Įkraunama...
Įkraunama...

Nereguliarus kontraceptikų vartojimas

man viena karta net gydytojas rekomendavo nedaryti pertraukos unsure.gif ir tikrai ne sarlatanas
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2007 08 15, 22:14)
man viena karta net gydytojas rekomendavo nedaryti pertraukos  unsure.gif  ir tikrai ne sarlatanas

o kuo motyvuodamas jis tau patare?
Atsakyti
Pasikonsultuok su gydytoju būtinai. Galbūt nieko blogo, bet savavališkai nepatarčiau. Gydytojas pasakys, jei galima. wink.gif
Atsakyti
Esu skaicius, kad i metus galima iki 3-4 be pertraukos gert. Ant kiek tai tikslu, negaliu pasakyt, nes skaiciau populialiorioj literaturoj.
Atsakyti
QUOTE(sygyta @ 2007 08 15, 21:32)
o kuo motyvuodamas jis tau patare?

jis mane apziurejo echoskopu ir pasake, kad pati ciklo pradzia (o ta diena ishgeriau paskutine pakuote) ir tikrai neverta daryti pertraukos.
Atsakyti
O ar galima tarp KT gerimo padaryt didesne nei 7 dienu pertrauka?Pvz apie menesi,po to vel pradesiu,tuos pacius.Nes gavos tokia situacija,kad pritrukau.Esu UK,o juos siusdavaus is LT,o kai reikejo man,nebuvo kam atsiust juos.
Atsakyti
QUOTE(tofista @ 2007 08 11, 08:42)
Sveikos,
Geriu Diane-35, ir štai jau 4 mėnesius geriu jas be 7 dienų pertraukos, kažin ar tai nepakenks sveikatai ?
Nes man be galo faina kai nėra tu fui fui fui mėnesinių, o be to ir vyrui patinka  biggrin.gif

Gal kuri žinot ar galima taip non-stop nemenesiniaust......busiu labai dėkinga už pagalbą  4u.gif



oj tikiuosi jau padarei pertrauka!!!!!!!!!!!!!!!! kiek esu kur nors skaicius tai galima maximum iki antros pakuotes pabaigos testi,,, o vyrui tavo kas svarbiau tavo sveikata ar kad..... neissikraujuos???????? g.gif
savo organizma isvesi is pusiasvyros ir jis gali nustoti pats gaminti hormonus,,, kodel man atrodo kad tu bijai pasitarti su gydytoja,,, ar jai pasisakei ka isdarineji? blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Amliva @ 2007 08 25, 00:16)
O ar galima tarp KT gerimo padaryt didesne nei 7 dienu pertrauka?Pvz apie menesi,po to vel pradesiu,tuos pacius.Nes gavos tokia situacija,kad pritrukau.Esu UK,o juos siusdavaus is LT,o kai reikejo man,nebuvo kam atsiust juos.

jeigu pradesi gerti kt 2-5 menesiniu diena turesi saugotis papildomai. arba vyras tures anksciau istraukt.... ax.gif
Atsakyti
o pavyzdžiui tokia situacija, jei aš pora dienu ilgiau geriu KT - na ne 21, o pradedu kitos pakuotės pora tablečių..ir tada darau pertrauką 7 dienų...tai po tos pertraukos, man sugert ta likusia nepilna pakuote su 19 tableciu ir daryti vėl pertaruka, ar geriau nauja pradėt , pilną??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(banguole @ 2007 09 26, 11:19)
o pavyzdžiui tokia situacija, jei aš pora dienu ilgiau geriu KT - na ne 21, o pradedu kitos pakuotės pora tablečių..ir tada darau pertrauką 7 dienų...tai po tos pertraukos, man sugert ta likusia nepilna pakuote su 19 tableciu ir daryti vėl pertaruka, ar geriau nauja pradėt , pilną???  g.gif


Po pertraukos reiktu pradeti nauja pakuote ir gerti 21 diena kaip ir priklauso ax.gif
Atsakyti
klausiau pas savo ginekologe,sake,kad nepatartina,o galima tik ekstra atvejais,bet tikrai ne del vyro uzgaidu doh.gif
Atsakyti
oi, neprisizaiskit unsure.gif man gydymo tikslais buvo gydytojas daves nepertraukiamu rezimu KT gerti, bet pagerusi kelis menesius jau nebegalejau nei dienos tverti be stipriu nuskausminamuju.

Nejuokaukit su sveikata bet kokiu atveju 4u.gif
Atsakyti
Esu tik kartą gėrusi dvi pakuotes be pertraukos,tai įpusėjus antrąją pradėjo teplioti ir tepliojo iki kol sugėriau iki pabaigos. Supratau,kad vedu organizmą iš pusiausvyros ir daugiau tuo nepiktnaudžiauju schmoll.gif
Atsakyti