Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-13

QUOTE(pipete @ 2011 05 18, 21:37)
Oi mergaitės ramiai (ir būtinai) viešinkite receptus, o tai rasit neužilgo knygyne knygą išleistą su tais pačiais receptais ir, tarkim, savais, ir svetimais (nes gi nikas nieko nereiškia). O tada jau autorė grasina savo "autorinėmis teisėmis" nes knyga turi autorių ir t.t.....
Taip jau atsitiko duonos kepimo temoje, liko labai įskaudintų žmonių, kurių originalūs receptai buvo nukopijuoti.


Jei jau norit, kad niekas niekada nenukopijuotu jusu receptu, tai nerekia ju isvis viesint - laikykit paslapty smile.gif O jei jau dalinates, tai visada galima tiketis, kad kazkas nukopijuos. Forumuose isvis nera taisykliu, kad deti nuorodas i originalus (as cia ir pati ju nededu, nes jei niekas nededa, nematau prasmes ir as - vadinas nereikia ju niekam). Nors savo receptu puslapyje dedu jas net tada, kai recepta kardinaliai pakeiciu. Vis tiek parasau, is kur pati ideja paimta, nes tai mano vardinis puslapis ir iseitu, lyg tai mano receptas butu, nors ji ne mano. O kas yra forumai - sandien nikas yra, rytoj pasikeicia, o poryt isvis toki istrina, ir kas pasakys, kieno receptas smile.gif Todel ir kopijuoja. Mano pacios sukurta recepta is blog'o nukopijavo vienas zurnalas populiarus. Gerai, kad bent nuotrauka kazkokia is interneto idejo, net ne to pyrago biggrin.gif Bet negi verkt del to. Jei kopijuoja, vadinas vertas demesio cool.gif biggrin.gif
Atsakyti
help.gif grižiažinio torto biskvitai sulaistomi tik vandenuku su cukrumi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurginė: 19 gegužės 2011 - 15:12
RiMami, tikrai dideli darba darai. Aciu.


Del grilijazinio, ta as visada sulaistau su cukrumi ir rugstele
Atsakyti
QUOTE(Bossi @ 2011 05 19, 16:07)

Del grilijazinio, ta as visada sulaistau su cukrumi ir rugstele

ačiū. 4u.gif
Atsakyti
Mergaitės gal įmestumėt Rafaelo ir Juodasis miškas receptukus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianaaa1215 @ 2011 05 19, 16:55)
Mergaitės gal įmestumėt  Rafaelo ir Juodasis miškas  receptukus blush2.gif

pirmam puslapyj žiūrėjai? ax.gif
Atsakyti
Rafaelo yra 1-am puslapyje, juodas miskas irgi , tik tarp nuorodu 1-5 tema
Atsakyti
Rafaelo
http://sauletavirtuv...rtas-raffaello/

Juodas miskas
http://www_neringa-b...das-miskas.html
Atsakyti
Ačiū mergaitės 4u.gif
Atsakyti

QUOTE(Asseni @ 2011 05 18, 13:07)
Bet koks tortas tinkamas dengimui, tik reikia teisingai ji tam paruosti. Sokoladinis sluoksnis cia pagal nora, bet be sokolado tai jau bus kitas tortas, gal labiau panasus i juoda miska, tik su aguoniniu sluoksniu. Dar idekit riesutu i sokoladini sluoksni, bus labai skanu.

reikes ir sita varijanta isbandyt, dekui 4u.gif

Atsakyti
Gal pasiulytumet skanu isbandyta torta su varske? 4u.gif Ragaus ir 1metuko jubilijatas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sssagis @ 2011 05 20, 09:28)
Gal pasiulytumet skanu isbandyta torta su varske? 4u.gif Ragaus ir 1metuko jubilijatas biggrin.gif



As bandyciau rafaelo biskvitus, o pertepti puria varskyte su grietinele. Gamyba panasiai kaip tortu siu kokia marskapone. Dar imesciau kokiu konservuotu persiku
Atsakyti