Įkraunama...
Įkraunama...

P.Mažylio gimdymo namai

Kai perskaičiau Zakre atsiliepimą, tai pagalvojau, kad svarbiausia, jog pasirūpino vaikeliu kaip priklauso , kad gydytojai puikiai dirbo, o dėl sesučių... Na aš irgi norėčiau, kad rečiau pas mane vaikščiotų, kaip ir rašė Maskanyte, jei viskas gerai man ir vaikeliui.. Kažkaip nenoriu, kad bereikalo drumstų mums ramybę blush2.gif Aišku, čia mano asmeninė nuomonė ax.gif
Atsakyti
Аš gulėjau ir po CP ir po natūralaus, tai sakyčiau po CP gal šiek tiek daugiau žiūri. Bet aš džiaugiausi, kai pas mane mažiau vaikščiojo. Bet aišku geriausia auksinis viduriukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maskanyte @ 2011 04 25, 11:48)
Matai kaip cia g.gif  As gulejau po CP,tai mane erzino per daznas lankymasis,rytinius vizitus dazniausiai pramiegodavau, nes nakti mazius neramus budavo. Demesio man tikrai netruko tik va ramybes labiau norejosi,matyt visom juk neitiksi,kiekviena mes skirtinga,skirtingai jauciames,o ir poreikiai skirtingi mirksiukas.gif


Tai kas be ko, is kitos puses jei man viskas gerai tai ir nereikia to galvos ikisimo i palata, bet kad ir veidai tu akuseriu, seseliu - galetu sypsenos daugiau blush2.gif man tai jos beveik visos ten buvo surugusiais veidais.. arba dar vienas nutikimas - atvaziavau gimdyti su gerkle, bet paskui, jau po gimdymo, pasigavau ir sloga, ta savijauta tokia kaip persalus, nueinu iki akuseres (vakarinis budejimas) pasakau kad taip ir taip, tai sako, o neturit kad pavaziuotu iki namu vaistu? doh.gif doh.gif absurdas...
Atsakyti
yra visokių seselių ir gerų ir nlb. Kai gulėjau iškart po CP pooperacinėj palatoj vieną dieną buvo labai gera pamaina, o kitą kažkokia tragedija, tokia pagyvenus pasišiaušusiais plaukai bumbeklė bjauri buvo, net palų pasikeist neduodavo ant lovos tipo išdžiuvę ir gerai. Dar susirinko kolektyvas kavos pagert į tą didelę palatą ir papletkint, išvis tragedija. Palatos teko palukti tai labai nepatenkinta ta senoji buvo, vis bumbėjo, kad ne viešbutis ir pan....
vieną naktį Mb davė 20 lt naktinei seselei, bet kas iš to, mano vaikas kriokė be sustojimo niekas neatėjo pažiūrėt kas vyksta, kol pati tamsiais koridoriais palikusi kriokiantį vaiką ėjau ieškot pagalbos.
Bet antrą kartą vistiek rinkčiaus šiuos GN dėl ten dirbančios gydytojos smile.gif
Atsakyti
paskaitau aš Jūsų atsiliepimus ir galvoju, kad man tai abu kartus sekėsi su personalu 4u.gif Pasitaikė ir man ta piktoji pamaina intensyvios priežiūros skyriuj, ir aukšte abu kartus dirbo tokia man labai nepatinkanti akušerė, kuri atrodo maloni, iki to laiko kol ko nors paprašai doh.gif bet malonių būdavo daugiau 4u.gif kad man neįstrigę, o gal nepasitaikė labai surūgusios
Atsakyti
Aš mažylyje savaitę pragulėjau, bet ne po CP, tai man visos akušerės, kurios lankė, buvo geros ir labai rūpinosi rolleyes.gif Pinigėlių nedavėm, ir nei apie vieną negaliu nieko blogo pasakyt smile.gif Ypač patiko tokia jauna blondinė, vardo nepamenu, pasirodė griežtoka, bet tokia ji faina man buvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zakre @ 2011 04 24, 00:00)
Pasidalinsiu gimdymo ispudziais Mazylyje  4u.gif . 04 20 is ryto nubego vandenys, gal kiek zalsvoki, per valanda buvom jau ten ir per 6 val. gime dukryte. Paciu gimdymo personalu (gydytoja, akusere, anesteziologas) esu tikrai patenkinta, su niekuo nesitarem, pas ka pakliuvom pas ta ir buvom, viskas praejo be priekaistu ir tik 10 balu ivardinciau pati gimdymo priemima, prieziura saremiu metu... bet gulejimas po gimdymo tai patyliu.. akuseriu, seseliu snukeliai perkreipti-toks vaizdas ir laukia 20 lt. Ko gero del tu 20lt ir i palata nejo, tik kai reikalas, o kitose malesi ir malesi.. Apie gimdyma neturiu jokiu priekaistu  thumbup.gif , bet gulejimas po gimdymo Mazylyje mane nuvyle...  doh.gif


