Įkraunama...
Įkraunama...

Rūtų vainikėlio likimas po vestuvių

O man teks apseiti be rutu vainikelio lotuliukas.gif Nuotaka su pilvuku (cia tokios neoficialios vestuves bus, tik susirasysim), o veliau - jau ir su vaiku (kai jau svesime "rimtai" ) lotuliukas.gif Na koks jau cia rutu vainikelis, zmonems akis badys lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Valodkaite @ 2006 02 27, 10:34)
Mergaiciukes....
As norejau Jūsų paklausti, ką darysite su savo rūtų vainikėliu?
Aš iš pradžių galvojau, kad gal reikia jį paleisti į vandenį, bet močiutė patarė, kad jei nori, kad būtų laimingas gyvenimas reikia jį sudeginti ir pelenus saugoti dėžutėje.
Ka jūs darysite?  g.gif


as tai savo salia raidziu i remus ir ant sienos. grazu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Valodkaite @ 2006 02 27, 09:34)
Mergaiciukes....
As norejau Jūsų paklausti, ką darysite su savo rūtų vainikėliu?
Aš iš pradžių galvojau, kad gal reikia jį paleisti į vandenį, bet močiutė patarė, kad jei nori, kad būtų laimingas gyvenimas reikia jį sudeginti ir pelenus saugoti dėžutėje.
Ka jūs darysite?  g.gif


Galvoje su gėlytėm buvo man simboliškai prikaišiota mažų rūtos šakelių (jokio vainikėlio nenorėjau, o su šita mintim sutikau). Vieną šakelę deginom, kitas piršlienė man sudėjo į mažą dėželę-saugau dabar (su pamergėm buvom pasiruošę - kiekviena po vainikėlį - kaip kad ant galvos, pritvirtintą ant lentelės su žvakele per Jonines - ir paleidom į upę, vaizdelis buvo thumbup.gif thumbup.gif )
Atsakyti
Aš tai galvoju visai nesisegt rūtų vainikėlio, nes mes kartu jau senokai gyvenam. Bet nežinau kaip bažnyčioje daryt reikės, nes ten jį reikia persegti į kitą pusę verysad.gif ,bet gal bus galima kaip nors be jo mastau.gif
Atsakyti
Savo rutu vainikeli pameciau gamtoj blush2.gif Supraskit tiesiogiai tongue.gif Gerai,kad pamerge turejo nupynus atsargini doh.gif Dabar jis idetas i speciale medine dezute sekcijoje smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Meida @ 2006 04 28, 09:28)
Savo rutu vainikeli pameciau gamtoj  blush2.gif Supraskit tiesiogiai tongue.gif  Gerai,kad pamerge turejo nupynus atsargini doh.gif  Dabar jis idetas i speciale medine dezute sekcijoje smile.gif


vat čia tai grožis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Vainikėlį jaunosios dėjome į dėžutę.Palikome saugoti smile.gif Anksčiau degindavo, dabar daug kur to atsisako.Bet čia kaip kas nori, taip ir daro.Savąjį irgi dar turiu, įdėtą į grojančią dėžutę.Tiesa, o bažnyčioje nesako, kad reikia persegti vainikėlį. "ZAKSE" paklausia, ar norėsite ceremonijos su vainikėlio persegimu.Tad jei nesegsite jokių rūpesčių ir nesusipratimų neturėsite. smile.gif
Atsakyti
nebus ir pas mane to vainikelio, jo seniai jau nebera lotuliukas.gif nzn kazkaip nesinori jo detis, juk seniai jau kartu gyvenam, gal vestuves be vainikelio atsvesim ax.gif
Atsakyti
mano rutu vainikelis guli skryneleje. dabar kartu su teigiamu nestumo testu lotuliukas.gif bus dukrytei ka parodyt lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
manasis vainikelis tai taip pat skrynuteje stovi smile.gif blush2.gif
Atsakyti
O as jo visai nesisegsiu schmoll.gif
Atsakyti
Per savo vestuves turejau rutu vainikeli,kuri pyne mano mylimiausias pusbrolis,kuris buvo grizes is Airijos thumbup.gif Dabar jis idetas i medine dezute ir labai saugomas.... wub.gif
Atsakyti