Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-13

QUOTE(boruziukas1 @ 2011 04 21, 17:12)
netokio recepto norejau o kaip nevirinta grietinele isplakti su rududu


na ziurek kad produktai butu vienos temperaturos - kambario, tada as taip daryciau isiplakciau grietinele, issiplakciau rududu truputi ir sumaisyciau
Atsakyti
Dar vienas klausimėlis apie tortą "Žozefina": ar galima vietoj sodos dėti kepimo miltelius? ir kiek jų reikia, jeigu sodos dedama 15g.(kiek tai būtų šaukšteliais?)?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evaneva: 21 balandžio 2011 - 20:47
Sveikos merginos, gal galit man pasakyti kaip zinoti, kad jau iskepes morenginis tortas, ar irgi smeigti pagaliuka? Pirma karta kepu "Kijevo torta" , tai iskyla keletas klausimu ir dar, matau kad mano biskvito virsus sutrukinejo, ar cia taip buna, ar as cia ka beplakant baltymus negerai padariau? 4u.gif Busiu dekinga uz atsakyma.
Atsakyti
aciu mergytes uz atsakyma del kavos torto, butinai kuri nors reiks isbandyti, nes turiu uzsakyma ir nera kur detis biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif o Napoleonui isvaikystes asseni ar tiks miltai karaliski? g.gif
Atsakyti
mamytes noriu patarimo 4u.gif
zadu kepti velykoms varskes ir sokolado torta, kremui reikia zelatinos lapeliu. o kas tai yra? doh.gif nes as zinau zelatina tik granulemis ar ji netinka?
Atsakyti
QUOTE(ausriniuks @ 2011 04 21, 22:18)
Sveikos merginos, gal galit man pasakyti kaip zinoti, kad jau iskepes morenginis tortas, ar irgi smeigti pagaliuka? Pirma karta kepu "Kijevo torta" , tai iskyla keletas klausimu ir dar, matau kad mano biskvito virsus sutrukinejo, ar cia taip buna, ar as cia ka beplakant baltymus negerai padariau?  4u.gif Busiu dekinga uz atsakyma.

aš ir vakar džiovinau morengą šiam tortui.. irgi galvoju įdomu išdžiūvęs viduj ar ne g.gif Šiandien džiovinsiu antrą bigsmile.gif įsmeigt pagaliuko neįsmeigsi, kietas paviršiukas jo.. džiūvo man nepilnai 2 val.

Vadovavausi RiMami komentaru, kad pradžioj 30 min ant 150, paskui ant 10 min ant 125 ir dar vėliau ant 100 ir džiovint apie 2 val pravėrus orkaitę.

va čia galit daugiau paskaityt

ir čia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Musiukass: 22 balandžio 2011 - 10:42
Daividijos Plikytos teslos tortas su braskemis puikus, kepsiu dar tikrai, tik man truko tokio saldumo ir rugstumo, nu zodziu skonis puikus smile.gif aciu
Atsakyti
Merginos, mane sudomino kakava g.gif Pas mus parduotuvese prekiaujama ne labai ruda kakava, o kepiniams maciau naudojama stipri kakava, kurios nera pirkti. Pradejau ieskoti internete ir radau va tokia:
Kakava
Kaip Jums atrodo, cia butu tamsi kakava, ar tokia kaip ir pas mus? Raso naturali g.gif
Papildyta:
Jugita29, jau ragavot? O mane domina ar tie lakšteliai jautėsi kaip ir plikyti sausainiai? Labai mėgstu plikytus sausainius, noriu kad jaustusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2011 04 22, 12:30)
Merginos, mane sudomino kakava g.gif  Pas mus parduotuvese prekiaujama ne labai ruda kakava, o kepiniams maciau naudojama stipri kakava, kurios nera pirkti. Pradejau ieskoti internete ir radau va tokia:
Kakava
Kaip Jums atrodo, cia butu tamsi kakava, ar tokia kaip ir pas mus? Raso naturali  g.gif
Papildyta:
Jugita29, jau ragavot? O mane domina ar tie lakšteliai jautėsi kaip ir plikyti sausainiai? Labai mėgstu plikytus sausainius, noriu kad jaustusi smile.gif

jautesi, tokie purus tie laksteliai gavosi, minkstuciai, man labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
Rimami, turiu klausimukų apie TORTĄ "Šokoladinė simfonija" blush2.gif

Ar biskvitai gerai sukimba su šokolado mase?ypač viršutinis, nes juk ne kremas ir ne grietinėlė čia g.gif
Ar sluoksniai gaunas skysti? Nereik viena pastingdint prieš pilant kitą?
Ar šokoladinė tvorelė aplink tortą prilips ar reik tept kokiu kremu?
Atsakyti
labuka, atlėkiau su laaabai skubiu pagalbos prašymu 4u.gif
Kepu Napoleoną, su lakštais susitvarkiau, viskas ok, o su kremu kažkokia nesąmonė gavos doh.gif nebepamenu iš kur tą receptą nusirašiau, žodžiu kremo gamyba tokia, reikėjo pakatinti litrą pieno, srovele ten supilti išplaktus 6 kiaušinius ir pakaitint kol sutirštės, tai žodžiu biški pridirbau ne taip doh.gif pakaitinau per daug ir man gavos išvirė kiaušiniai tam piene, tai toks sutrauktas dabar kremas, įdėjau sviestą išsuktą su cukrum, įkišau į šaldytuvą, kad pastingtų, bet jis nestingsta visai... Ką man su juo daryt? skonis gavos geras, tik kad per skystas jis kremui, kuo man jį sutirštinti? help.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Camelia*: 22 balandžio 2011 - 13:54