Įkraunama...
Įkraunama...

P.Mažylio gimdymo namai

Sveikos smile.gif
Turiu truputėlį kvailą klausimą, nepykit biggrin.gif Šiandien pirmą kartą į mažylį ėjau priduoti šlapimo, liepė užnešti į laboratoriją. Tai aš ten šalia jos radau ant staliuko sysiukų prikrauta, galvojau turbūt čia reikia palikti... Padėjau ir aš savo biggrin.gif Teisingai padariau? Ar reikėjo kažkur kitur priduoti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(neziniuxe @ 2012 01 12, 14:10)
Sveikos  smile.gif
Turiu truputėlį kvailą klausimą, nepykit  biggrin.gif Šiandien pirmą kartą į mažylį ėjau priduoti šlapimo, liepė užnešti į laboratoriją. Tai aš ten šalia jos radau ant staliuko sysiukų prikrauta, galvojau turbūt čia reikia palikti... Padėjau ir aš savo  biggrin.gif  Teisingai padariau? Ar reikėjo kažkur kitur priduoti?  blush2.gif

teisingai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neziniuxe @ 2012 01 12, 14:10)
Sveikos  smile.gif
Turiu truputėlį kvailą klausimą, nepykit  biggrin.gif Šiandien pirmą kartą į mažylį ėjau priduoti šlapimo, liepė užnešti į laboratoriją. Tai aš ten šalia jos radau ant staliuko sysiukų prikrauta, galvojau turbūt čia reikia palikti... Padėjau ir aš savo  biggrin.gif  Teisingai padariau? Ar reikėjo kažkur kitur priduoti?  blush2.gif


as vis bijodavau, kad nesumaisytu biggrin.gif
Atsakyti
aš užrašydavaui ant induko vardą pavardę, paskutiniais mėnesiais nekas buvo keberiotis taip aukštai su sysiu rankoj biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pilkoji28 @ 2012 01 12, 14:39)
aš užrašydavaui ant induko vardą pavardę, paskutiniais mėnesiais nekas buvo keberiotis taip aukštai su sysiu rankoj  biggrin.gif

bet tai kokie prisiminimai dabar užtat lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Laiminga_saule @ 2012 01 12, 13:15)
teisingai  4u.gif

QUOTE(pilkoji28 @ 2012 01 12, 13:39)
aš užrašydavaui ant induko vardą pavardę, paskutiniais mėnesiais nekas buvo keberiotis taip aukštai su sysiu rankoj  biggrin.gif

Ačiū, nuraminot blush2.gif Kitą kartą ir aš vardą, pavardę užrašysiu, nes man kažkaip nepatikimai atrodo toks pristatymo būdas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(neziniuxe @ 2012 01 12, 16:00)
Ačiū, nuraminot  blush2.gif Kitą kartą ir aš vardą, pavardę užrašysiu, nes man kažkaip nepatikimai atrodo toks pristatymo būdas  biggrin.gif

As tai su lipnia juostele lengvai uzklijuodavau ta lapeli kur visa info. O siaip tai karta juokas labai paeme pamacius kruva tu buteliuku ir mazdaug puse ju buvo pilnut pilnuteliai... o juk to sisiuko tyrimams labai nedaug reikia... tai jauciu tos laborantes tikrai turi su pirstinem dirbti, nes atidaryti tokius buteliukus net sudetinga butu. hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Laiminga_saule @ 2012 01 12, 19:40)
As tai su lipnia juostele lengvai uzklijuodavau ta lapeli kur visa info. O siaip tai karta juokas labai paeme pamacius kruva tu buteliuku ir mazdaug puse ju buvo pilnut pilnuteliai... o juk to sisiuko tyrimams labai nedaug reikia... tai jauciu tos laborantes tikrai turi su pirstinem dirbti, nes atidaryti tokius buteliukus net sudetinga butu. hihihi.gif

