar daktarai ji priziuri biski,virtuve ir jau kaip sakant biski sutvarkyta-bent jau gaminti galiu.o savininkas dabar kad nereiktu virtuveje prie remonto darbu prisideti sugalvojo nei is sio parduoti doh.gif nu ziuresim kas cia toliau desis pas mumis...laukiam pratesimo biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki gyvi 4u.gif Nuotaikos, kaip ir tie orai LT, permainingos. Noriu ATOSTOGU, arba bent ilgoooooo savaitgalio kur nors su šašlykiuku ir vyniuku...... Dar pilnatis galvon trenkusi visiem aplink blink.gif Ale reik kazkaip susiimti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sikalaki @ 2011 05 19, 11:52)
Sveiki gyvi  4u.gif Noriu ATOSTOGU, arba bent ilgoooooo savaitgalio kur nors su šašlykiuku ir vyniuku......

Sikalaki ir as dar gyva biggrin.gif ir as noreciau saslykiuku ir dar kaip-ka tada darom,ka galvojam,kaip spresim problema g.gif
Atsakyti
Labukas iš saulėtosios Lietuvėlės. Ale gi gražu čia pas mumis cool.gif
Grįžau į "eterį". Ačiū meistreliui, kuris reanimavo mano kompiuterį. Nes šeštadienį rytą kompiuteris pasakė NE. Pasirodo - operacinė parėjo, dar kietas diskas...ai žodžiu. Senukas tas mano laptopas...tai per 5 metus pirma karta "sustreikavo". Ale dabar gerai - veikia vėl.
Taigis, kai neturėjau kompiuterio visą savaitgalį, tai pasirodo man jo VISAI NETRŪKO. O kiek laisvo laiko, o kiek visokių prisikaupusių darbų padariau.. vojėėėė thumbup.gif
Reziumė - savaitgalis buvo čiki.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sikalaki: 24 gegužės 2011 - 16:12
Labukas Sikalaki mirksiukas.gif as galvojau kad tu pati viena su tais saslykiukais kazkur nulekei ir mane palikai verysad.gif o man vel juoda doh.gif vyras koja issinarino kaip reikiant-vos raisciam "batai" nebuvo. daktaras sake kad pasiseke jam dar,o geriausia dar buvo 6dieni mamai skambinau tai sake ji su gipsu vaiksto jau savaite-pedos kaulas kazkoks skilo.Nu zinokit tikrai laukiu balto pianino klaviso nes tu juodu si menesi uzteks.
Rytoj virsiu braskiu uogiene tai ragausim kas gausis-visgi pirma syki pati virsiu,nors padejus mociutei esu daug sykiu.o seimyna iskart pietums blynu uzsisake uogienei ragauti lotuliukas.gif Dar skaiciau laikrastyje kad musu vokiski kanalai nori ta filma Spinalonga pirkti-tai butu fainai po knygos dabar ir filma paziureti smile.gif
Atsakyti
Merginooooooooooooooooooooooooooooooos lens.gif kur esat palikusios??? ateikit papliurpsim gossip.gif mb namie dar savaite bus-uzdejo langete tokia nesioti 10dienu 24val per para o paskui dar 4sav su ja i darba vaikscios ir paskui gaus tokia guma ant kojos-nu karocia pasake taip kad dabar 5-6sav pavojingiausias metas tad reikia koja labai saugoti.
Atsakyti
Sveiki gyvi thumbup.gif VASARĖLĖ jau Lietuvoje. Jėgų jėgelė thumbup.gif thumbup.gif
Tai dabar Alfutes vyras ir Auriuko vyras gali praktiškai steigti klubą "Podia" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Perastika abiems
Atsakyti
QUOTE(Sikalaki @ 2011 05 31, 08:31)
Sveiki gyvi  thumbup.gif VASARĖLĖ jau Lietuvoje. Jėgų jėgelė  thumbup.gif  thumbup.gif
Tai dabar Alfutes vyras ir Auriuko vyras gali praktiškai steigti klubą "Podia"  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Perastika abiems

Kokia vasara doh.gif is musu nusvilpet siluma siandien-salta pas mumis dabar,vejukas stipreja,debesu vis daugeja ir lietaus zada sia savaite kaip reikiant.
Jo "Skaudanciu koju kluba" daryti galom-dar mano mama primesim ir dukra su nutrenktu nyksciu ir bus gerai.O maniskei visi kaip susitare KAIRES kojas nusimuse biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sikalaki @ 2011 05 31, 11:31)
Sveiki gyvi  thumbup.gif VASARĖLĖ jau Lietuvoje.

Sveikutes 4u.gif na musu tema isvis nusibaige verysad.gif daugiau turbut visi fb bendrauja ....cia karsciai veluoja siais metais .....arba as gal veluoju,dar taip nesu juroj issimaudziusi,nors vaikai tai jau senai maudosi ,tai sake vanduo kaip saltas duso doh.gif bet kai pripranti tai visai nieko....bet sakiau kita savaitgali kaip bebutu vaziuosiu maudytis,jau turiu bilietus rugpjuciui i lt,skrisim per Frankfurta,turesim daug labai laiko apie 6 val. kazin ar apsimoka i centra vaziuoti(nesu buvus) ar po duty free pasivalkioti ir viezbuti ant keliu val. pasiimti....kokie planai vasarai mergaites?
Atsakyti
ka gi...zmogus jau toks gyvis - jam vis neitiksi.. .KARSTA wacko.gif karsta.gif karsta.gif karsta.gif O savaites vidury zada ir visus 33 laipsnius (tai cia pavesyje) mastau.gif
reik manyti, cia tuo vasara ir nepasibaigs...... g.gif
Alfute, savo darbu LT kalendoriuje prasyciau rezervuoti ir man laiko drinks_cheers.gif desim dziazuuuuuuu yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(alfa omega @ 2011 06 03, 18:21)
Sveikutes 4u.gif na musu tema isvis nusibaige verysad.gif daugiau turbut visi fb bendrauja ....kokie planai vasarai mergaites?

Labukas Alfa-kaip tavo vyruks? maniskis tai jau siandien i darba ispedino bet skambino sake labai nepatogu su ta langete ant kojos darbiniuose batuose doh.gif bet ka padarys dabar gaus kankintis 4 savaites kol gaus ta tokia guma stangria.Tema tai juda po biski-as uzeinu bet kad nebuna nieko-sopfi tai zinau atostogu buvo neturejo laiko pliurpalam cia su mumis biggrin.gif
Jo jo Sikalaki pasiemet is musu vasara gun_bandana.gif uosviai atskrido pagaliau 6dieni tai vakar lekem pas sese pabuvoti visi kartu ir kai uzpuole pakeliui perkunija,lietus, krusa su ledukais zirnio dydzio tai baisu paliko-nematyt kur vaziuojam,langai rasoja is vidaus-valyt nespeju,valytuvai is lauko ir kaip pasiute davesi bet greiciau nei 30km/h nepajudejom.bet gerai kad tik 15min truko-o kai nuvarem pas sese ten tik biski palije tebuvo.
Vasara o vasara 4u.gif man atostogu nematyt be rugpjucio galo o ir vyrui dabar 4savaites popietines pamainos tai duosimes su mazaja biski po trasa mirksiukas.gif
Atsakyti