Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-13

QUOTE(Bijuna @ 2011 04 22, 12:30)
Merginos, mane sudomino kakava g.gif  Pas mus parduotuvese prekiaujama ne labai ruda kakava, o kepiniams maciau naudojama stipri kakava, kurios nera pirkti. Pradejau ieskoti internete ir radau va tokia:
Kakava
Kaip Jums atrodo, cia butu tamsi kakava, ar tokia kaip ir pas mus? Raso naturali  g.gif
Papildyta:
Jugita29, jau ragavot? O mane domina ar tie lakšteliai jautėsi kaip ir plikyti sausainiai? Labai mėgstu plikytus sausainius, noriu kad jaustusi smile.gif

Del kakavos, tai parduotuveje ji sviesi, o tamsia as perku parduotuveleje kur prekiauja prieskoniais, kava, arbata. Mano kaime, Jonavoj, turi tos kakavos. Ji brangesne nei parduotuvine, 100 gr. 4,50 Lt. Ji sokolado spalvos ir biskvitai tikrai tamsus gaunasi.
Cipciukas rase, kad perka kakava bazej, tik nepamenu kurioj tiksliai vietoj, 11 sandelyje lygtai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Musiukass @ 2011 04 22, 11:36)
aš ir vakar džiovinau morengą šiam tortui.. irgi galvoju įdomu išdžiūvęs viduj ar ne  g.gif  Šiandien džiovinsiu antrą  bigsmile.gif įsmeigt pagaliuko neįsmeigsi, kietas paviršiukas jo.. džiūvo man nepilnai 2 val.

Vadovavausi RiMami komentaru, kad pradžioj 30 min ant 150, paskui ant 10 min ant 125  ir dar vėliau ant 100 ir džiovint apie 2 val pravėrus orkaitę.

va čia galit daugiau paskaityt

ir čia


Aciu labai, butinai pastudijuosiu
Atsakyti
QUOTE(Jugita29 @ 2011 04 22, 13:11)
jautesi, tokie purus tie laksteliai gavosi, minkstuciai, man labai patiko  thumbup.gif

o kiek laksteliu gavosi is tos teslos normos? tai gal daugiau cukaus reik i plakta grietinele idet g.gif o ta pacia diena valget kai padarei a laikei kazkiek galvoju kada geriau daryt jai noriu sekmadieniu ant velykinio stalo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viilmute: 22 balandžio 2011 - 15:11
QUOTE(zlibe @ 2011 04 22, 09:44)
mamytes noriu patarimo  4u.gif
zadu kepti velykoms varskes ir sokolado torta, kremui reikia zelatinos lapeliu. o kas tai yra? doh.gif  nes as zinau zelatina tik granulemis ar ji netinka?

Tinka ir tokia zelatina mirksiukas.gif Ju santykis toks:
1 zelatinos lapelis = 2-3g paprastos zelatinos granuliu
arba
Pvz.: 6 lapeliai = 3 a. š. želatinos (3 lapeliai = 1,5 a. s. zelatinos) itt.

QUOTE(Vaidullka @ 2011 04 22, 12:36)
Rimami, turiu klausimukų apie TORTĄ "Šokoladinė simfonija" blush2.gif

Ar biskvitai gerai sukimba su šokolado mase?ypač viršutinis, nes juk ne kremas ir ne grietinėlė čia  g.gif
Ar sluoksniai gaunas skysti? Nereik viena pastingdint prieš pilant kitą?
Ar šokoladinė tvorelė aplink tortą prilips ar reik tept kokiu kremu?

Sveika!
Esu kepusi si torta. Man, MB ir musu seimos nariams jis labai patiko! thumbup.gif (Bet kaip sakoma: del skonio nesigincyjama ax.gif )
Si torta dariau jau senokai, pabandysiu prisiminti kaip dariau ir tikiuosi, kad padesiu mirksiukas.gif
As viska dariau pagal recepta ir viskas puikiai gavosi (biskvita dariau taip kaip RiMami, neskobiau jokio ten vidaus). Visi sluoksniai ir biskvitai tarpusavy gerai sukibo. Bet patarciau labai ilgai nelaukti tarp pirmo ir antro sluoksniu supylimo, (jei gerai atsimenu doh.gif ) nes jie greitokai stingsta, o ir antra biskvita ilgai nelaukus uzdejau.
Tiesa, jei tai pades, kaip ir RiMami, dariau is 1,5 normos; 24 cm formoje.

