Įkraunama...
Įkraunama...

Tulpės

QUOTE(staselė @ 2006 06 28, 11:46)
Pirmadienį išsikasiau tulpes, kurias rudenį vėl pasodinsiu, tik į kitą veitą, kažin ar ne per anksti. Kiek skaičiau literatūroje, tai labai įvairiai rašo, kaip nori taip suprask. O jūs tulpių mėgėjos, ar jau iškasėte tulpes?


Aš tai savaitgali iškasiau tulpes kurių lapai pagelto. Bet yra keleta dar su žaliais.
Atsakyti
Aš irgi vakar išsikasiau....galvoju, ateisiu pasitarti g.gif
..bet žiūriu ir jūs abejojate ax.gif

ir dar netyčia persmeigiau keletą kauptuku, ne per vidurį, šone...gal dar ne mirtina? g.gif

o laikyti jas reikia vėsiai ir tamsoje ar nebūtina?
Atsakyti
QUOTE(Carla @ 2006 06 30, 11:39)
Aš irgi vakar išsikasiau....galvoju, ateisiu pasitarti  g.gif
..bet žiūriu ir jūs abejojate ax.gif

ir dar netyčia persmeigiau keletą kauptuku, ne per vidurį, šone...gal dar ne mirtina? g.gif

o laikyti jas reikia vėsiai ir tamsoje ar nebūtina?


Mano irgi kelios persismeigė, nes žemė sausa, tai sunku buvo iškasti, bet manau kad nieko tokio. Prieš sodinimą pamirkysiu vandeny su kalio permanganatu. o laikyti reikia dabar kol išdžius šiltoje vietoje apie dvi savaites, tik saugoti, kad negautų saulės. Aš tai padėjau ant seno laikraščio ir ant viršaus uždėjau laikraštį. O paskui jau vėsioje vetoje, kai jau bus išdžiūvusios.
Atsakyti
Na matau-jūs jauvisos išsikasėt, tai savaitgalį jau ir aš kasiu biggrin.gif
Atsakyti
Ar jau laikas sodinti tulpes?
Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2006 09 03, 16:55)
Ar  jau laikas sodinti tulpes?


Aš jau vieną pokelį iš nusipirkų keturių pasodinau. Tinkams laikas sodinti nuo rugsėjo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Samanta @ 2006 09 04, 14:16)
Aš jau vieną pokelį iš nusipirkų keturių pasodinau. Tinkams laikas sodinti nuo rugsėjo  ax.gif

TAI IR MAN JAU REIKĖS SODINTI.
GAL ŠIEMET KOKIŲ NAUJŲ , LABAI GRAŽIŲ RŪŠIŲ PASIRODĖ PARDUOTUVĖSE?
IŠ KUR PIRKOTE SVOGŪNĖLIUS?
Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2006 09 04, 15:15)
TAI IR MAN JAU REIKĖS SODINTI.
GAL ŠIEMET KOKIŲ NAUJŲ , LABAI GRAŽIŲ RŪŠIŲ PASIRODĖ PARDUOTUVĖSE?
IŠ KUR PIRKOTE SVOGŪNĖLIUS?


Kelias gražias, man patikusias rūšis nusipirkau. Tik šiais metais arba užvežė, arba tik šiais metais pastebėjau. Šias nusipirkau: princes irene, rembrant mix`ą, bellerina.
O pirkau VP marketo parduotuvėse ir Norfoje. Bet mačiau praktiškai visuose didesniuose prekybos centruose jų yra.

Štai tokia ballerina wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Samanta: 04 rugsėjo 2006 - 16:06
QUOTE(Samanta @ 2006 09 04, 13:16)
Aš jau vieną pokelį iš nusipirkų keturių pasodinau. Tinkams laikas sodinti nuo rugsėjo  ax.gif

Aš galvoju, kad rugsėji dar per anksti, nes tulpės turi spėti įsišaknyti, bet ne pardėti kaltis.
Kiek esu skaičiusi ir iš pažįstamų patarimų, tai geriausia sodinti spalio vid. ir net pabaigoje. Bet pabaigoje jau rizika, kad gali nespėti įsišaknyti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2006 09 06, 11:45)
Aš galvoju, kad rugsėji dar per anksti, nes tulpės turi spėti įsišaknyti, bet ne pardėti kaltis.
Kiek esu skaičiusi ir iš pažįstamų patarimų, tai geriausia sodinti spalio vid. ir net pabaigoje. Bet pabaigoje jau rizika, kad gali nespėti įsišaknyti. 4u.gif


Aš ir vidurvasarį sodinu, visai jos neišdygsta vasarą.
Atsakyti
tikrai neišdygsta smile.gif o per vėlai pasodinus neperziemos,supus
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2006 09 06, 12:45)
Aš galvoju, kad rugsėji dar per anksti, nes tulpės turi spėti įsišaknyti, bet ne pardėti kaltis.
Kiek esu skaičiusi ir iš pažįstamų patarimų, tai geriausia sodinti spalio vid. ir net pabaigoje. Bet pabaigoje jau rizika, kad gali nespėti įsišaknyti. 4u.gif



Pazystami,kurie augina svogunelius pardavimui ir sodina tik rugsejo pabaigoje...
Atsakyti