Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-13

Mergaitės reikia jūsų patarimo 4u.gif
darysiu Rafaelo tortą thumbup.gif viską susipirkau kremui mieste,o standiklio grietinėlės pamiršau doh.gif tiesa 1 pak turiu iš anksčiau,o jis skirtas tik 200-250g grietinėlės doh.gif kremui grietinėlės reikia apie 400 gr doh.gif ar niekuo negaliu pakeist standiklio,gal kuri ką išradot kaip suktis tokioj bėdoj doh.gif šiandien savo miestelio mažo visas 4 parduotuves apėjau,niekas neturi,o atsirado ir nežinančių kas čia per daiktas doh.gif
Atsakyti
As tai i grietinele nededu visai standiklio ir laikosi puikiai,niekas nesuskysteja.O del tikrumo dek ta viena ir tikrai turetu uztekti.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristule05 @ 2011 05 22, 13:39)
Mergaitės reikia jūsų patarimo 4u.gif
darysiu Rafaelo tortą thumbup.gif viską susipirkau kremui mieste,o standiklio grietinėlės pamiršau doh.gif tiesa 1 pak turiu iš anksčiau,o jis skirtas tik 200-250g grietinėlės doh.gif kremui grietinėlės reikia apie 400 gr doh.gif ar niekuo negaliu pakeist standiklio,gal kuri ką išradot kaip suktis tokioj bėdoj doh.gif šiandien savo miestelio mažo visas 4 parduotuves apėjau,niekas neturi,o atsirado ir nežinančių kas čia per daiktas doh.gif

as ir niekada nededu(tiesa,anksciau dedavau,nes taip recepte raso)bet,kuriam galui,kad grietinele ir taip gerai laikosi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Divia @ 2011 05 22, 13:47)

QUOTE(keno @ 2011 05 22, 14:43)

ačiukas už patarimus,suplakiau su vienu pakeliu standiklio smile.gif bet tikriausiai ir be jo būtų laikę,nes gerai išsiplakė man ta grietinėlė
Atsakyti
noriu išsikepti tortą savaitgaliui su braškėmis.man klausimas toks: kur perkate braškes? ir kiek laiko jos išstovi... bijau, kad padarius tortą nesugestų... :gėda:
Atsakyti
sveikos kepejeles 4u.gif dariau siandiena torta "Pauksciu Pienas" pagal RiMami pataisymus.
Tortai-4

nu labai skanus kremas gavosi, jauciu bus liux smile.gif) ax.gif tik as dadejau vanilos esencijos ir daugiau biskiuka cukraus y trynius. tik kremo is dvigubos normos, kaip rase RiMami i 24cm forma TIKRAI netilpo. dejau i 26, bet dar liko kremo blink.gif taigi isvada: biskvita kepti tkrai is 3 kiausiniu, bet kremo is viengubos normos tai pakankamai 24cm formai. 4u.gif
Atsakyti
Man 18 cm skersmens is vienos normos kaip tik uzteko blink.gif na jei butu plonas tortas, tada ir 24 uztektu, bet man sulig formos auksciu buvo. Dedant apacioj ir virsuj biskvituka.
Atsakyti
nu siandien pas mane kepasi medutis. neatsivalgem per savaitgali, reikia dar. O kitas bus pauksiu pienas. seniai kaupiausi biggrin.gif
Atsakyti
sveikos
man reikia sokolodinio torto, nes uzsiprase maza mergaite tokio. ant savo kailio kaip sakant nespesiu ismeginti. todel prasau jusu nukreipti mane i jusu manimu pacio skaniausio ir einamiausio sokoladinio torto. nes perziurejau receptus ir sunku issirinkti.buciau dekinga uz pagalba
Atsakyti
QUOTE(VitMetil @ 2011 05 23, 16:57)
sveikos
man reikia sokolodinio torto, nes uzsiprase maza mergaite tokio. ant savo kailio kaip sakant nespesiu ismeginti. todel prasau jusu nukreipti mane i jusu manimu pacio skaniausio ir einamiausio sokoladinio torto. nes perziurejau receptus ir sunku issirinkti.buciau dekinga uz pagalba


man asmeniskai Beatos sokoladinis mano megstamiausias.
Atsakyti
Labukas, vaziuosime birzeli i vestuves ir norime iskepti torta dvieju aukstu. Kepsiu napoleona, pagal n metu kepama recepta. Tik butu klausimukas, kaip padaryti kad tortas atrodytu graziai dvieju aukstu,koks skersmuo turetu buti abieju tortu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo salexa: 23 gegužės 2011 - 21:29
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 05 23, 16:11)
Man 18 cm skersmens is vienos normos kaip tik uzteko  blink.gif na jei butu plonas tortas, tada ir 24 uztektu, bet man sulig formos auksciu buvo. Dedant apacioj ir virsuj biskvituka.

atsiprasau, pati nedaziurejau, ji dviguba norma dejo y 28 cm forma blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimita: 23 gegužės 2011 - 21:46