Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškoma ne super bet GERA kirpėja KAUNE

QUOTE(Kosmeta @ 2005 01 06, 19:40)
kurioje vietoje Sanciuose?

Priesais sanciu poliklinika
Atsakyti
Jooooo..... Nieko nuostabaus, kad Robkė be padėjėjos neusupėja. Gi ji pusę darbo padaro. Ir nudažo, ir galvą plauna. Jis tik dažus parenka ir pasako kurią vitą kaip dažyt, o paskui žaibo greitumu nukerpa.
Ot ir man dabar Tylene, įdomu pasidarė kuom čia baigsis tavo nuotykiai su Robertu smile.gif Vaivoryštės spalvom tikrai nenudažys, gali būt rami. O kad nužarins, tai tikimybės yra wink.gif Vis tik manau pabandyk. Kerpa jis įdomiai. O plaukai gi toks daiktas - nepatiks, tai užaugs ar persidažsysi smile.gif Viskas bus OK smile.gif
Atsakyti
Roberto dazymas nusiplauna ir nublunka mazdaug per 3 savaites. As manau, kad jis dazo ne dazais Plaukams gal sveikiau, bet pinigine nukencia.
Atsakyti
Niu as tai zinau viena toki kirpeja, kuris dirba Sv.Gertrudos g. esanciame salone (ten kur turbosoliariumas). Vardas Arunas, biski zydriukas, bet laabai graziai sukuosenas daro, kasytes pina rolleyes.gif Man atrodo ir kerpa... Tikrai neblogas, nes dazniausiai tenka is anksto uzsirasyt g.gif

