Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos...*58 namučiai

Labas rytas naujoje gražioje temoje 4u.gif Registruojuosi su A. Kristi "Mėlynojo traukinio paslaptimi". Visada su didžiuliu malonumu skaitau jos detektyvus bigsmile.gif
Atsakyti
DĖL VILNIEČIŲ MEET'O Ką tik prisiminiau, kad jei ir bus man paskaita 14 d. tai aš užtruksiu tik iki 11 val, o po to spėsiu grįžt iki meeto, jei mes planuojame susitikti 14 val prie fontanėlio Europoje. Tai gal taip ir darome

Vilniečių meet'as gegužės 14 d 14.00 val Europos PC prie fontanėlio


Visiems tinka?
Atsakyti
Puikiai smile.gif

O gal dirbti reikės šeštadienį iki 15, nu bet nežinau, jei ką, prisijungčiau vėliau, jau čia dėl manęs neverta ką keisti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 26 balandžio 2011 - 09:55
Labas 4u.gif


QUOTE(Fatimaallaa @ 2011 04 26, 09:37)
DĖL VILNIEČIŲ MEET'O Ką tik prisiminiau, kad jei ir bus man paskaita 14 d. tai aš užtruksiu tik iki 11 val, o po to spėsiu grįžt iki meeto, jei mes planuojame susitikti 14 val prie fontanėlio Europoje. Tai gal taip ir darome

Vilniečių meet'as gegužės 14 d 14.00 val Europos PC prie fontanėlio


Visiems tinka?


Man tinka thumbup.gif


Šiandien pašto dėžutėje labai netikėtai gavau dovanėlę bigsmile.gif - Vidmantės Jasiukaitytės "Stebuklinga patvorių žolė". Katilina, ar ne tu man ją siuntei? smile.gif Nes iš pavardės tai nepažinau blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2011 04 26, 09:37)
DĖL VILNIEČIŲ MEET'O Ką tik prisiminiau, kad jei ir bus man paskaita 14 d. tai aš užtruksiu tik iki 11 val, o po to spėsiu grįžt iki meeto, jei mes planuojame susitikti 14 val prie fontanėlio Europoje. Tai gal taip ir darome

Vilniečių meet'as gegužės 14 d 14.00 val Europos PC prie fontanėlio


Visiems tinka?


man labai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2011 04 26, 08:52)

QUOTE(Ingėnas @ 2011 04 26, 09:06)
Labas 4u.gif
Man tinka thumbup.gif

QUOTE(Vessta @ 2011 04 26, 09:18)

na taip ir tariames tuomet smile.gif

Kas dar dalyvaus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fatimaallaa: 26 balandžio 2011 - 10:32
Sveikinuosi naujoje temutėje 4u.gif

O šiandien kaip tik Iki parduotuvėj žiūrėjau Informacijos lentą, kad su Iki kortele Vagos knygynuose kasdien kažkurioms knygoms taikoma 10% nuolaida. Gal kas galėtumėt patikslinti ir su kokia Iki kortele (nes yra Iki Premija ir Iki Premija Senjorams, kiek teko matyti ir pačiai susidurti) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2011 04 26, 11:45)
O šiandien kaip tik Iki parduotuvėj žiūrėjau Informacijos lentą, kad su Iki kortele Vagos knygynuose kasdien kažkurioms knygoms taikoma 10% nuolaida. Gal kas galėtumėt patikslinti ir su kokia Iki kortele (nes yra Iki Premija ir Iki Premija Senjorams, kiek teko matyti ir pačiai susidurti) ax.gif

Manau, abi galios.
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2011 04 26, 01:29)
1. Ruta Sepetys 'Tarp pilkų debesų'

Smagu, kad skaitai šitą knygą. Aš nesupratau, bet gal tu ją angliškai turi? Tai tada labai norėčiau pasiskolint, nes noriu originalo kalba paskaityt.

O dėl myto tai viskas tinka kol kas.
Atsakyti
Sveikos,
labai graži nauja tema thumbup.gif Ačiū Spinx už darbą

Registruojuosi temoj su O. Pamuk "Nekaltybės muziejus". Nors knyga ir gan storoka, bet skaitosi greit ir kol kas visai patinka.

Per šventas dienas suskaičiau A. Marininos "Tas, kuris žino" abidvi dalis. Geras, lengvas, savaitgalio skaitymui labai tikęs detektyvas (nors šį kartą pačio detektyvo buvo ne tiek ir daug)
Atsakyti
Labas rytas! 4u.gif

Pasiilgau normalių knygų, poilsio, miego, atostogų.. Jau kas sugalvojo, kad visi koliai turi būti, kai šilta, o dar gimtadienis nemenkas blush2.gif biggrin.gif

Dabar pas Mamą su naminiu pyragu ir knyga rankose, PAGALIAU wub.gif biggrin.gif
Taigi registras su knyga "Pokalbiai su Algimantu Čekuoliu" wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sphinx, aciu uz tema 4u.gif
Rsgistras su Perskaityta Saros Gruen Vanduo drambliams ir per vakar diena perskaityta Stephenie Meyer Saulelydis blush2.gif ax.gif Dabar mastau is kur antra dali gaut-trecia tai turiu rolleyes.gif Gal kartais kuri turit Jaunaties angliska elektronini varianta? bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti