Įkraunama...
Įkraunama...

Aš ir mano lėkštė :)

QUOTE(pinkrose @ 2012 01 15, 14:46)
na ir nieko, pietums žirnių košė, o vakarienei bus lengvas maistas sriubytė 4u.gif
jeigu gerai suprantu iš liniuotės tai tu 4 vaikučius turi g.gif  tai jeigu reiktų visų likučius pribaikt šakės būtų smile.gif

Aga,4 bigsmile.gif Nu jo,jaei is visu leksciu,tai amen zose doh.gif
Gerai dar kad suni turim,tai reikia ,kad ir tam nabagui liktu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakva @ 2012 01 15, 16:29)
Aga,4 bigsmile.gif Nu jo,jaei is visu leksciu,tai amen zose doh.gif
Gerai dar kad suni turim,tai reikia ,kad ir tam nabagui liktu biggrin.gif

šuo šiuo atveju tikras išsigelbėjimas smile.gif
Atsakyti
Prajuokinai Trakva, is tikruju gerai, kad suni turi dakalinet maisto likucius. Jei mes turetumem suniuka, tai tikrai alkanas nebutu. Nes dirbu ne pilna darbo diena ir tai ne kasdien, tai valgyt visai seimynai gaminu kasdien. Ir visi valgo namini maista,(tai ir leme mano grazu svori), aisku jo kasdien lieka. Kol kas negaliu dirbti pilna darbo diena, nes dar mokslus (senatveje nutariau laispni pasikelti) pabaigineju ir pirmokeli turiu spausti prie mokslu. Jau taip laukiu, kai galesiu kaip zmogus dirbti, o ne po namus sukinetis, tvarkinetis ir aisku kramsnoti, kramsnoti, kramsnoti...
Beje, nuo rydienos vel einu sportuoti, 3 kartus per savaite. Nes 3 savaites jau buvau uzmetus si malonuma.
SilRa rasom, kad nuo 2012 01 16 metu svori. Labai noreciau iki 70 kg. suliekneti. Ir iki vasaros thumbup.gif
Kazkaip mane motyvuoja, jeigu as pasizadu. Taigi palaikykim viena kita.
Atsakyti
QUOTE(Gerai @ 2012 01 15, 18:01)
Prajuokinai Trakva, is tikruju gerai, kad suni turi dakalinet maisto likucius.

Tai va,ir as tik po namus siuo metu slaiuzioju ir tiek,na tas sliauziojimas turi siek tiek veiklos,pagal dvynukes savo vos speju,o cia dar didckiam reikia ir valgyt padaryt,ir siaip kartais aki uzmest biggrin.gif ,o sukuosi viena ,vyras tik kaip desertas,6 savaites isvykes,3 namuose tik buna smile.gif
Laukiu pavasario,tada ir lauke darbo bus,nes gyvenam name,gal ir nutirps tie mano kylai

Ei,kam ten ryt iskrova g.gif ,juongiuos ir as,o su kuo iskrovausit,as gal bandyciau su varske g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gerai @ 2012 01 15, 17:01)

SilRa rasom, kad nuo 2012 01 16 metu svori. Labai noreciau iki 70 kg. suliekneti. Ir iki vasaros  thumbup.gif
Kazkaip mane motyvuoja, jeigu as pasizadu. Taigi palaikykim viena kita.

ir aš tada noriu iki asaros pabaigos 70 blush2.gif

QUOTE(Trakva @ 2012 01 15, 17:39)
Tai va,ir as tik po namus siuo metu slaiuzioju ir tiek,na tas sliauziojimas turi siek tiek veiklos,pagal dvynukes savo vos speju,o cia dar didckiam reikia ir valgyt padaryt,ir siaip kartais aki uzmest biggrin.gif ,o sukuosi viena ,vyras tik kaip desertas,6 savaites isvykes,3 namuose tik buna smile.gif
Laukiu pavasario,tada ir lauke darbo bus,nes gyvenam name,gal ir nutirps tie mano kylai

Ei,kam ten ryt iskrova g.gif ,juongiuos ir as,o su kuo iskrovausit,as gal bandyciau su varske g.gif

