Įkraunama...
Įkraunama...

P.Mažylio gimdymo namai

QUOTE(Lineta* @ 2012 01 04, 20:54)
manau ilgai dar netures, va drauge pries kelias dienas is ten grizo irgi su didziausiomis maitinimo problemomis doh.gif teko jai zindymo konsultante samdytis doh.gif


manau ir as buciau turejus, nes tris dienas is buteliuko valge, pirma intensyvios terapijos kai gulejau, atnese tik tris kart per para, is kuriu viena kart man reikalaujant ir jau pamaitinta, o kitas dvi gulejo po "lempom" del geltos, sakydavo ateis pieno paimt nutraukto, bet atejo tik pora kart, o po operacijos tikrai jegu ner kas tris valandas vaiksciot aukstyn zemyn doh.gif O manes paskui pazistama klause nustebus, kuri Vilniuj gimde, kodel nedave maitint kai po lempom buvo, nes jai duodavo
Visa laime, kad mano mazylis pats puikiai viska mokedamas gime thumbup.gif ir paima nuo pradziu gerai, o jei blogai, tai sjauna thumbup.gif o valgo tik spek duoti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo salome: 04 sausio 2012 - 21:10
QUOTE(egliauskaite @ 2012 01 04, 22:04)
Teko vienu metu būti kabinete su viena brandesnio amžiaus besilaukiančia moterimi, tai kilo tokių minčių: galbūt laiko mane kažkokia nesubrendusia mergiote (nors 23m manau nėra per daug ankstyvas amžius vaikučio laukimui), galbūt kad nesu -ienė (tačiau didžiajam echo buvom kartu su vaikučio tėčiu), galbūt vis dėlto norisi jai papildomų pinigėlių... Su minėtąja nėštuke labai jau maloniai bendravo, todėl kol sesutė pildė mano dokumentus jaučiausi kaip kokia nepageidautina, lyg primesta joms būčiau... Nors nemanau kad esu kažkokia kitokia...


tuomet tikrai patarciau rinktis kita gydytoja, pasikabekite asmeniskai su Kapustiene 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(salome @ 2012 01 04, 22:49)
Rytine saule kiek skaitau tema apie siuos gimdymo namus, tiek pastebejau jus labai ginat juos ir atrodo, kad jie idealus, nors man atrodo tokiu isvis nera, visur visko buna ir mediku visokiu ir situaciju visokiu ir tikrai ne visada geras nusiteikimas padeda. Buvo ir teigiamu ir neigiamu dalyku ten.
O Naujagimiam palankios ligonines statuso manau jie tikrai ne veltui neturi, dar reikia pasitempti, kad ji gautu.

sutinku! thumbup.gif
Atsakyti
Aš nuo pat pradžių norėjau registruotis pas Kapustienę, bet sakė kad dviejų mėnesių bėgyje nieko neregistruos, o man jau buvo 5 savaitės, nesinorėjo ilgai laukti... O galų gale kaip nuėjus pas kitą gydytoją kalbėt, juk negražu ant jos kolegės ką nors negero sakyt... Nesu turėjus tokių situacijų, tuo labiau nemėgstu teršti kitų vardo... Bandysiu apsilankyti pas gyd. Miglinienę (teko pas ją lankytis porą kartų dėl uždegimo, ji vėliau ir patvirtino nėštumą). Kažkaip lengviau mums su ja bendraujasi, tik norėdama gimdyti Mažylyje nusprendžiau ir rinktis ten dirbančią gydytoją...
Atsakyti
QUOTE(egliauskaite @ 2012 01 04, 22:27)
Aš nuo pat pradžių norėjau registruotis pas Kapustienę, bet sakė kad dviejų mėnesių bėgyje nieko neregistruos, o man jau buvo 5 savaitės, nesinorėjo ilgai laukti... O galų gale kaip nuėjus pas kitą gydytoją kalbėt, juk negražu ant jos kolegės ką nors negero sakyt... Nesu turėjus tokių situacijų, tuo labiau nemėgstu teršti kitų vardo... Bandysiu apsilankyti pas gyd. Miglinienę (teko pas ją lankytis porą kartų dėl uždegimo, ji vėliau ir patvirtino nėštumą). Kažkaip lengviau mums su ja bendraujasi, tik norėdama gimdyti Mažylyje nusprendžiau ir rinktis ten dirbančią gydytoją...