O aš kaip tik likau sužavėtu viso personalo dėmesiu po gimdymo thumbup.gif Su gydytoja tariausi individualiai, bet daugiau niekam nieko nedaviau. Visas 3 dienas sulaukiau tik malonių veidų - pradedant gydytojais, baigiant valytojomis smile.gif Nebuvo nei vieno darbuotojo, kad nepaklaustų kaip sekasi, ar nieko netrūksta. Ypač pagirčiau naujagimių skyriaus sesutes ir gydytojas - sulaukiau tikrai daug patarimų ir pagalbos.
Atsakyti
QUOTE(torisa @ 2011 04 27, 16:03)
O aš kaip tik likau sužavėtu viso personalo dėmesiu po gimdymo thumbup.gif  Su gydytoja tariausi individualiai, bet daugiau niekam nieko nedaviau. Visas 3 dienas sulaukiau tik malonių veidų - pradedant gydytojais, baigiant valytojomis smile.gif Nebuvo nei vieno darbuotojo, kad nepaklaustų kaip sekasi, ar nieko netrūksta. Ypač pagirčiau naujagimių skyriaus sesutes ir gydytojas - sulaukiau tikrai daug patarimų ir pagalbos.

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
Aš taip džiaugiuosi išgirdusi gerus atsiliepimus apie šiuos gimdymo namus blush2.gif Ruošiuos čia gimdyt ir man tai aktualu. GALIMA SAKYTI, KAD PER VISUS DEVYNIS MĖNESIUS, kol seku šią temelę, teigiami atsiliepimai nugali visus blogus žodelius ax.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RytineSaule @ 2011 05 03, 10:02)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif
Aš taip džiaugiuosi išgirdusi gerus atsiliepimus apie šiuos gimdymo namus blush2.gif  Ruošiuos čia gimdyt ir man tai aktualu. GALIMA SAKYTI, KAD PER VISUS DEVYNIS MĖNESIUS, kol seku šią temelę, teigiami atsiliepimai nugali visus blogus žodelius ax.gif  smile.gif


Laba, aš irgi, mamytės, esu dilemoje: KMUK ar Mažylis..ir vis nugalėtų Mažylis, tik atrodo KMUK visa aparatrą, jei gu kas..tfu tfu tfu...
Bet aš norėjau paklausti, gal truputis ne į tema, nesupykit- ar kai Jūs lankotės Mažylyje priežiūrai, tai dėl savi sveikatos (šeimos gydytojas, dantistai, odos ir kt. spec.) tai čia nėra, tai kažkur atskirai esat prisiregistravusios...?
Man labai aktualu, nes Klaipėdoj aš lankiausi iki dekreto poliklinikoj, kur turejau viska vienoje vietoje ir su vienu registravimusi viską..o db atvykus i Kauna norečiau toliau būti prižiūrima Mažylyje, tačiau čia prižiūrės tik nėštuma,o kur visa kita dėl mano sveikatėlės, kiti spec... blush2.gif Paaiškinkit nesuprantančiai blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Centime @ 2011 05 03, 11:46)
Laba, aš irgi, mamytės, esu dilemoje: KMUK ar Mažylis..ir vis nugalėtų Mažylis, tik atrodo KMUK visa aparatrą, jei gu kas..tfu tfu tfu...
Bet aš norėjau paklausti, gal truputis ne į tema, nesupykit- ar kai Jūs lankotės Mažylyje priežiūrai, tai dėl savi sveikatos (šeimos gydytojas, dantistai, odos ir kt. spec.) tai čia nėra, tai kažkur atskirai esat prisiregistravusios...?
Man labai aktualu, nes Klaipėdoj aš lankiausi iki dekreto poliklinikoj, kur turejau viska vienoje vietoje ir su vienu registravimusi viską..o db atvykus i Kauna norečiau toliau būti prižiūrima Mažylyje, tačiau čia prižiūrės tik nėštuma,o kur visa kita dėl mano sveikatėlės, kiti spec... blush2.gif  Paaiškinkit nesuprantančiai  blush2.gif  doh.gif