ir dar viena su 4 vaikais, nū tū šaunuolė 4u.gif
SILRA ketvirtadieniais išsikrauna, o kas ryt nežinau g.gif sakai su varške, aš tavo vietoj rinkčiausi pasukas ir obuolius g.gif
Atsakyti
Merginos, aš ir jungiuosi prie iškrovaujančių. Mano maišelyje jau paruošti obuoliai (1,5 kg) ir vanduo (2ltr.).
Negaliu atsidžiaugti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ,kad mūsų susidarė toks būrelis ir taip palaikome viena kitą. Ir norai jau labai visų panašūs : tas stebuklingas skaičius 70. Labai noriu kad ir 75, o jau 70, tai man visai kosmosas. Tiesiog nesitiki, bet dabar jaučiu,kaip atsiranda pasitikėjimas savimi. Tai vis mūsų bendravimo dėka. Aš laiminga. Ir kur aš anksčiau buvau, kad tik dabar čia atsidūriau...
(Ryte parašysiu svorį. Mano ūgis 164 cm.)
Laikykimės drauge, iškrovaujančioms bus sunku.Manau,kad ne vieną kartą rytoj šauksiuosi pagalbos,kad įkvėptumėte man pasitikėjimo ir jėgų.Dar protas nestabiliai nori lieknėti,o rankos taip ir tiesiasi prie uždrausto maisto.Ai, einu miegot ! Iki rytojaus .
Atsakyti
QUOTE(serbentėlė @ 2012 01 15, 23:19)
Merginos,  aš ir jungiuosi prie iškrovaujančių. Mano maišelyje jau paruošti obuoliai (1,5 kg) ir vanduo (2ltr.).
Negaliu atsidžiaugti thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif ,kad mūsų susidarė toks būrelis ir taip palaikome viena kitą.  Ir norai jau labai visų panašūs : tas stebuklingas skaičius 70. Labai noriu kad ir 75, o jau 70, tai man visai kosmosas. Tiesiog nesitiki, bet dabar jaučiu,kaip atsiranda pasitikėjimas savimi. Tai vis mūsų bendravimo dėka. Aš laiminga. Ir kur aš anksčiau buvau, kad tik dabar čia atsidūriau...
(Ryte parašysiu svorį. Mano ūgis 164 cm.)
Laikykimės drauge, iškrovaujančioms bus sunku.Manau,kad ne vieną kartą rytoj šauksiuosi pagalbos,kad įkvėptumėte man pasitikėjimo ir jėgų.Dar protas nestabiliai nori lieknėti,o rankos taip ir tiesiasi prie uždrausto maisto.Ai, einu miegot ! Iki rytojaus .

sėkmės ryt kuo didžiausios. žinau, atlaikysi, tu gali 4u.gif matau kokia užsidegusi esi ir koks noras didelis 4u.gif
Atsakyti
Jausdama didelę gėdą wub.gif wub.gif wub.gif pranešu, kad 2012m. sausio 16d. esu 164cm. ūgio, 92,7 kg svorio. Gegužės 01d noriu sverti 75 kg.
Kodėl gegužės? Ogi todėl, kad tokiu laiku žmonės jau vaikšto nusimetę pavasarinį apdarą.
Viskas. Išpažintį atlikau. Nu nelabai jau tie skaičiai gražiai atrodo. Penktadienį svėriau mažiau, bet šeštadienis ir sekmadienis mane nugalėjo. Tai pranešame svorį pirmadieniais?
Atsiliepkite, a-ūūū, kaip jums sekasi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo serbentėlė: 16 sausio 2012 - 09:03
cray.gif vakar nuėjo šnipštais mano pažadas nevalgyti po 19h cray.gif neatlaikiau cray.gif ir nėr ko kaltinti cray.gif

Na, bet šiandien tai tikrai stengsiuos pioneer.gif

QUOTE(pinkrose @ 2012 01 15, 12:28)
neatsiunčiau duomenų, nes dar ant svarstyklių nebuvau lotuliukas.gif užlipus nuo vasaros pradžios lotuliukas.gif

nono.gif:
QUOTE(Trakva @ 2012 01 15, 14:34)
Jo,SilRa,iki darbo gryzimo dar daug laiko,bet ar negrysiu i ji vel 75 blink.gif

va va unsure.gif man taip ir atsitiko blush2.gif
QUOTE(Gerai @ 2012 01 15, 18:01)
Beje, nuo rydienos vel einu sportuoti, 3 kartus per savaite. Nes 3 savaites jau buvau uzmetus si malonuma.

šaunuolė 4u.gif
QUOTE(serbentėlė @ 2012 01 16, 09:58)
Tai pranešame svorį pirmadieniais?

va dėl to, apie ką tu rašei, aš ir prisiduodu penktadieniais hihihi.gif

beje, visų duomenis sužymėjau. KAS MOKA ĮKELTI LENTELĘ Į SM?
Atsakyti
Sveikos.
nemoku ikelti lenteliu, ir isvis pirma karta priklausau kompanija. Beje, tai smagu. Aciu jums visoms
nu va pasisveriau po gero savaitgalio ir ka 83,600 verysad.gif Nu bet viskas schmoll.gif Tiesa, siandien jau pasportavau tai jauciuosi geriau, ir nutariau maziau nervuotis. O sporto klube ispudingu formu mergina ikalbejau irgi pradet sportuot, nes buvo atejus tik pasiziuret. Tai ziuriu ir abonementa nusipirko. As si karta nesismulkinau, pirkau 3 menesiams. Man patinka sportuoti, tai istempsiu. dabar liko maista susireguliuoti.
Atsakyti
Prisipažįstu :Į SM kelti nemoku. (šiandien iš manęs vien prisipažinimai, ir kas tik bus toliau...)
Gerai, noriu sverti 83,6 kg !
Dar geriu tik vandenį. Labai užsiėmusi, tai skrandelyje viskas ramu.
Atsakyti
Labuka, jehu as ne viena isikraunu, as ir su obuoliais, kolkas lb gerai einasi, sakyciau daugiau vandens geriu. O as siandien pasisveriau ir jau neturiu 1,1kg ax.gif nutas svorio kritimas taip uzveda ir neleidzia paluzti. As ir dar negaliu pusryciu valgyti, nu neprisiverciu schmoll.gif , bet jau psichologiskai save nuteikiau kad nevalgyti po 18, dabar net ir nenoriu. ispradziu tai obuoliai lb ejo, oj kaip ejo smile.gif . Norejau paklausti kiek jus mokat uz sporto kluba menesiui Gerai?
Mano norimas svoris 70kg.
Atsakyti