Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškoma ne super bet GERA kirpėja KAUNE

Galiu parekomenduot gera kirpeja ,ji dirba grozio salone ''sabelija'',savanoriu prospekte 196,priesais hanza banka ,Nomeda.Man jinai itiko biggrin.gif
Atsakyti
Parasysiu savo nuomuone apie kirpeja Roberta. Pries kokius 3 metus nustojau pas ji lankytis, nes tiesiog uzsispyriau nebedazyti plauku, o kadangi jie pas mane ilgi tai tik pasikirpdavau galiukus ir psio. O po kiek laiko vis nesusiderindavau su jo grafiku, taip ir issiskyrem.
Apie jo darba: kirpausi ir daziausi pas ji gal kokius 3-4 metus, patenkinta bauvau ir jauciausi puikiai, vis su nostalgija prisimenu ir vis zadu vel pas ji apsilankyti! Plauku nenualina, dirba kokybiskom preimonem. Teisybe tame kad apkerpa ir nudazo taip, kad pasijauti kaip karaliene, nu grazesne sau atrodai tai tikrai. galeciau ji girti ir girti! Kainos pas ji visad nebuvo zemos, nors kai pastoviai klientei tai nuolaidas taikydavo zenklias. Dar vienas niuansas, pradzioje jis vis paklausdavo ko mazdauk nori, ta prasme didelio kontrasto ar ryskiu spalvu ir pan.. Na super eksperimentuoti neleisdavau, plius minus apsitardavom. Taigi jusu valia rinktis!
Atsakyti
QUOTE(Yara @ 2004 12 11, 19:26)
dažiausi aš pas andželiką sruogelėmis.. nu man nelabai nelabai... kažkaip tokius dažus parinko, kad tų sruogelių nieks be manęs ir neįžiūrėjo blink.gif
bet gal čia man taip nepasisekė g.gif . Šiaip esu iš daug ko girdėjus, kad ji labai gera kirpėja ir dar geresnė plaukų dažytoja.

a pas andrių tai dariaus vestuvinę šukuoseną rolleyes.gif buvo thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif . Šiaip jis turbūt geriausias iš visų, pas ką teko kirptis ar šukuotis. Bet mokėti tiek, kiek jo darbas kainuoja, negaliu ir nenoriu.. Šiaip jis visokių konkursų nugalėtojas, galvoju, kad gal ne be reikalo užsikelia tokias kainas... rolleyes.gif



joo doh.gif viena karta ir mane kaip nudaze, tai ejau persidazyt po poros dienu, nes nepatiko man ir tiek. bet kartais pagalvoju, daugiau kartu man patiko kaip padare todel pasilikau. viskit normalu, kad kartais zmogus galbut negali ilyst i tavo vidu zinot ko tu nori, ania? g.gif tiesiog kol kas patenkinta as ir tiek.
Atsakyti
Pas Roberta esu buvus 2kartus, bet daugiau neisiu. Gal ir teisybe, kad nenualina plauku, nes dazai greit nusiplauna. Po pirmo apsilankymo, biski matesi pasikeitimas, nudaze plonom sviesiom sruogelem ir padare "kirpima", patrumpino galus. Sumokejau 70lt. Bet kadangi esu girdejus geru atsiliepimu, tai nuejau antra karta ir pasakiau, kad noriu kardinaliai pasikeisti. Mano plaukai kastoniniai, bet po dazymo tokie ir liko, tik daugiau blizgejo. sad.gif Prie ausu, bet po plaukais, o ne ant virsaus nudaze 2 juodas sruogas ir 3 geltonas. Paskui plaukus padalino i 4 dalis ir kiekviena dali, atmataves sukomis patrumpino mad.gif Kirpimas baigtas. Sumokejau 80lt Kai viska baige, as jam sakau, kad nematau beveik jokio pasikeitimo. O jis sako, paziurek, kaip zaidzia spalvos. Gal jam ir zaidzia, o gal nebuvo ka sakyti. Vyras nieko nepastebejo, kad grizau is kirpyklos, tai ir nesakiau. Tik pinigus ismeciau mad.gif Ai, tiesa pamirsau. Maciau, kaip kirpo pana pries mane, tai lygiai toks pat kirpimas, tik nudaze ja sviesiai, o grifka ruzavai. Mano mama irgi buvo 1 karta pas ji, tai sake, kad nelabai patiko. Tai va, tokie atsiliepimai apie Roberta. Bet cia tik mano nuomone.
Atsakyti
Ir as kerpuosi, dazausi kirpykloj 'Baidis" pas Berta. vienintele kirpeja, kuri man pasiule stiliu- nukirpo ir padare mano sukuosena tokia , apie kokia svajojau visada...su grifka biggrin.gif puikiai, greitai dirba (na gal biski pesa tongue.gif ). kaina man kandziojasi- uz mano plauku nudazyma ir pakirpima(zemiau peciu) 80lt, sruogeles su pakirpimu- 50lt. bet einu vistiek kas du men..... va taip buna su tuo groziu rolleyes.gif
Atsakyti
as tai labai galeciau pagirt kirpejas, dirbancias HyperMaximoj, niekada netaikom pas ta pacia, bet tikrai visos dirba profesionaliai, as savo sunu anksciau vedziodavau kas dvi savaites kirptis, nes po tiek laiko su plaukais jau budavo neimanoma susitvarkyt - speju kad kaltas buvo kirpimas. Kai atradom HyperMaximos kirpykla daugiau nieko ir nenoriu - isvaiksto su ta pacia sukuosena 1.5 men. ir tai dar galetu nesikirpt, nes plaukai piestu nestovi kaip seniau, tik va i akis pradeda lyst smile.gif ir dukra labai stilingai apkirpo vasara thumbup.gif
Atsakyti
Mane Robertas tai labai pakeitė. Nebijok, Tylene, viskas bus OK. Kaip kirpėju, aš juo pasitikiu. Na vienintelis jo trūkumas mano nuomone, kad jam negaila kirpt ilgų plaukų. Mane kaip nužarino - iš ilgakasės patapau trumpaplauke, bet vyrui taip patiko, kad iki šiol zirzia, kad nebandyčiau plaukų atsiaugint.
Atsakyti
O man pas Roberta nepatiko schmoll.gif Isvaizda pakeisti gali kardinaliai, bet ne visada pritaiko prie veido formos ir odos spalvos, kas kad sukuosena madinga. Pvz. man ryza visai netinka, o mane taip daze.
Atsakyti
QUOTE(Tylene @ 2005 01 05, 10:57)
to ash labiausiai ir bijau, kad nenuzherintu mano plauku. Man trumpi visai netinka...  schmoll.gif  o jei jam pasirodys kitaip ir nukirps!  doh.gif  nu ishklart pasakysiu kad ne turmpintu labai ... unsure.gif



