Įkraunama...
Įkraunama...

santuoka

QUOTE (Natalija @ 2004 02 20, 17:31)
Noreiciau suzinot kiek reikes pastangu sugrazint vaika sau is tevo. Noriu paduoti i teisma ,gluoba savo vaikui. Issiskiriau su vyru pries metus. Vaikus padalinom. As auginu vyresne dukra-10metu. Buves vyras augina sunu 9 metu. Jau daug menesiu nematau sunaus,buves vyras man to neleidzia. As gyvenu su kitu vyru,dar nevede. Auginam bendra vaika,11.5men.
Ar teismas leis man grazinti sunu. Buves vyras gyvena su kita moterim(nevede).Preziura vaiko prasta. Noreciau suzinot ,i ka teismas atkreipia demesi,turiu omeni materialine prasme. Mes gyvenam 4 zmones 1 kambario bute,
O buves vyras gyvena 9zmones nuosavem namie. As dabar nedirbu,auginu vaika.
Ko butent reikia ,kokiu prievalumu reikia turiet ,kad laimet vaiko gluoba.
Aciu

man atrodo, tu geriau atskira, nauja tema tuo klausimu padaryk. Taip teisinininke lengviau pamatys biggrin.gif
Papildyta @ [mergetime]1077291324[/mergetime]
Ir dar nebenesciuke, jei pagal istatyma turetum vaika registruoti buvusio vyro pavarde, tai pirmiausia turi legalizuoti ir cia iregistruoti savo santuoka. O tas irgi trunka laaaabai ilgai. Patikek. Nu mano patarimas: nueiti ir tyliai uzregistruoti ta vaika. Ypac jei geruose santykiuose su buvusiu vyru.
Tik aisku nepamirsk kad as ne teisininke, tiesiog dali savo patirties tavo istorijai pritaikiau... biggrin.gif
Atsakyti
Nebenesciuke, ar busi susitikime sekmadieni? Noreciau asmeniskai pakalbeti.
Papildyta @ [mergetime]1077296109[/mergetime]
Beje siandien jau turbut nebeturesiu kada prisokti prie kompo, bet gal kas galit Natalijos klausima isties iskelti i kita tema - "Vaiko gyvenamoji vieta"
Atsakyti
QUOTE (Viktorija Civilyte - Gyliene @ 2004 02 20, 18:48)
Nebenesciuke, ar busi susitikime sekmadieni? Noreciau asmeniskai pakalbeti.

As pasistengsiu!
Atsakyti
kodel be vaiko nori? Mano ir Motiejus dalyvaus biggrin.gif Jis jaunesnis uz taviski 2.gif
Atsakyti
QUOTE (Viktorija Civilyte - Gyliene @ 2004 02 20, 20:23)
kodel be vaiko nori? Mano ir Motiejus dalyvaus biggrin.gif Jis jaunesnis uz taviski 2.gif

Nes bijau kad nepagautu jokiu bacilu tokioje minioje:unsure: jis pas mane labai silpnutis unsure.gif Vat kai paaugsim biski tai butina visur kartu su mamyte dalyvaus clap_1.gif 2.gif
Motiejus nebijos tokioje monioje buti 2.gif ?
Atsakyti
Viktorija, gal galetum palikti man savo telefono numeri labai noreciau asmeniskai su tavimi pasneket (parasyk i az). Labai gaila, kad siandien man neisejo atvaziuoti i gimtadieni unsure.gif sad.gif Vaikutis neramus, o vyras niekaip nesusitvarko sad.gif
Lauksiu ziniu smile.gif
Atsakyti
Mano telefono numeris nurodytas prie kiekvieno mano atsakymo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Viktorija Civilyte - Gyliene @ 2004 02 22, 18:42)
Mano telefono numeris nurodytas prie kiekvieno mano atsakymo  biggrin.gif

laugh.gif laugh.gif laugh.gif na ir ziopla esu ohmy.gif tongue.gif
Jei galima paskambinsiu tau vakare
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NEBE nesciuke: 23 vasario 2004 - 13:12
galima
Atsakyti
Sveiki, draugas susidure su gan keblia situacija. Su savo zmona jisai issiskyre 1997m, o mokescius sumokejo tik 2000metais. Per ta laikotarpi exzmonai gime sunus, kuri ji uzregistravo draugo pavarde. Exzmona ir pati sutinka ir patvirtins, kad tas vaikas nera jo. Kaip butu galima teisiskai sutvarkyti visa si reikala, kur reiktu kreiptis.
Atsakyti
Reikia kreiptis i teisma del tevystes nustatymo. Vienas pripazins, kad jo vaikas, kitas, kad ne jo, teismas priims sprendima ir jo pagrindu civilines metrikacijos istaiga pakeis irasa
Atsakyti
net nelabai zinojau kaip ivardint tema

rugpjucio menesi tuokiuos ir girdejau kad yra toks istatymas leidziantis pries vestuves pasiimti laisva savaite,o gal kelias dienas (nezinau apmokamas ar ne)
bet tuoksimes tik baznycioj, ar i darba reik pristatyt kokia pazyma,ar ja isduoda tik civilines metrikacijos biuras?

dirbu lietuviu- svedu imonej... ir nezinau ar ir jie privalo laikytis istatymu

ar turiu teiseprasyt tu dienau, nes imoneje darosi kazkokia nesamone mums liepia dirbti savaitgaliais ir net svenciu dienom ir neleidzia iseit, taigi nejaugi as net negalesiu pasiimt keletos laisvu dienu savo vestuvems
Atsakyti