Įkraunama...
Įkraunama...

Tulpės

QUOTE(staselė @ 2006 05 04, 20:17)
Jau tulpės sukrovė žiedus, kaip bus gražu ,kai pražys. Man tokios gražios - tulpės.
Tikiuosi, kad savaitgaly bent vienas žiedelis bus pražydęs!

o cia jau tulpes nuzydeje... ax.gif
Atsakyti
Šiandien mano sode pražydo trys baltos tulpės. Lauksiu ,kada pražys kitų spalvų tulpės, kaip gražų ,kai žydi daug tulpių ir narcizų, kai viskas sužaliuoja.
Atsakyti
turejau pasisodinusi labai graziu tamsiai violetiniu tulpiu (rudeni sukisau i zeme ir uzmirsau) kai prazydo buvau labai nustebinta wub.gif grozis wub.gif tik gaila jau baigia nuzydeti verysad.gif Man irgi dabar pats graziausiais laikas,kai viskas pasipuosia svelnia zaluma,viskas zydi...veliau kazkaip to grozio ir nebepastebi,akis pripranta mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2006 05 06, 19:07)
Šiandien mano sode pražydo trys baltos tulpės. Lauksiu ,kada pražys kitų spalvų tulpės, kaip gražų ,kai žydi daug tulpių ir narcizų, kai viskas sužaliuoja.

o pas mane prazydo sviesiai morkavos spalvos bigsmile.gif bet jau laabai trumpi koteliai doh.gif
Atsakyti
katik gryzau is geliu parodos. pasakisko grozio tulpes zydi wub.gif . veliau ikelsiu nuotrauku bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aina @ 2006 05 07, 20:40)
katik gryzau is geliu parodos. pasakisko grozio tulpes zydi wub.gif . veliau ikelsiu nuotrauku bigsmile.gif

kur buvai g.gif gal burbiskiu dvare g.gif laukiu nuotraukyciu, tikiu, kad labai graziai atrode wub.gif
Atsakyti
as olandijoj gyvenu mirksiukas.gif . buvom Kaukenhof'e. nuotraukas idesiu i tema apie parodas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aina @ 2006 05 07, 20:57)
as olandijoj gyvenu mirksiukas.gif . buvom Kaukenhof'e. nuotraukas idesiu i tema apie parodas ax.gif

ogo bigsmile.gif kur isikelus ax.gif
einu tada ieskot tos temos rolleyes.gif
Atsakyti
Pražydo vos ne visos mano tulpės. Dabar labai gražu sode. net keista, kad viso vienu momentu pražydo,nes yra įvairių rūšių vienos ankstyvesnės, kitos vėlyvesnės. Na dar kelios yra neišsiskleidusios.
Atsakyti
Sveikos,
ketinu šį rudenį užsisodinti tulpių. Na, planuose koks keli kvadratiniai metrai.
Žemė nėra iš gerųjų - priemolis, o šiek tiek žemiau smėlis. Patarkite ar reiktų tą plotelį kaip nors spec. paruošti? Na durpių kokių užvešti, mėšleliu patręšti. 4u.gif
Klausiu dėl to, nes pasodinau serenčius ir jie labai prastai auga, suprantu, kad kažkas netinka. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2006 06 08, 12:29)
Sveikos,
ketinu šį rudenį užsisodinti tulpių. Na, planuose koks keli kvadratiniai metrai.
Žemė nėra iš gerųjų - priemolis, o šiek tiek žemiau smėlis. Patarkite ar reiktų tą plotelį kaip nors spec. paruošti? Na durpių kokių užvešti, mėšleliu patręšti. 4u.gif
Klausiu dėl to, nes pasodinau serenčius ir jie labai prastai auga, suprantu, kad kažkas netinka. verysad.gif


Manyčiau, kad durpės tikrai nepakenks, nes molingoje šlapioje dirvoje tikrai niekas neaugs. Jeigu jau serenčiai neauga ,tai tikrai dėk durpių, na o mėšlas tai ne visoms gėlytėms patinka. mėšlą mėgsta jurginai, o tulpės man atrodo, kad jo nemėgsta.
Atsakyti
Pirmadienį išsikasiau tulpes, kurias rudenį vėl pasodinsiu, tik į kitą veitą, kažin ar ne per anksti. Kiek skaičiau literatūroje, tai labai įvairiai rašo, kaip nori taip suprask. O jūs tulpių mėgėjos, ar jau iškasėte tulpes?
Atsakyti