Įkraunama...
Įkraunama...

Nereguliarus kontraceptikų vartojimas


Kai vartojau kontraceptikus,tai vasara pasidarydavau atostogas tongue.gif Be pertraukos gerdavau tabletes,bet mano organizmui nebuvo jokios zalos mirksiukas.gif Bent jau nieko nejauciau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amliva @ 2007 08 24, 23:16)
O ar galima tarp KT gerimo padaryt didesne nei 7 dienu pertrauka?Pvz apie menesi,po to vel pradesiu,tuos pacius.Nes gavos tokia situacija,kad pritrukau.Esu UK,o juos siusdavaus is LT,o kai reikejo man,nebuvo kam atsiust juos.

Galima, bet reikes papildomai saugotis.
Atsakyti
QUOTE(Fanatikute @ 2007 09 27, 14:31)
Kai vartojau kontraceptikus,tai vasara pasidarydavau atostogas tongue.gif Be pertraukos gerdavau tabletes,bet mano organizmui nebuvo jokios zalos mirksiukas.gif Bent jau nieko nejauciau mirksiukas.gif


Vat ir man nieko blogo nesidaro. Pas gydytoja neklausiau, bet jokiu blogu dalyku nepastebiu, kai padariau petrauka, buvo menesines, maziau gausios, bet buvo....o dabar vel be pertraukos varau kokias 3 pakuotes ir vel padarysiu pertrauka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tofista @ 2007 09 28, 13:32)
Vat ir man nieko blogo nesidaro. Pas gydytoja neklausiau, bet jokiu blogu dalyku nepastebiu, kai padariau petrauka, buvo menesines, maziau gausios, bet buvo....o dabar vel be pertraukos varau kokias 3 pakuotes ir vel padarysiu pertrauka  smile.gif


Bijau sumeluot g.gif ,bet Lietuvos ryte buvo labai didelis straipsnis apie KT,ten ir pasiskaiciau,kad kartais pasidaryti atostogas tikrai galima 4u.gif
Atsakyti
namanau tikrai nesveika, nes jau taip yra gamtos suredyta,kad moteris turi issivalyti..........
as karta taip geriau,bet delto ,kad ruosiausi vykti i siltus krastus ir tikrai nenorejau tenai ant siu dienu papulti tai geriau nesustodama,tai buvo lb gerai,bet tik tuo atveju kai lb reikia.
Atsakyti
QUOTE(Demi @ 2007 10 01, 11:09)
namanau tikrai nesveika, nes jau taip yra gamtos suredyta,kad moteris turi issivalyti..........


gamtos tai taip suredyta, bet deja, kai geri KT, vyksta kitaip nei kad suredyta ir nera joks ten issivalymas, kaip kad per naturalias menesines... Tiesiog hormonu kiekio pasikeitimai dirbtinai sukelia kraujavima.
Atsakyti
Aš girdėjau, kad 3 mėnesius galima gerti KT be pertraukos. Paklausiau ginekologės ir ji tai patvirtino. Pati dar nemėginau, bet tikrai pamėginsiu artimiausiu metu, nes nusimato kelionė. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Top_Secret @ 2007 12 26, 15:37)
Aš girdėjau, kad 3 mėnesius galima gerti KT be pertraukos.


ir aš tą patį girdėjau iš savo daktarės.
Atsakyti
Apskritai geriant KT jau nebėra tų tikrų mėnesinių, tai manau nieko tokio, jei kaskart nedaroma pertrauka ax.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif nezinau, ar i ta tema pataikiau, bet noriu su jumis pasikonsultuot del kontraceptiniu tableciu vartojimo ypatumu smile.gif ar galima pradeti gerti ne pirma ciklo diena? Esme ta, kad pries 1,5 metu nutraukiau jas gerti ir mano ciklas visiskai sutriko... paskutini karta menesines gal pries puse metu buvo... O vis ruosiuosi pradeti vel vartoti kontraceptines, tik nezinau, kokia tvarka smile.gif gal kuri esate panasiai dariusi? Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(coliuke_123 @ 2008 01 21, 14:09)
Sveikos  smile.gif nezinau, ar i ta tema pataikiau, bet noriu su jumis pasikonsultuot del kontraceptiniu tableciu vartojimo ypatumu smile.gif ar galima pradeti gerti ne pirma ciklo diena? Esme ta, kad pries 1,5 metu nutraukiau jas gerti ir mano ciklas visiskai sutriko... paskutini karta menesines gal pries puse metu buvo... O vis ruosiuosi pradeti vel vartoti kontraceptines, tik nezinau, kokia tvarka  smile.gif gal kuri esate panasiai dariusi? Aciu  smile.gif


Nepatarciau uzsiimt eksperimentais. geriausia - tiesiu taikymu pas gydytoja! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ERPE @ 2007 09 27, 14:11)
Esu tik kartą gėrusi dvi pakuotes be pertraukos,tai įpusėjus antrąją pradėjo teplioti ir tepliojo iki kol sugėriau iki pabaigos. Supratau,kad vedu organizmą iš pusiausvyros ir daugiau tuo nepiktnaudžiauju  schmoll.gif


būtent. Galima šitaip daryti, tačiau tada dažniausiai pradeda teplioti savaime, nes organizmas nelabai supranta, kas darosi. O tavo vyras prieš seksą per mm?
Atsakyti