Įkraunama...
Įkraunama...

Aš ir mano lėkštė :)

Tai net nežinau prie ko čia jungtis. Aš čia ir naujokė, tai net nežinau kiek čia mūsų dalyvių. Manau, kad labai nedaug, gal 3-4. Ar taip ? Kas priklauso, atsiliepkite !
AŠ NORIU PRIKLAUSYTI JŪSŲ KOMANDAI. bigsmile.gif
Atsakyti
Tada ir as naujoke ax.gif bedraujam cia ir palaikom viena kita. Pasidalinsim savo patirtim smile.gif O kokiu tikslu metate svori? Nes as pvz metu svori daugiau del to kad nepasitikiu savimi, nebemyliu saves kaip anksciau. bet dabar viskas is naujo. Mane lb ikvepe Taures istorija.
Atsakyti
QUOTE(zydrune85 @ 2012 01 11, 13:13)
uzsikabliavau tai gruodzio viduri, bet rimtai viska pradejau nuo sausio 2 dienos ir siandien jau 1kg neturiu.

taigi čia labai geras pasiekimas bigsmile.gif jei taip ir toliau - per mėnesį netektum 3kg thumbup.gif

QUOTE(serbentėlė @ 2012 01 11, 13:14)
Ačiū už atsakymą.
Apie savo meniu: dirbu už miesto, kur nėra valgyklos, mikrobangės , išskyrus parduotuvę įmonėje, kur yra svarbiausio mano meniu, t.y. sausainių, bandelių.

mano situacija labai panaši - darbe nėra jokių galimybių valgyti šiltą maistą. Nepatingiu susimakaluoti salotų kas vakarą. Labai tinka pekino kopūstas su įvairiais priedais (pekinas+žirneliai; pekinas+kukurūzai, pekinas+paprika..) arba burokėlių salotos su silke ir panašiai.

QUOTE(serbentėlė @ 2012 01 11, 13:43)
AŠ NORIU PRIKLAUSYTI JŪSŲ KOMANDAI.  bigsmile.gif

QUOTE(zydrune85 @ 2012 01 11, 14:15)
Tada ir as naujoke  ax.gif 

mes čia visos temoje naujokės biggrin.gif tik svorio metime senokės rolleyes.gif

Na, jei yra norinčių, galiu pradėti visas registruoti ir žymėti pasiekimus. Tik tiek, kad pirmosios temos žinutės negalėsiu koreguoti. Aš sversiuosi penktadieniais, o jūs?


