Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-13

QUOTE(sssagis @ 2011 05 20, 06:28)
Gal pasiulytumet skanu isbandyta torta su varske? 4u.gif Ragaus ir 1metuko jubilijatas biggrin.gif


Varskinis gaivumelis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sssagis @ 2011 05 20, 09:28)
Gal pasiulytumet skanu isbandyta torta su varske? 4u.gif Ragaus ir 1metuko jubilijatas biggrin.gif

esu bandziusi sita Receptą
cia kaip ir pyragas, bet man labai labai patiko, ir gamyba paprasta smile.gif ax.gif
Atsakyti
Mergaites, vakar RIMI mačiau pirkti paprastų morenginių papločių tortams. Manau visai geras dalykas jei reikia pvz. vieno morenginio sluoksnio, susitaupo laiko smile.gif Jie yra paprasti, balti, supakuoti dežutese po 2 vnt. ir dabar akcija mirksiukas.gif Taip pat yra ir kažkokio naujoviško (Norvegiško) kondensuoto pieno, dvieju rūšių mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal gali įmesti Bijuna kaip atrodo tie Norvegiškas kondensuotas , nes perku čia tik nesaldinta o rududu tai kitaip vadinasi. Gal becukris ten , arba ne norvegiškasn gal ? bent kaip vadinasi .
Atsakyti
Aš dabar darbe, bet kai grįšiu namo būtinai pažiūrėsiu ir parašysiu. Nu bet atrodo Norvegiškas, gal ką sumaišiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2011 05 20, 13:11)
Mergaites, vakar RIMI mačiau pirkti paprastų  morenginių papločių tortams. Manau visai geras dalykas jei reikia pvz. vieno  morenginio sluoksnio, susitaupo laiko  smile.gif Jie yra paprasti, balti, supakuoti dežutese po 2 vnt. ir dabar akcija  mirksiukas.gif Taip pat yra ir kažkokio naujoviško (Norvegiško) kondensuoto pieno, dvieju rūšių  mirksiukas.gif

Tai ir napoleonams lakštų yra,ir biskvitų doh.gif laiko tai sutaupai, bet man rodos,kur pati pagaminai visai skonis kitas smile.gif
Atsakyti
Kilmes šalis Niderlandai blush2.gif
http://dovgan.de/index.php?id=266
Pati pirmoji prekė. Atsiprašau, kad "subalamutinau" unsure.gif biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(Kristule05 @ 2011 05 20, 14:11)
Tai ir napoleonams lakštų yra,ir biskvitų doh.gif laiko tai sutaupai, bet man rodos,kur pati pagaminai visai skonis kitas smile.gif

Tai be abejo skonis kitas smile.gif Tiesiog morengas labai ilgai gaminasi ir kartais jo reikia 1 sluoksnio, tai tiesiog pirma karta pamačiau pirkti ir pasidžiaugiau blush2.gif
Nu apie pirktinius (Vokiškus) biskvitus, napoleono lakštus tai aš nekalbu smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Laba norėčiau draugės gimtadieniui iškepti paprastą torčiuką. Norėčiau biskvito (pirksiu) su želė, tik niekur nerandu paprasto, aiškaus recepto. ax.gif
Atsakyti
Labukas,


Su tiramisu biskvitu viisiskas fiasko, net nepakilo ir dar sukrito sad.gif kaz ka ne taippadariau:)
Atsakyti
QUOTE(Ieva.Z @ 2011 05 21, 10:51)
Sveikos,

Laba norėčiau draugės gimtadieniui iškepti paprastą torčiuką. Norėčiau biskvito (pirksiu) su želė, tik niekur nerandu paprasto, aiškaus recepto.  ax.gif

truputį nesupratau, tai Jūs kepti ar pirkti ruošiatės??? Jums biskvito ar kremo recepto reikia??? g.gif
Atsakyti
Biskvitą pirksiu, o kremo recepto reikia. smile.gif
Atsakyti
grietinėlė - 400 g
cukrus - 100 g
citrinos rūgštis - 1 arb.š.

viską išplakam iki standumo. jei reikia, dedam grietinėlės standiklio.

ant biskvito dedam kremą, pribarstom želė gabaliukų ir t.t..
Atsakyti