O del sokoladines tvoreles, sorry, bet patarti nieko negaliu, nesu jos dar dariusi schmoll.gif tai net neisivaizduoju ar ji priliptu, ar ne.

Sekmes! 4u.gif
Atsakyti
aciu renata 123 yess.gif
Atsakyti
Kepsiu sventem juodaji miska, jau kaip noriu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Camelia* @ 2011 04 22, 14:32)
labuka, atlėkiau su laaabai skubiu pagalbos prašymu  help.gif

Jau nereikia, šiaip ne taip sutvarkiau
Atsakyti
QUOTE(Lietuvaitee @ 2011 04 21, 21:21)
aciu  4u.gif  ryt bandysiu  4u.gif  baisu  unsure.gif  is tu 14 turbut jau labai didelis tortas gaunasi  g.gif


torto dydis pats tas gaunasi mirksiukas.gif žinok susitupės (aš biškį paslegiu, kad lygus būtų) ax.gif

QUOTE(Vaidullka @ 2011 04 22, 13:36)
Rimami, turiu klausimukų apie TORTĄ "Šokoladinė simfonija" blush2.gif

Ar biskvitai gerai sukimba su šokolado mase?ypač viršutinis, nes juk ne kremas ir ne grietinėlė čia  g.gif
Ar sluoksniai gaunas skysti? Nereik viena pastingdint prieš pilant kitą?
Ar šokoladinė tvorelė aplink tortą prilips ar reik tept kokiu kremu?


Ačiukas Renatai123 4u.gif ji puikiai viską paaiškino thumbup.gif svarbiausia baltąjį kremą reikia pilti jau bepradedantį stingti (tik nesupilkit skysto ant biskvito nes susigers į biskvitą pusę to kremo help.gif ) supylus dėkit į šaldiklį kad kuo greičiau apstingtų ir būtų galima užpilt rudąjį kremą, nes tas jau laukia padarytas. Šokoladinė tvorelė manau neprilips, nes kremai želiniai tokie rolleyes.gif teks aptept plakta grietinėle arba sviestiniu kremuku ax.gif
Musiuk, ačiukas už pagalbą, nebespėju jau atsakinėt lotuliukas.gif einu sau ką nors susimeistrausiu, o tai be torto liksiu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 22 balandžio 2011 - 17:17
Ačiū labai thumbup.gif Dabar reik nuspręst ką kept doh.gif
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2011 04 22, 18:15)
torto dydis pats tas gaunasi  mirksiukas.gif žinok susitupės (aš biškį paslegiu, kad lygus būtų)  ax.gif



issikepiau lakstus karsta.gif karsta.gif puse dienos dirbau biggrin.gif tikiuos kremas ir pertepimas trumpiau uztruks blush2.gif o riesutai labai jauciasi? g.gif nesam ju megejai, gal geriau nedeti ju? g.gif ir tuos riesutus su rasinomis reikia deti as taip supratau ant kremo? g.gif o kaip tas spanguoles trintas tada? g.gif atsibosiu as jums blush2.gif
Atsakyti
Mergikes, man kazkoks absurdas gaunasi su biskvitais is "Slyvos sokolade" doh.gif Prilimpa prie formos dugno ziauriai ir plysta verysad.gif Esu kepus as ta torta jau kelis kartus, tai dar puse bedos buvo, o siandien pravalas visiskas, o dar dviguba norma kepu doh.gif Sakykit kaip jums tie biskvitai iskepa? Jauciu tai buvo paksutinis kartas, jeskosiu kokio kito recepto doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nasty Fairy @ 2011 04 22, 19:54)
Prilimpa prie formos dugno ziauriai ir plysta  verysad.gif

o tai formos dugno kepimo popieriumi nedengi?as visada dugna juo dengiu.iskepa biskvitas,su popieriumi isimu,o kai biskvitas kiek pravesta,nuimu popieriu
Atsakyti