beje, svorį metu, nes atsibodo žiūrėti į spintoje kabančius, bet man nebetinkančius rūbus blush2.gif
Atsakyti
Aš sutinku su visomis išdėstytomis sąlygomis. Būsiu šio ratelio nare. 4u.gif
O mano svorio metimo istorija yra labai ilga. Ir kiek tik kartų aš mečiau svorį ! Suskaičiavus visus mano numestus kilogramus, tai manęs jau turėjo nebelikti ir dar daugiau, bet suskaičiavus visus grįžusius kilogramus, tai esu dabartinė aš. Pirmadienį, sausio 09d., svėriau 93,00 (be rūbų) wub.gif .O prieš tris vasaras turėjau 75,00 kg. Žodžiu, buvo taip, 2008.01.03d turėjau 103,00 kg. Užsirašiau į aerobiką , pakoregavau savo smegeninę ir gavosi puikus rezultatas. Skraidžiau kaip ant sparnų, prisipirkau rūbų naujų, kurie dabar kaba spintoje ir daro man gėdą.Kada paslydau, net nežinau, tiesiog viskas grįžo pamažu. O dabar vaizdelis nekoks, labai nekoks...
Tai ir noriu iki vasaros save pakoreguoti, padailinti.
Bet rytoj rytą pasisversiu ir parašysiu. O sveriuosi aš įdomiai: namuose elektroninių svarstyklių neturiu (tik paprastos, netikslios), tai pasveriu rūbus namie ryte (turiu tokias svarstykles 5 kg), darbe nueinu į parduotuvę( tame pačiame pastate) ir pasisveriu ant elektroninių svarstyklių. Atmetu rūbus ir gaunu tikrą svorį. Tai ne aukštoji matematika, bet dabar esu radusi tokią išeitį.
Tai va. O tikslas mano - jaustis ir atrodyti puikiai. thumbup.gif Manekene nebūsiu, bet žmogumi tapti norėčiau. Patinka prierašas : kaip gyveni, taip ir atrodai.Tai sėkmės jums visoms ir man pačiai !
Atsakyti
Sveikos panelytės, priimkite ir mane, tyliai skaitinėju vis, jau dabar aktyviai dalyvausiu. Istorija mano tokia pati, kaip ir daugumos, visą laiką kovoju su svoriu. Jeigu pasiseka kokius du - tris kilogramus numesti, tuoj susigrąžinu. (gal iš to džiaugsmo save apdovanoju kokiu skanumynu, o tada ir pasileidžiu ...) Bet nuo gruodžio pradėjau sportuoti, kažkaip viskas juda lyg ir gerąją pusę. Bent jau drabužiai tai tikrai geriau atrodo. Mano duomenys 1,72 cm. sveriu 82 kg.
P.S. specialios dietos nesilaikau mažinu porcijas ir saldumynų bandau atsisakyti (O tai man ir sunkiausia).
Atsakyti
Labukas visoms, as sversiuos pirmadieniais. Mano ugis 164, svoris 93. Pas mane ir rubu pilna spinta bet visi mazi, lb daug rubu drauges priveze is kitu saliu, bet dydziai per mazi blush2.gif , vakar pasiemiau savo mergautines kelnes ir pasizadejau kad i jas itilpsiu cool.gif . Kolkas dar sunku su maisto derinimu ir valgymu 3 kartus dienoj, bet stengiuosi. Man del saldumynu nera bedu, as ju niekada nemegau ax.gif kai visos numesim svori visas pakviesiu saslyku (vistienos) drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrune85 @ 2012 01 12, 15:32)
Labukas visoms, as sversiuos pirmadieniais. Mano ugis 164, svoris 93. Pas mane ir rubu pilna spinta bet visi mazi, lb daug rubu drauges priveze is kitu saliu, bet dydziai per mazi  blush2.gif  , vakar pasiemiau savo mergautines kelnes ir pasizadejau kad i jas itilpsiu  cool.gif . Kolkas dar sunku su maisto derinimu ir valgymu 3 kartus dienoj, bet stengiuosi. Man del saldumynu nera bedu, as ju niekada nemegau  ax.gif  kai visos numesim svori visas pakviesiu saslyku (vistienos)  drinks_cheers.gif


Tai jūs didelį stimulą turite lieknėjimui, daug drabužių naujų. Jais apsirengus gražiai atrodysite
Atsakyti
Tai nutarkime, kada sveriamės. Man tai tas pats. Aišku, būtų įdomu "kažkur" matyti lentelę, tuo labiau, kad yra SilRa, kuri padarytų šį darbelį. Dar šiandien nueisiu pasisverti, dėl savo įdomumo. Žinau, kad pirmą savaitę krenta lengviausia, juk šalinasi bereikalingas savotiškas "patinimas".Be to, dar sportavau klube 3 kartus fitness3.gif . O kaip jūs, ar draugaujate dabar su sportu? Kažkur nueiti yra, manau, visuose miestuose ir miesteliuose. Ar taip?
O šeštadienis ir sekmadienis bus sunkiausios dienos, nes namuose viskas šalia: ko norėsi, to ir pasiimsi essen.gif . Reikės su savimi kovoti, dažniau interneto platybėse paklaidžioti ir pasisemti stiprybės.
Na ką, bendražygės, kokios mintys jus aplankė? Parašykite, pakalbėkime gossip.gif
Atsakyti
QUOTE(serbentėlė @ 2012 01 11, 13:14)
Ačiū už atsakymą.
Apie savo meniu: dirbu už miesto, kur nėra valgyklos, mikrobangės , išskyrus parduotuvę įmonėje, kur yra svarbiausio mano meniu, t.y. sausainių, bandelių. Tai va, tai ir yra mano viliokliai.  Aš prieštarauju sau, kovoju, retkarčiais pasiseka....
Kai tokios sąlygos, tai ką čia gali neštis į tą darbą, vistiek viską šaltą valgysi. Tai tiek. Ką patartumėt?