geriau daugiau, negu maziau mirksiukas.gif Man karta buvo atvejis, kai pas daktare vietoj tyrimu atsakymu gryzo lapelis su uzrasu : "nepakanka slapimo", teko dar karta nesti.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lineta* @ 2012 01 06, 11:10)
kaltinam ne GN, o jame dirbanti personala, nes vietoj to, kad paaiskintu ir pamokintu, kisa butelius su misiniu. Vienintele Vida, dar sesele Edita dejo pastangas, kad kazkaip padeti ir ismokinti, o visi kiti, tai tyliu del maitinimo. Nereikia ginti siu GN, nes jie turi maitinimo problema, uztai ir negauna vardo reikiamo  4u.gif


noriu paprieštarauti...nežinau aš ten nei pavardžių, nei vardų, nes važiavau tik gimdyti, bet kas liečia maitinimą ir mišinuko kišimą, tai viskas buvo priešingai. Aš pati prašiau mišinuko II paroj, nes neturėjau visiškai pieno, vaikas klykė...o man liepė maitint maitint ir maitint. Kadangi labai prašiau, nors biškiuką, kad pamaitintų, tai su švirkštu pati sesutė bandė kelis lašus to mišinio suduoti.

Visa kita man normos ribose, nei stebuklai, nei blogai...vaikas buvo antras, tai didelių pamokų nereikėjo, nei priežiūroje, nei maitinime. Man kaip tik patiko, kad ten nelandžiojo reik nereik niekas į palatą (lyginu su KGN...bet tada ir ten buvo gerai, nes buvau pirmakartė, tai sesutės labai noriai mokino ir maitinti, ir prausti, ir sauskelnes keisti). Tai manau, kad ir šiuose GN prie didelio noro (pirmiausiai pačios mamos), viskas yra padaroma, pamokinama.
Atsakyti
QUOTE(September_Lady @ 2012 01 15, 17:52)
noriu paprieštarauti...nežinau aš ten nei pavardžių, nei vardų, nes važiavau tik gimdyti, bet kas liečia maitinimą ir mišinuko kišimą, tai viskas buvo priešingai. Aš pati prašiau mišinuko II paroj, nes neturėjau visiškai pieno, vaikas klykė...o man liepė maitint maitint ir maitint. Kadangi labai prašiau, nors biškiuką, kad pamaitintų, tai su švirkštu pati sesutė bandė kelis lašus to mišinio suduoti.


as tai nesuprantu jusu tikslo priestarauti doh.gif juk mano istorija neisgalvota ir tikra doh.gif Jusu istorija visai kitokia, vienai vienaip buvo, kitai kitaip, tai kam cia priestarauti???
Atsakyti
QUOTE(Lineta* @ 2012 01 15, 20:29)
as tai nesuprantu jusu tikslo priestarauti doh.gif juk mano istorija neisgalvota ir tikra doh.gif Jusu istorija visai kitokia, vienai vienaip buvo, kitai kitaip, tai kam cia priestarauti???


Teisingai Lineta sako, nereikia cia nei priestarauti nei pyktis, kiekvienai mamai buvo skirtingai, nes kiekviena is musu papuolem ant skirtingos pamainos darbo, as pati tuo isitikinau guledama MGN.Viena para buvo nuostabus personalas-paaiskino, parode, o kita nakti atnese bonkute ir girdyt misinuka pradejo mano leliui doh.gif nei klause nei ssake ka nors, tiesiog kiso ir viskas verysad.gif Taigi nesipykim, o tik pasidalinkimm savo ispudziais 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, jau esamos ir būsimos mamytės, 4u.gif
Po truputį skaitynėjuose apie gimdymo vietas. Ir žinoma baisiai sunku apsispręsti biggrin.gif Norėjau paklausti, ar šiuose GN galima prašytis palatos, kurioje galėčiau būti su vyru? Kažkaip galvoju, jog norėsiu, kad jis būtų šaliai pagimdžius blush2.gif ax.gif
Manau, kad palatos yra mokamos. Tai gal žinote, kokia kaina ir kada reikia ją užsiprasyti: tik atvykus į ligoninę ar kada vėliau?
Ir kitas klausimas, kaip yra su epidūru. Planuoju ir noriu gimdyti be jo, bet maža kas. Tai jį man reikia turėti jau iš anskto (nesvarbu, ar man jo reiks, ar ne) ar man paprašius ligoninė suleis savo?
Iš anskto ačiū už jūsų atsakymus ir pasidalijimu patirtimi su pirmakartemis 4u.gif blush2.gif
Atsakyti