Na aš prisiregistravus KMUK, o mažylyje tik neštumo metu lankausi. Mažylis nors ir priklauso antrai ligoninei, bet kažkaip skaitos kaip privatus dalinys. Tai bendrai priežiūrai turi būt užsiregistravus kažkur kitur.
Beje, šiandien gavau patvirtinimą, gal galėsiu gimdyti kaip tik noriu (o ne ant stalo), tai laiminga kaip slyva thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Centime @ 2011 05 03, 11:46)
Laba, aš irgi, mamytės, esu dilemoje: KMUK ar Mažylis..ir vis nugalėtų Mažylis, tik atrodo KMUK visa aparatrą, jei gu kas..tfu tfu tfu...
Bet aš norėjau paklausti, gal truputis ne į tema, nesupykit- ar kai Jūs lankotės Mažylyje priežiūrai, tai dėl savi sveikatos (šeimos gydytojas, dantistai, odos ir kt. spec.) tai čia nėra, tai kažkur atskirai esat prisiregistravusios...?
Man labai aktualu, nes Klaipėdoj aš lankiausi iki dekreto poliklinikoj, kur turejau viska vienoje vietoje ir su vienu registravimusi viską..o db atvykus i Kauna norečiau toliau būti prižiūrima Mažylyje, tačiau čia prižiūrės tik nėštuma,o kur visa kita dėl mano sveikatėlės, kiti spec... blush2.gif  Paaiškinkit nesuprantančiai  blush2.gif  doh.gif

visa kita sveikata rūpinasi šeimos gydytojas, gali prisiregistruot kurioj nors poliklinikoj ar sveikatos priežiūros centre, o nėštumo metu lankytis Mažylyje dėl reikalų susijusiu su nėštumu ir gimdymu.
Atsakyti
QUOTE(Centime @ 2011 05 03, 12:46)
Laba, aš irgi, mamytės, esu dilemoje: KMUK ar Mažylis..ir vis nugalėtų Mažylis, tik atrodo KMUK visa aparatrą, jei gu kas..tfu tfu tfu...
Bet aš norėjau paklausti, gal truputis ne į tema, nesupykit- ar kai Jūs lankotės Mažylyje priežiūrai, tai dėl savi sveikatos (šeimos gydytojas, dantistai, odos ir kt. spec.) tai čia nėra, tai kažkur atskirai esat prisiregistravusios...?
Man labai aktualu, nes Klaipėdoj aš lankiausi iki dekreto poliklinikoj, kur turejau viska vienoje vietoje ir su vienu registravimusi viską..o db atvykus i Kauna norečiau toliau būti prižiūrima Mažylyje, tačiau čia prižiūrės tik nėštuma,o kur visa kita dėl mano sveikatėlės, kiti spec... blush2.gif  Paaiškinkit nesuprantančiai  blush2.gif  doh.gif

Kaip ir Pilkoji rašė - geriausia prisiregistruot kokioj poliklinokoje dėl dantistų, okulistų ir pan. Rekomenduoju rinktis ne privačią kliniką, o valstybinę (pvz., Dainavos, Kalniečių, Centro poliklinika), nes tada nereikės mokėti po 25lt už apsilankymą kad ir pas okulistą smile.gif
Beje, Mažylyje lankosi šeimos gydytojas bendriems poreikiams antradieniais, todėl jei nesi niekur prisiregistravusi, gali paprašyti, kad ginekologė tau išrašytų siuntimą pas tą gydytoją. Mokėti papildomai nereikia. Man rodos, kad vienintelis minusas to šeimos gydytojo, kad jis per savaitę būna tik vieną kartą kelias valandas smile.gif Jei pasirenki šį variantą, tai tada tik pas okulistą, dantistą turėsi eiti privačiai (kur ginė siunčia apžiūrai iki 28 nėštumo sav).
Tikiuosi, kad pakankamai aiškiai surašiau smile.gif
Atsakyti