nepykit, kad issiterpiau su komentavimu, bet bandeles irgi saltos. o del silto maisto galima nusipirkti termosa ir sriubytes atsinesti. tarkim is vakaro issiverdat, ryte pasildot, i termosa ir visi kolegos aplink seile varvina lotuliukas.gif . nes manau bliuduka ir sauksta galima darbe atsinesti. i ir sumustiniai su virta mesyte bei salota sveikiau nei bandeles. as pati su svoriu kovoju nevalgydama vakarais. kol kas rezultai nestebinantys, bet dar procesas nebaigtas mirksiukas.gif
sekmes visosms 4u.gif kazka daryti visada geriau nei nedaryti nieko 4u.gif
Atsakyti
Sveikos.Skaiciau skaiciau ir nutariau irgi isiterpti.Serbentele, as irgi kai tik perskaiciau tavo posta pagalvojau apie koki sumustinuka su kumpeliu ir salotos lapeliu ar kokiu agurkelio griezineliu ar pomidoro riekele.tikrai sveikiau nei bandele.Salotu juk kieka receptu visokiausiu yra ir sociu ir sveiku. Labai patiko ideja su sriubyte termose-ir silti ir sveiki pietus thumbup.gif
O del vandens tai teisi temos autore-daznai labai sumaisome troskuli su alkiu ir valgome, nors istikruju reiketu gerti.Taip kad skysciu pakankamas kiekis yra labai labai svarbus ne tik metant svori, bet visada.
Sekmes merginos sunkiame kelyje 4u.gif
Atsakyti
Na ką, ačiū už visas pastabas. Su termosu idėja gal ir gera,bet jausiuosi nekaip prieš klientus,kai mano kabinete užsiuos maisto kvapas. Aš jau tokia,nebepasikeisiu. Tai ir kramsnoju obuolius ,geriu kefyrą su duona,valgau šaltą grikių košę...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo serbentėlė: 13 sausio 2012 - 23:31
Sveikos,
Kaip ir žadėjau - nepabėgau, bet sąžiningai atėjau prisiduoti. Vakar pasisvėrusi rezultatu neapsidžiaugiau, bet... niekur nepabėgsi - švenčių rezultatai nelabai gražūs. Sveriu 93.7kg. Džiaugiuosi ir tuo, kad sausio pirmą svorį rodė dar 2kg didesnį doh.gif

Kitoje žinutėje įdėsiu lentelę su gautais visų rezultatais. Iš karto perspėju, kad internete nardau ne taip dažnai, kaip norėtųsi, nes būdama namuose kompą stengiuosi įjungti kuo rečiau - turiu porą berniukėlių, kurie tik r svajoja įsisprausti prie kompiuterio doh.gif

kAI PAPILDYSITE ŽINIAS APIE SAVE, TADA ĮDĖSIU TIKSLESNĘ mirksiukas.gif ,
Papildyta:
Vis tik be reikalo prisižadėjau - nemoku įkelti čia lentelės, gal kuri tai sugeba? blush2.gif

Va kokius duomenis reikėtų fiksuoti:

1. Nick‘as 2. Lieknėjimo pradžia 3. Ūgis 4. Pradinis svoris 5. Šios savaitės svoris 6. Pokytis per savaitę 7. Tikslas



SilRa 2011-12-24 164cm 93kg 93.7kg +0.7kg 70kg
Serbentėlė 2012-01-09 93kg
Gerai 172cm 82kg
Žydrūnė85 164cm 93kg

Atsakyti