Dar yra faina kirpeja Jurga kirpykloje "Gordija" berods Draugystes g, neprivaziavus MAXIMos.
Atsakyti
Gordinijoj prie maximos 2 kartus kirpau savo dukryte. Abu kartus pas skirtingas kirpejas, vardu nezinau, bet nuzarino kaip bachura, jokio mergaitisko kirpimo nemoka. Nezinau, kur galima butu nueiti, noreciau ir pati pasikeist. Kazkuri gyre hyper maxima, bet ar ten Kaune. Pradedu nusivilt visais kirpejais. sad.gif
Atsakyti
Buvau ir as pas Roberta. Geras jis specas, rezultatais patenkinta, nes po klajoniu per Kauno kirpyklas per metus buvau jau baisoka. Plauku ilgi issaugojo (mano ilgi) - pats pasiule, nudaze gerai, gal kiek sviesokai, bet jau daugiau kaip menuo, o spalvos laiko. Tai cia pagiriamoji dalis. Dabar kita : kadangi buvau pries svenciu maratona (12.07), tai grafikas jau pas ji buvo "uzmustas". Todel kai atejau (as pas ji pirma syki), tai vos ne kalta pasijutau, kad drisau ji sutrukdyti, jau tokia skausminga mina dirbo... Beveik viska dare ta jo Eva, manes praktiskai neisklause, minimaliai domejos, ko as noriu. Na ir kaina... Sumokejau 110Lt uz kirpima ir dazyma beveik viena spalva, su keliais blyksniais. Bet dirba jis tikrai profesionaliai, greitai, as iki jo niekad is kirpyklu be 3 val. neiseidavau. o cia - nepilnos 2 val. Jei negaila pinigu ir norit rezultato be silumos ir bendravimo - eikit ! As dar eisiu karta.
Idomu suzinoti, ar tas keliom zinutem anksciau minetas Robertas is Luksio buto is tikruju tas pats, nes as apie ji irgi girdejau? Gal kas zinot ?
Atsakyti
Taip... Roberto rankos dirba mikliai, grazu ziureti, bet, kadangi laikas pinigai wink_3.gif tai del to ir skuba. Daug ant sienos diplomu is seminaru ivairiose salyse, bet i juos gali vaziuot kiekviena kirpeja, apie 1000lt kainuoja. Gal ir apsimoka suzinai kanors naujo, pasikabini ant sienos ir ivaizdis kitoks. Pacios jam ir sumokam uz tuos seminarus ir uz pietus is berneliu uzeigos, kuriuos uzsisake man bebunant ten. Bet, kai as buvau, tai man jis viska pats dare, net galva plove. Jei butu dazius ta padejeja, buciau is vis pinigu nemokejus. Gal as per daug ant jo vaziuoju, bet ir jis pasikeles tai nerealiai. Teisingai rase cia pries tai, kad beveik kalta jautiesi, kad atejai mad.gif
Atsakyti
Nepavyko atsakyti i laiskus, nes ,,uzkrautas,, internetas, tai uzvedziau tema.Tikiuosi, kad supermama nesupyks, nes tai tikrai ne reklamos ar antireklamos tikslais. Tai tas pats, ir manau, kad vienintelis Kaune Robertas, kuris anksciau dirbo Luksio g-je. Kai as pas ji lankiausi, tai buvo pries 6 metus, vaikinukui buvo apie 16 metu.Tuomet kalbejo, kad tai igimtas kirpejo talentas. Vaikinas tuomet pats dirbo modeliu, turejo savita stiliu, savo talenta rode namuose, nes buvo tik 16 metu... Pas ji buvau gal 5 kartus. Idomiausia tai, kad nueidavau zinodama ko as noriu, o grizdavau visiskai kitokia, bet patenkinta. Jis pats pasiule man sviesinti plaukus, tad as ilgai nedaziau, skalavau ramunelemis, kad tik svieseni butu, bet is jo grizau tamsi, nes pareiske, kad atrodo nevykes dazymas..Is bendradarbiu taip pat teko girdeti, kad klientu noru nepaisoma, ka sugalvoja, ta padaro, visai nepaiso nuomones. Mane kai nukirpo, buvau labai patenkinta, bet joks kirpejas po jo kirpimo neistenge tai pakartoti...Nezinau, ar tai sekanciu kirpeju neprofesionalumas, ar tai tikrai Roberto talentas...Taip ir likau nesupratusi...Kiek zinau, jis dabar dirba kazkokioj zinomoj kirpykloj, ar tik ne Femina Bona, bijau suklysti.Parasykit savo nuomone, idomu kaip Jums pasirode!
Atsakyti
Girdejau apie ji is kursiokiu. Jos irgi sakydavo, kad kerpa labai gerai, bet ka su tais plaukais padarys niekada i anksto nebudavo aisku. Tokie kirpejai, sakyciau, tinka rizikos megejams. Gal jis per pastaruosius metus pasikeite? Nzn.
Atsakyti
Manau, kad turejo pasikeist, nes jei dirbo bute, tai buvo nepakaltinamas, o jei dabar kirpykloj dirba ir jau pilnametis-galima kaltint kasas nukirpus ar papuga padarius-ryskiai pridazius pries klientes norus!
Atsakyti
o jis neatrode na toks kitu pakraipu? Zinau viena idejini kirpeja vaikinuka Gerdos grozio salone Savanoriuose, bet va jo vardo...
Atsakyti
Kirpausi pas ji gal pries penkis menesius. Is tiesu jis dabar dirba Feminoj bona (Gruodzio g.). Papuoliau pas ji atsitiktinai, nes maniske kirpeja nebedirba Kaune. Na tai va, viena diena skambinu i Femina bona ir prasau, kad uzrasytu pas kirpeja, klausia pas kuri-sakau nesvarbu, nes pas jus busiu pirma karta. Mane uzrase pas meistra (taip ji pavadino administratore)Roberta.

Nuvaziuoju paskirtu laiku i salona, o ten sedi toks bachuriukas pas administratore ant sofos, dzinsai nusmaukti vos ne iki keliu (zinot kaip dabar bachurai nesioja-kad triusikai matytusi smile.gif ), kramtoske kramto net seiles taskosi ir visas linguodamas klausosi ausinuko. As aisku i ji demesio nekreipiau ir pasisakiau, kad as uzrasyta pas meistra Roberta. Tada mano siaubui nuo sofkes pasoka tas bernas ir sako-malonu, ponecka, praeikim, seskites i kede. Tiesa sakant tada viskas pasidare dzin ir galvoju kas bus tas (tada buvau kaip tik po gimdymo, nedirbau ir galvojau, kad jei sugadins galva-vis tiek namie sedziu). Kirpejas paklause ko as noriu, bet nespejus man atsakyt, pasake, kad mane isivaizduoja nu su tokia labai rimta sukuosena, nes as jam labai dalykiska pasirodziau megalol.gif , as sakau-darykit ka norit, tik jokiu dalykisku sukuosenu nereikia, nes esu dekrete ir rimta prisibusiu dar.

Kirpo jis mane ilgai.... Patiko, tikrai kirpimas buvo labai geras, tik plaukus nudaze per tamsiai. Nebeinu pas ji tik todel, kad per ilgai ciupinejosi-neturiu tiek laiko

Tai va tokie ispudziai is meistro Roberto smile.gif
Atsakyti