Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-13

Sveikos,
Sakykit, koki alieju pilat i Rafaelo torto biskvita? Kepiau siandien biskvitus ir man jauciasi siek tiek aliejaus skonis ir kvapas, dejau rapsu alieju, bet ne is brangiu doh.gif Jauciu sugadinau reikalas verysad.gif Siaip jautri kvapams as, bet va idomu, ar nesugadins bendro skonio ar persigerus kremui isnyks tas kvapas?
Atsakyti
QUOTE(Reduke27 @ 2011 05 11, 22:43)
Sveikos,
Sakykit, koki alieju pilat i Rafaelo torto biskvita? Kepiau siandien biskvitus ir man jauciasi siek tiek aliejaus skonis ir kvapas, dejau rapsu alieju, bet ne is brangiu  doh.gif  Jauciu sugadinau reikalas  verysad.gif  Siaip jautri kvapams as, bet va idomu, ar nesugadins bendro skonio ar persigerus kremui isnyks tas kvapas?

aš pyliau vieną kartą paprastą saulėgrąžų, tai visai nesijaurtė. kitą kartą įpyliau graikinių riešutų - tai jautėsi ir stipriai. bet sutepus ir pastovėjus tortui kvapas ir skonis išnyko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Reduke27 @ 2011 05 11, 22:43)
Sveikos,
Sakykit, koki alieju pilat i Rafaelo torto biskvita? Kepiau siandien biskvitus ir man jauciasi siek tiek aliejaus skonis ir kvapas, dejau rapsu alieju, bet ne is brangiu  doh.gif  Jauciu sugadinau reikalas  verysad.gif  Siaip jautri kvapams as, bet va idomu, ar nesugadins bendro skonio ar persigerus kremui isnyks tas kvapas?

taip jau buna doh.gif seniai jo niekur nebenaudoju schmoll.gif mane nuo to kvapo tiesiog pykina smile.gif naudoju alyvuogiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Reduke27 @ 2011 05 11, 21:43)
Sveikos,
Sakykit, koki alieju pilat i Rafaelo torto biskvita? Kepiau siandien biskvitus ir man jauciasi siek tiek aliejaus skonis ir kvapas, dejau rapsu alieju, bet ne is brangiu  doh.gif  Jauciu sugadinau reikalas  verysad.gif  Siaip jautri kvapams as, bet va idomu, ar nesugadins bendro skonio ar persigerus kremui isnyks tas kvapas?


As vakar kaip tik kepiau si tortuka thumbup.gif MB komentaras buvo toks kai paragavo: musu vestuvem noresiu tik sito, sito ir jokio kito neuzsakinesim biggrin.gif
Biskvitui naudojau nerafinuota salto spaudimo alyvuogiu alieju doh.gif man jis ir siaip turi toki specifini kvapa, todel prasmirdo man tesla kai supyliau, pabijojus kad gali ir skonis jaustis, tai sliukstelejau migdolu esencijos, bet nelabai padejo, kai iskepe truputi jautesi kvapelis ir skonis nekoks buvo, bet kai sutepiau visa torta ir pastovejo per nakti, tai siandien nesijaucia jokio aliejaus. Bet nezinau, kita kart turbut nedesiu aliejaus gal visai, man nelabai patiko pati tekstura biskvito. Pavyzdziui man Snikerinio toro biskvitai daug skanesni ax.gif
O ir siaip dar pamastymai mano buvo apie Rafaelo torta, jam reiktu pakepint migdolu be luobeliu ir kur nors i krema imaisyt, tada dar arciau rafaelo turetu skonis but smile.gif O gal kuri bandet?
Atsakyti
Aciu merginos, truputi nuraminot 4u.gif Nekepsiu nauju biskvitu, tepsiu siuos ax.gif Nelabai smarkiai jauciasi, bet turesiu gera pamoka, kad nedeti aliejaus su kvapu doh.gif
Man irgi tekstura nelabai patinka Rafaelo biskvito, man kazkoks lipnus nuo aliejaus tas biskvitas ir matyt reikia lieti labai nedaug, nes ir taip dregnas.
Kai pirma kart dariau Rafaelo, tai suliejau per daug, todel nepatiko, nes biskvito visai beveik nesijaute, vien kremas schmoll.gif
Dabar darysiu ne Rafaelo, bet pertepsiu su grietinele ir rududu, o kita sluoksni su grietinele ir vysniom.
I Rafaelo pertepima dejau migdolu, bet tik i viena sluoksni, todel labai nesijaute smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasskee @ 2011 05 12, 06:38)
O ir siaip dar pamastymai mano buvo apie Rafaelo torta, jam reiktu pakepint migdolu be luobeliu ir kur nors i krema imaisyt, tada dar arciau rafaelo turetu skonis but smile.gif O gal kuri bandet?



as pagal Olestos rekomendavima visada dedu kepintu migdolu i krema.
|O kodel jum biskvitas Rafaelo nepatiko g.gif gal ne taip gavosi? nes jis tikrai ir skanus ir purus toks.Nors... turbut skonio reikalas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Milux @ 2011 05 12, 09:56)
as pagal Olestos rekomendavima visada dedu kepintu migdolu i krema.
|O kodel jum biskvitas Rafaelo nepatiko g.gif gal ne taip gavosi? nes jis tikrai ir skanus ir purus toks.Nors... turbut skonio reikalas 4u.gif



Na, vadinas kita kart desim ir migdolu smile.gif
Del skonio, tai nepatiko, nes per daug aliejaus pasirode,nors blynai gavos poreti labai pakile graziai lygiai, bet tokie truputi riebaluoti, ir tas riebalo skonis man nelabai... Nebent alieju keisti sviestu gal arba grietine? g.gif ir pagal recepta labai daug pasirode 20 g. kepimo milteliu, bet valgant tai nesijaute, nzn smile.gif
Tas poretumas tai man patinka, tik va aliejus doh.gif bet jauciu be riebalo tokio poretumo ir nelabai isgausiu sad.gif
Atsakyti
galit kepti biskvita ir be aliejaus.....aš tik taip ir kepu....
Atsakyti
As kepu su aliejum, bet gaunasi labai purus 4u.gif
Papildyta:
Ties, pilu rafinuota saulegrazu alieju smile.gif
Atsakyti
Merginos gal ir kvailas klausimas, bet man jis iskilo doh.gif . Ar grietinele ir konservuoti ananasai "nesusipjauna" pertepime?
Atsakyti
QUOTE(rivera @ 2011 05 12, 22:27)
Merginos gal ir kvailas klausimas, bet man jis iskilo  doh.gif . Ar grietinele ir konservuoti ananasai "nesusipjauna" pertepime?

Nesusipauna 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasskee @ 2011 05 12, 08:48)
ir pagal recepta labai daug pasirode 20 g. kepimo milteliu, bet valgant tai nesijaute, nzn smile.gif
Tas poretumas tai man patinka, tik va aliejus  doh.gif  bet jauciu be riebalo tokio poretumo ir nelabai isgausiu sad.gif


As dedu sauksteli arbatini kepimo milteliu.
Na man rodos aliejus pridodo dregmes biskvitui, gali aiskus be jo kept bet turbut jis sausesnis bus g.gif
Atsakyti