o Jus zinot kaip Kapustiene atrodo? nesiregistruokit per registratura, nugi pasigaukit ja koridoriuje ir pasikalbekit, labai graziai pakalbekit, ji tikrai neatsakys 4u.gif
Atsakyti
Tai vat kad nežinau... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lineta* @ 2012 01 04, 21:54)
manau ilgai dar netures, va drauge pries kelias dienas is ten grizo irgi su didziausiomis maitinimo problemomis doh.gif teko jai zindymo konsultante samdytis doh.gif



Nesuprantu as kartais situacijos ir tokiu skirtingu atsiliepimu.... pries sventes man perpute krutine. Nuejau i fizioterapijos skyriu ir po dvieju dienu buvau sveika. Mokejau tiek kiek priklause pagal ikainius. Gavau visa reikalinga pagalba, konsultacija ir vaistus. Gal todel, kad zinau i kuriuos zmones kreiptis man problemu nebuna. Nors tikrai yra ir nelabai faino personalo.
Atsakyti
QUOTE(egliauskaite @ 2012 01 04, 20:44)

Jums tikrai reikia keisti gydytoja..jei jau jauciates su ja blogai...as irgi auginu pirmaja mergyte ir i Mazyly atejau tik jau isejus dekretui,kadangi iki tol gyvenau kitam mieste..ir taip sutapo,kad tegalejau prisiregistruot pas Mackeviciene- ji jauna, kartais bijanti,bet uz tai tariasi su profesionalais ir nuosirdi..jei ne ji- kazi kaip butu dabar su mano mazyle..einant i gala ji man dare echoskopus kas savaite, nors to tiek nereikejo, bet ji norejo,kad buciau ir as rami..nuoolat eme tepinelius,nes kaip ir jus turejau panasiu bedu..zodziu tikrai manim labai rupinos ir po gimdymo,kai tik budavo Mazylyje uzeidavo visad..tik gaila,kad gimdyti pas ja negalejau- tokia buvo situacija,kad ji pati tyliai pasake,kad negali priimti mano leles,nes negali stoti skersai kelio valdziai.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(salome @ 2012 01 04, 21:49)
Rytine saule kiek skaitau tema apie siuos gimdymo namus, tiek pastebejau jus labai ginat juos ir atrodo, kad jie idealus, nors man atrodo tokiu isvis nera, visur visko buna ir mediku visokiu ir situaciju visokiu ir tikrai ne visada geras nusiteikimas padeda. Buvo ir teigiamu ir neigiamu dalyku ten.
O Naujagimiam palankios ligonines statuso manau jie tikrai ne veltui neturi, dar reikia pasitempti, kad ji gautu.

Neginu aš šių gimdymo namų. Pati nusivyliau dėl maitinimo, nes vietoj malonaus pamokymo kaip maitinti įkišo mišinuką mums, tačiau nepalaikau manymo, jog sumokėsiu - aptarnaus lyg karalienę, arba, kad gimdymo namai 5* viešbutis, arba, kad dėl visko kalti gydytojai, nors pati nesilankai pas juos. Nematau čia teisybės, jog reikia kaltinti tik medikus. Plius žmogaus požiūris atvykstant į gydymo įstaiga irgi daug reiškia. Jei aš atvažiuosiu nusiteikusi, kad ten viskas š, tai tikrai viskas š ir bus. Manau, jog reikia matyti realų vaizdą - šių gimdymo namų minusas - nemokėjimas išaiškinti ir pamokyt kaip MAITINTI savo vaiką. Kitą darbą, manau, jog medikai atlieka gerai. Nors atsiranda ir minusiukų, jog per mažai šneka, per grubiai atsako ar kažkokį veiksmą atlieka nemaloniai.

Šiuose gimdymo namuose gulėjau turbūt 5 kartus (sunkus nėštumas buvo), mačiau jų skyrius, darbus, daug jų medikų, daug sesučių, daugybę pacientų ir susidariau savo nuomonę apie viską, todėl ją ir dėstau 4u.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mildusyte01: 04 sausio 2012 - 22:41
QUOTE(egliauskaite @ 2012 01 04, 22:35)
Tai vat kad nežinau...  blush2.gif


Kiek iziuriu, tai 2 ir 3 nuotraukose gydytoja Kapustiene http://www.gimdymona...tments.php?id=8
Atsakyti
QUOTE(vivik @ 2012 01 05, 23:22)
Kiek iziuriu, tai 2 ir 3 nuotraukose gydytoja Kapustiene http://www.gimdymona...tments.php?id=8


tikrai bigsmile.gif
Atsakyti