Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-13

QUOTE(birbusiukas @ 2011 05 09, 18:24)
sveikutes  ax.gif  gal galetumet man ka parekomenduoti. Vis lauzau galva koki cia tortuka iskept sunui 1 gimtadienio proga. Zinoma noretusi, kad ir jis galetu pasmaliziaut  wub.gif

is tokiu lengvesniu,asmeniskai man, varškinis gaivumėlis,i kuri dedama desertine varske,bet paskutiniu metu as dedu namine ricota-labai skanu. ir i abu sluoksnius visada dedu konservuotus persikus(sunaudoju beveik visa ta didziaja skardine)
Atsakyti
QUOTE(Mamosjega @ 2011 05 09, 12:56)


tai cia Snikeris mirksiukas.gif

QUOTE(birbusiukas @ 2011 05 09, 15:24)
sveikutes  ax.gif  gal galetumet man ka parekomenduoti. Vis lauzau galva koki cia tortuka iskept sunui 1 gimtadienio proga. Zinoma noretusi, kad ir jis galetu pasmaliziaut  wub.gif


As ir sutinku su Saules Zuikutis, varskinis gaivumelis thumbup.gif taippat dedu persiku koncervuotu, tik man tai su plombirine desertine varske skaniau nei su ricota smile.gif
Atsakyti
ax.gif gal pasakytumet kur to torciuko recepta rast
Atsakyti
QUOTE(birbusiukas @ 2011 05 09, 22:13)
ax.gif  gal pasakytumet kur to torciuko recepta rast

TORTAI-tema,ten visi tortai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(birbusiukas @ 2011 05 09, 22:13)
ax.gif  gal pasakytumet kur to torciuko recepta rast

ilgai ieskoti nereikia-nueini i sios temos 1psl ir randi smile.gif
http://www.supermama...;#entry37799580
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2011 05 09, 18:29)
is tokiu lengvesniu,asmeniskai man, varškinis gaivumėlis,i kuri dedama desertine varske,bet paskutiniu metu as dedu namine ricota-labai skanu. ir i abu sluoksnius visada dedu konservuotus persikus(sunaudoju beveik visa ta didziaja skardine)


O kaip ricota darot namine? Ar cia kai susaldo kefyra saldiklyje, o paskui atitirpina, isbega pasukos ir lieka suris? Ar zinot koki kitoki buda? ax.gif

QUOTE(Milux @ 2011 05 09, 18:48)
tai cia Snikeris mirksiukas.gif


Dariau sita Snikeri jau du kartus, pirma kart dejau visko tiek kiek reikia, antra kart - padidinau grietineles dvigubai, tai ta grietinele susigere kazkaipi blynus ir vistiek nedaug liko, nors blynus slaksciau vandeniu us cukrum.. o abu kartus skoniai labai skyresi, ne nezinau kodel biggrin.gif Bet is esmes laaabai skanus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasskee @ 2011 05 10, 10:09)
O kaip ricota darot namine? Ar cia kai susaldo kefyra saldiklyje, o paskui atitirpina, isbega pasukos ir lieka suris?

butent taip smile.gif va ir siandien atsilaidinau.is 2 pakiu kefyro''visiems''gavosi 400gr ricotos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2011 05 09, 18:02)
tokiu valgomu paveiksliuku aš mačiau Kaune Maisto Institute....6 aukštas



Dekoju 4u.gif O gal kas Vilniuje mate ?
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2011 05 10, 09:29)
butent taip  smile.gif  va ir siandien atsilaidinau.is 2 pakiu kefyro''visiems''gavosi 400gr ricotos  smile.gif



Na, vis neprisiruosiu pabandyt, kazkaip neitiketinai man atrodo smile.gif Na, bet jei gaunasi, kodel gi nepabandyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2011 05 10, 10:29)
butent taip  smile.gif  va ir siandien atsilaidinau.is 2 pakiu kefyro''visiems''gavosi 400gr ricotos  smile.gif

o iš naminio rūgpienio kaži išeitu g.gif gal kas daret ax.gif

kos ten per tortas ,, varškės gaivumelis" g.gif nu niekaip nerandu recepto blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pasta222 @ 2011 05 10, 20:09)
o iš naminio rūgpienio kaži išeitu g.gif gal kas daret ax.gif

kos ten per tortas ,, varškės gaivumelis" g.gif  nu niekaip nerandu recepto blush2.gif

nebandziau,tai negaliu pasakyti.

tai gi ikelus dar sitame psl esu jo nuoroda biggrin.gif (persokau jau i kita psl,tai ikelta nuoroda yra pries tai esanciame psl smile.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *saules_zuikutis*: 10 gegužės 2011 - 19:42
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2011 05 10, 20:41)
nebandziau,tai negaliu pasakyti.

tai gi ikelus dar sitame psl esu jo nuoroda  biggrin.gif  (persokau jau i kita psl,tai ikelta nuoroda yra pries tai esanciame psl  smile.gif  )

4u.gif
Atsakyti