Aš ir galvojau, kad man trumpi visai netinka, bet jis parinko tokį visai gerą kirpimą. Būtinai parašyk kaip sekėsi. Labai įdomu rolleyes.gif
Atsakyti
O as kerpuosi pas Roberta(moteri) kirpykloj Primadona ir labai esu patenkinta jos darbu,priemonemis,bendravimu.Dar gera kirpeja Auksuole,ji sanciuose dirba.
Atsakyti
Aš irgi lankiausi tiek pas Roberta tiek pas Andrių ir dar kitų vadinamų gerų salonų, bet labai gyrtis negalėčiau man atrodo,kad jie tik pinigus iš žmonių lupa už savo vardą doh.gif . Dabar atradau naują saloną Savanorių prospekte 284 vadinasi PAUL MITSHELL thumbup.gif kur yra artopedinė klinika.Ten dirba su labai aukštos kokybės Amerikiečių kosmetika biggrin.gif Kirpausi pas kirpėja Lina ir likau labai patenkita thumbup.gif kaip bendrauja su savo klijantais pataria, pasiūlo priemonių plaukams pati nusipirkau šampūną ir kondicionierių jų poveikis mane sužavėjo biggrin.gif .jai kas susidomėjo salono tel.:312179 teirautis Linos
Atsakyti
O klausykit, merginos, tas Robertas Kaune vienas ar yra daugiau kirpeju Robertu? smile.gif Nes as zinojau viena Roberta kirpeja pries kokius 6 metus, tai jis dirbo ar tai Luksio gatvej kazkur privaciam name... Pas ji ejo mano bendradarbes. Tai visas tris nudaze taip pat, nors jos buvo visai skirtingo amziaus ir isvaizdos biggrin.gif Skirtingu spalvu sruogelem - tada pati pradzia buvo... smile.gif Viena atrode labai graziai, kita baisiai (nors buvo savim patenkinta...), o trecia - puse velnio, tik ilgus nuostabius plaukus nutrumpino iki peciu... Taigi as pas ji nejau - susidariau vaizda, kad kai ji apseda kokia ideja, tai vienodai, kas per zmogus, visus zarina pagal viena pavyzdi... ph34r.gif O tos sukuosenos is vienodo kiekio sruogeliu per visa makaule 4 ryskiu spalvu (juoda, balta, ryza ir bordo) ant vienos makaules man pasirode daugoka... Panasesnes i turkiska kilima, kas, kad buvo mados virsune smile.gif

Bet gal cia koks kitas Robertas? Gal visi vyrai ryzai dazyt megejai? smile.gif Kirpausi pas kita vyruka, Slavika toki, i namus kur vaiksto - nu nieko, zmogus labai fainas, vyra, vaikus nukirpdavo, bet kazkaip man ne kiekviena karta skoniai sutapdavo...

Dabartine mano kirpeja moteris - bent jau nudazo pelenu spalva, o kazkodel taip joks vyras nenutaiko. Ir jos kirpimai ilgiausiai laiko smile.gif
Atsakyti