Įkraunama...
Įkraunama...

Rūtų vainikėlio likimas po vestuvių

As ir be rutu vainikelio.... schmoll.gif kazkaip nenormaliai atrodytu, kartu jau beveik 3m. gyvenam, dar vaikas yra,o cia rutu vainikelis... lotuliukas.gif mes tuoksimes tik baznycioj, nes zagse dabar nereikia jei i baznycia eini, nes baznycia sutuokia,o paskui nusiuncia duomenis i zaksa ir po menesio nueini dokumentus is zakso pasiimti.... ax.gif blush2.gif tai kaip manot, ar banycioj bus ta rutu vainikelio persegimo "operacija"???? g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
As tai prisilaikysiu tradiciju ir busiu su vainikeliu, nors mes irgi jau 1 metus gyvename kartu blush2.gif
Atsakyti
as savo vainikeli turiu ir dabar, jis saugomas dezuteje, kartu prie jo idetas drugelis kuris buvo jaunikui i svarka isegtas, taigi jo drugelis saugo mano vainikeli biggrin.gif
Atsakyti
Nesuprantu, ka tas rutu vainikelio segimasis reiskia siuolaikinems merginoms/moterims??????? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Joa @ 2007 01 05, 14:58)
Nesuprantu, ka tas rutu vainikelio segimasis reiskia siuolaikinems merginoms/moterims??????? blink.gif

As irgi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif As busiu be jo tikrai.Nes butu tiesiog anekdotas po 2m.gyvenimo kartu isisegti vainikeli blush2.gif Atsiprasau jei ka izeisiu,bet as nesuprantu tu paneliu,kurios prie altoriaus eina su dideliu pilvu ir rutu vainikeliu.Manau,kad is tradiciju daroma komedija doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aggate: 05 sausio 2007 - 15:07
niu as dar be pilvo buvau kai tekejau, o va ta tradicija man patiko, kad persegamas vainikelis ir tai akd ji dabar turiu, vis kazkoks atsiminimas.. nzn gal as per daug sentimentali kartais bunu blush2.gif
Atsakyti
Man vainika parupino drauges, sako pilvas ant nosies nelipa tai ir sekis biggrin.gif Nu ir isisegiau. Tos pacios drauges ir issaugojo kai jis po vestuviu kazkur voliojosi salej lotuliukas.gif Tai guli kazkur namuose sudziuves smile.gif
Atsakyti
o tai kai zakse liepia vyriausiajai porai pakeist zenklus... t.y. persegti i kita puse... tai ka tada segti jei neturi to rutu vainikelio???? g.gif nes as tai ir visai jo nenoriu
Atsakyti
QUOTE(juratata @ 2007 04 19, 11:03)
o tai kai zakse liepia vyriausiajai porai pakeist zenklus... t.y. persegti i kita puse... tai ka tada segti jei neturi to rutu vainikelio????  g.gif  nes as tai ir visai jo nenoriu


Tai gi neprivaloma, tiesiog perspekit is anksto, kad nesegsit nieko...
Atsakyti
Mano prosenele grabe apsiverstu,jei pamatytu mane su rutu vainikeliu lotuliukas.gif
dukryte pagal scenariju mums ziedelius atnes,o mama su vainikeliu stoves lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
manes taip pat nezavi vaizdelis-pilvas matosi ir dar rutos vainikelis...
norim tradiciju, bet bukim saziningos...kada tos "rutos" prarastos? smile.gif nieko nenoriu izesti!
bet as dar girdejau, kad rutos vainikeli isiuti i vyro pagalve, kad jisai tau butu istikimas!...
tiesios prasosi dovana geros pagalves smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovė @ 2006 03 19, 13:12)
Galvoje su gėlytėm buvo man simboliškai prikaišiota mažų rūtos šakelių (jokio vainikėlio nenorėjau, o su šita mintim sutikau). Vieną šakelę deginom, kitas piršlienė man sudėjo į mažą dėželę-saugau dabar (su pamergėm buvom pasiruošę - kiekviena po vainikėlį - kaip kad ant galvos, pritvirtintą ant lentelės su žvakele per Jonines -  ir paleidom į upę, vaizdelis buvo  thumbup.gif  thumbup.gif )


o cia irgi gera ideja smile.gif
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
mes irgi prie ezerelio svesim tai tikrai faina butu smile.gif
liuks ideja taip ir darysim smile.gif
Atsakyti