Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-13

Linette,aciu labai uz receptuka 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,galbūt galėsite padėti 4u.gif vietinėje konditerijos parduotuvėje yra kepamas tortas "Marta"Biskvitai tamsūs,su rududu pertepimu.Gal kokio panašaus torto receptą žinote? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*4ever @ 2011 05 08, 17:07)
Sveikos,galbūt galėsite padėti 4u.gif  vietinėje konditerijos parduotuvėje yra kepamas tortas "Marta"Biskvitai tamsūs,su rududu pertepimu.Gal kokio panašaus torto receptą žinote? smile.gif


rugiagele yra idejusi karamelinio meducio recepta,tai kiek gerai pamenu tai ten grietinele maisyta su rududu mirksiukas.gif o rudus biskvitus galima issikepti savo megstamiausius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*4ever @ 2011 05 08, 18:07)
Sveikos,galbūt galėsite padėti 4u.gif  vietinėje konditerijos parduotuvėje yra kepamas tortas "Marta"Biskvitai tamsūs,su rududu pertepimu.Gal kokio panašaus torto receptą žinote? smile.gif

Paziurekit Beatos sokoladini-karamelini torta. Ten biskvitai sokoladiniai, o pertepimas mascapone, grietinele ir rududu 4u.gif
Atsakyti
Labai skanu turetu buti rudi biskvitai, o pertepimas is turtingo kavos torto (karamelinis sluoksnis): rududu, sviestas, kava (skystam pavidale). As nebandziau vien tokiu kremu pertepti, bet man, mesgtanciai karamelinius tortus, tai jegele turetu buti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Reduke27 @ 2011 05 08, 18:56)
Paziurekit Beatos sokoladini-karamelini torta. Ten biskvitai sokoladiniai, o pertepimas mascapone, grietinele ir rududu  4u.gif


As miegot negaliu, taip noriu sito torto essen.gif , bet pamaniau, gal vaikams nelabai patiks g.gif vis dar neisrenku paprastesnio recepto ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žaislų Karalienė @ 2011 05 08, 20:38)
As miegot negaliu, taip noriu sito torto essen.gif , bet pamaniau, gal vaikams nelabai patiks  g.gif  vis dar neisrenku paprastesnio recepto  ax.gif

Biskvitus aš visada kepu rafaelo svajonės...Tiksliau iš vis kepiau 3 kartus.
Pertepimai, tai mano vaikams labiausiai patinka kuo paprastesni - plakta grietinė/giretinėlė, cukrus, citrinos rūgštis, želė gabaliukai...

Dariau su varške - kažką panašaus kaip varškinis gaivumėlis, bet dėjau konservuotus persikus, tai neįvertino vaikai, o su želė suvalgė net 2 gabalus sūnus, kuris apskritai tortų nevalgo cool.gif

Improvizuok, žiūrėk ką mėgsta tavo vaikai... jei tortas skirtas būtent jiems mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 08 gegužės 2011 - 20:58
QUOTE(aaagnex @ 2011 05 08, 21:57)
Improvizuok, žiūrėk ką mėgsta tavo vaikai... jei tortas skirtas būtent jiems mirksiukas.gif



Aciukas 4u.gif Siandien sapnavau visa nakty, kaip torta darau ax.gif
Atsakyti
Mergaites, kreipiuosi su klausimu: sakykit, ar kepant plikytos teslos lakstelius tikrai reikia juos ant popieriaus uztepti kuo ploniau??? g.gif As juos kepiau, vadovaudamasi nuorodomis recepte tepiau kuo ploniau, kepdami orkaiteje jie truputi pakilo, o isemus sukrito ir gavosi tokie "popieriniai" ir netgi permatomi, kad sutepus kremu torte jie beveik pradingo....Idomu, kaip kitos darot, gal pasidalinsit savo patirtim 4u.gif
Atsakyti
Ir vel as blush2.gif sakykit , gal pas mus LT kur nors matete tokiu ryziu poperiaus paveiksliukus tortams g.gif tokio tipo rolleyes.gif

user posted image

Tiesa sakant, net nezinau, kaip jie teisingai vadinasi, tai net Googlas negali padeti doh.gif
Atsakyti
tokiu valgomu paveiksliuku aš mačiau Kaune Maisto Institute....6 aukštas
Atsakyti
sveikutes ax.gif gal galetumet man ka parekomenduoti. Vis lauzau galva koki cia tortuka iskept sunui 1 gimtadienio proga. Zinoma noretusi, kad ir jis galetu pasmaliziaut wub.gif
Atsakyti