Įkraunama...
Įkraunama...

Tulpės

QUOTE(Dacor @ 2006 09 08, 12:18)
Pazystami,kurie augina svogunelius pardavimui ir sodina tik rugsejo pabaigoje...


Pritariu. Pati tulpikes sodinu rugsėjo vidurį, pabaigoj. Kartais ir spalio pradžioje. smile.gif
Atsakyti
Aš šeštadienį jau pasodinau tulpes. prieš sodinimą pamirkiau vandeny su kalio permanganatu, kad būtų atsparesnės ligoms.
Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2006 09 13, 12:30)
Aš šeštadienį jau pasodinau tulpes. prieš sodinimą pamirkiau vandeny su kalio permanganatu, kad būtų atsparesnės ligoms.


O aš kažkaip tokių dalykų nedarydavau g.gif Gal reikės pabandyti. O kiek maždaug laiko rekomenduojama palaikyti? Ir drėgnas sodinti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Samanta @ 2006 09 14, 21:43)
O aš kažkaip tokių dalykų nedarydavau  g.gif Gal reikės pabandyti. O kiek maždaug laiko rekomenduojama palaikyti? Ir drėgnas sodinti?  g.gif

pusvalandį ar valandą. Bet, kai neturiu laiko tai pamirkau ir trumpiau ir drėgnas sodinu, kaip ir kardelius.
Atsakyti
Ar jūs perkat dabar maximose parduodamas tulpes g.gif aš tai perku, jau tokių grožybių būna, kad neatsilaikau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(allegro @ 2006 09 16, 07:39)
Ar jūs perkat dabar maximose parduodamas tulpes g.gif aš tai perku, jau tokių grožybių būna, kad neatsilaikau blush2.gif

Kur pamatau gražių tulpių ten ir perku, ir maximoj ir turguj. Tik turguj perkant būna , kad nusiperki ne tokią, kokia buvo nuotraukoje. Ir iš Florexlit perku. ,,Žalioj stotelėj" irgi gražių gėlių būna.
Atsakyti
Aš irgi vakar pasisodinau tulpes, tik nepamirkiau, bet gal nieko, nedaug ju ten mano. Siaip tai as pirkau Maximoj, jau tikrai, kaip rodo ant paveiksliuko, tai super. Siemet tai mes su mama pirkom zemauges, nes man asmeniskai tos aukstos, kai auga po viena nelabai patinka, geriau sodinti grupelemis ax.gif
Atsakyti
Žemaūgių irgi šiemet dar pirksiu, nes yra visokių gražumėlių ir iš jų.
Atsakyti
QUOTE(allegro @ 2006 09 16, 06:39)
Ar jūs perkat dabar maximose parduodamas tulpes g.gif aš tai perku, jau tokių grožybių būna, kad neatsilaikau blush2.gif


Oi, aš tai neatsilaikiau prieš maximines tulpines. Jau tokios gražios wub.gif O va žaliajame centre nusipirkau du mėlynų tulpių svogūnėlius wub.gif Žiūrėsim ar tokie ir bus cool.gif
Atsakyti
Mano pernai pirktos maximines tulpes ko puikiausiai žydėjo šiais metais. Tai dabar kur pamatau kokiu nematytų grožybių vis nusiperku. Man jau baisu darosi nuo tos tulpiu lygos smile.gif
Atsakyti
O vakar man mama nupirkom keturis zemaugiu tulpiu svogunelius Erfurto seklose, ji sake, kad ten tikrai didelis pasirinkimas, ir iseina daug pigiau nei maksimose, galima nusipirkti po viena. Brangiausias vnt. 1,20.
Atsakyti
QUOTE(indregu @ 2006 09 22, 10:43)
O vakar man mama nupirkom keturis zemaugiu tulpiu svogunelius Erfurto seklose, ji sake, kad ten tikrai didelis pasirinkimas, ir iseina daug pigiau nei maksimose, galima nusipirkti po viena. Brangiausias vnt. 1,20.


Na, o kokiame mieste yra ta Erfurto sėklų parduotuvė? g.gif man irgi patiktų pirkti po kokius 3 svogūnėlius vienos rūšies, juk paskui pamažu jų prisidaugini. o maximose yra po 5 ar po 10 vienetų.
Atsakyti