Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-13

o gal kas ragavot sita daivijos tortuka g.gif nu man tai skaniai atrodo bigsmile.gif
http://www.supermama...;#entry27828887
Atsakyti
Kai prasides braškes, jis pirmas eileje "stovi" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2011 04 21, 15:41)
Kai prasides braškes, jis pirmas eileje "stovi" mirksiukas.gif

ai as nusipirksiu atveztiniu blush2.gif jau senai i ji ziuiu o va velykos tai galvoju reik pasidaryt bigsmile.gif
Atsakyti
viilmute, neerzink ir nenervuok aggressive.gif
Per Velykas busim tik su vyru, todėl jokių skanumynu žadu nekepti, bet šitas braškinis wub.gif , su šampanu wub.gif .....
Gal koki mažiuka, mažiuka rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(viilmute @ 2011 04 21, 15:28)
o gal kas ragavot sita daivijos tortuka g.gif  nu man tai skaniai atrodo bigsmile.gif
http://www.supermama...;#entry27828887

vakare pjausim, tada ir pasakysiu,bet jau zinau, kad bus nerealaus skonio smile.gif
Atsakyti
gal kas patars kaip padaryti grietineles ir rududu krema
Atsakyti
QUOTE(Lietuvaitee @ 2011 04 21, 09:18)
Aciu labai uz atsakymus  4u.gif  Ir dar klausimukas kokio storio tuos lakstus kocioti?  g.gif  mazdaug kiek cm turi buti lakstas vienas?  g.gif


Aš kočioju kuo ploniau ir pabadau šakute, iš visos porcijos niekad nekepiau tai nežinau kokio skersmens kočiot, o jeigu iš 0,5 normos tai apie 25-26 cm kočioju, įvertink, kad iškepę šiek tiek susitrauks, gatavi gausis apie 23 cm skersmens, lakštukų gausis maždaug apie 14 vnt. ax.gif
Aplamai aš užminkytą Napoleonų tešlą visada dalimis pasidalinu - iš pradžių per pusę, po to tas puses dar perpusę, po to dar į 2 arba 3 dalis kiekvieną (pagal situaciją)... paskui, iškočioju lakštą ir žiūriu kokio dydžio gaunasi lotuliukas.gif būna maždaug vienodi mirksiukas.gif tuos tešlos gabaliukus laikau šaldytuve, kol kitus kočioju/kepu ax.gif iš atraižėlių irgi dar keli lakštukai gaunasi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 21 balandžio 2011 - 17:50
Boruziukas1, tik puslapiu anksciau parasiau doh.gif zinute 214
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milux: 21 balandžio 2011 - 18:41
sveikos kepejos....noriu paklausti kaip is biskvitu padaryti dvejetuko forma tokiai biski zaliai kepejai kaip as:)
Atsakyti
QUOTE(ružava. @ 2011 04 21, 19:47)
sveikos kepejos....noriu paklausti kaip is biskvitu padaryti dvejetuko forma tokiai biski zaliai kepejai kaip as:)

pagal trafaretą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Milux @ 2011 04 21, 20:40)
Boruziukas1, tik puslapiu anksciau parasiau doh.gif zinute 214

netokio recepto norejau o kaip nevirinta grietinele isplakti su rududu
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2011 04 21, 18:41)
Aš kočioju kuo ploniau ir pabadau šakute, iš visos porcijos niekad nekepiau tai nežinau kokio skersmens kočiot, o jeigu iš 0,5 normos tai apie 25-26 cm kočioju, įvertink, kad iškepę šiek tiek susitrauks, gatavi gausis apie 23 cm skersmens, lakštukų gausis maždaug apie 14 vnt.  ax.gif
Aplamai aš užminkytą Napoleonų tešlą visada dalimis pasidalinu - iš pradžių per pusę, po to tas puses dar perpusę, po to dar į 2 arba 3 dalis kiekvieną (pagal situaciją)...  paskui, iškočioju lakštą  ir žiūriu kokio dydžio gaunasi  lotuliukas.gif būna maždaug vienodi  mirksiukas.gif tuos tešlos gabaliukus laikau šaldytuve, kol kitus kočioju/kepu ax.gif iš atraižėlių irgi dar keli lakštukai gaunasi  ax.gif 


aciu 4u.gif ryt bandysiu 4u.gif baisu unsure.gif is tu 14 turbut jau labai didelis tortas gaunasi g.gif
Atsakyti