Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos...*58 namučiai

QUOTE(Fairyland @ 2011 04 26, 13:36)
Sphinx, aciu uz tema 4u.gif
Rsgistras su Perskaityta Saros Gruen Vanduo drambliams ir per vakar diena perskaityta Stephenie Meyer Saulelydis blush2.gif  ax.gif Dabar mastau is kur antra dali gaut-trecia tai turiu rolleyes.gif Gal kartais kuri turit Jaunaties angliska elektronini varianta? bigsmile.gif  bigsmile.gif


Gal gali pasidalinti įspūdžiais apie VD? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Creed @ 2011 04 26, 09:07)
Knygu klube "Baltu lanku" leidyklos knygoms iki 70 proc. nuolaidos bigsmile.gif Pvz. kas nori Grange "Miserere" tik 15.87 bigsmile.gif

Gal kas žinot- jei aš pirmąkart pirksiu, ar jau galėsiu tom nuolaidom pasinaudoti?
QUOTE(kiršė @ 2011 04 26, 09:57)
Labas rytas naujoje gražioje temoje  4u.gif  Registruojuosi su A. Kristi "Mėlynojo traukinio paslaptimi". Visada su didžiuliu malonumu skaitau jos detektyvus  bigsmile.gif

Ar daug jos knygų skaitei?
QUOTE(Ingėnas @ 2011 04 26, 11:06)
Katilina, ar ne tu man ją  siuntei?  smile.gif Nes iš pavardės tai nepažinau blush2.gif  blush2.gif

Yra lapelis su paaiškinimu. rolleyes.gif

Į naują temą ateinu su tuo pačiu "Dienoraščiu raudonos odos viršeliais". 100 puslapių liko, tai tikiuosi šiandien pabaigti. Jau, tiesą sakant, truputį pabodo.
Atsakyti
QUOTE(Creed @ 2011 04 26, 08:47)
Sveikos 4u.gif

Su praejusiom sventem 4u.gif

Dabar skaitau "Misterioso".Dar nusipirkau Marininos "As numiriau vakar" ir P.James "Mires gyventi", rolleyes.gif ir labai labai laukiu naujos T.Gerritsen knygos bigsmile.gif http://www.jotema.lt...ew?pid=1&id=522

bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif wow , kaip laukiu thumbup.gif gaila ,kad perskaičiau ,,dingusios '' tai nervuoja , kai skaitai praeitį dabar.. nors žinau kaip klostysis viskas.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(katilina @ 2011 04 26, 13:04)
Gal kas žinot- jei aš pirmąkart pirksiu, ar jau galėsiu tom nuolaidom pasinaudoti?


Galesi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katilina @ 2011 04 26, 12:04)
Yra lapelis su paaiškinimu.  rolleyes.gif



Ojei, kokia aš žiopla blush2.gif blush2.gif doh.gif Dabar radau lapelį, didelis didelis tau ačiū 4u.gif
Smagu va taip netikėtai siurprizą gauti rolleyes.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(katilina @ 2011 04 26, 12:04)
Į naują temą ateinu su tuo pačiu "Dienoraščiu raudonos odos viršeliais". 100 puslapių liko, tai tikiuosi šiandien pabaigti. Jau, tiesą sakant, truputį pabodo.


Na matyt dėl to "Dienoraščio" mūsų nuomonė panaši. Man irgi buvo kiek pabodę ją skaityti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 26 balandžio 2011 - 12:28
QUOTE(kiršė @ 2011 04 26, 12:45)
Gal gali pasidalinti įspūdžiais apie VD?  ax.gif

Rekomenduoju-pradzia kazkaip sunkiai skaitesi, bet po to labai itrauke thumbup.gif Jei susikaupsiu parasysiu veliau atsiliepima-dabar sirguliuoju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(katilina @ 2011 04 26, 14:04)
Ar daug jos knygų skaitei?


Aha ax.gif Esu šiokia tokia tradicinio angliško detektyvo mylėtoja ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
graži temukė,paveikslėliai wub.gif

Kai taip šilta,tai nelabai man skaitos smile.gif bet vakarop terasoj su kava ir saldainiu... wub.gif prašau kad netrukdytų maqn skaityt,bet nelabai išeina smile.gif

Perskaičiau Marininos "Pomirtinis portretas" - visai neblogas detektyvas,greit prieš miegą suskaičiau smile.gif
Dabar po kelis posmelius per dieną Oneginą paskaitau,K. Kunčinaitės "Klajonių paveikslai" apie Indiją.Susidariau įspūdį,kad Indija baaisiai nešvari šalis...

Prisisakiau iš KK akcijinių knygų kurių norėjau kažkada smile.gif O Alvtegen kuri geriausia knyga?Prisimenu,visos svaigot dėl jos.Ar ne "Kaltė?
Atsakyti
QUOTE(Fairyland @ 2011 04 26, 10:36)
Sphinx, aciu uz tema 4u.gif
Rsgistras su Perskaityta Saros Gruen Vanduo drambliams ir per vakar diena perskaityta Stephenie Meyer Saulelydis blush2.gif  ax.gif Dabar mastau is kur antra dali gaut-trecia tai turiu rolleyes.gif Gal kartais kuri turit Jaunaties angliska elektronini varianta? bigsmile.gif  bigsmile.gif

Aš turiu parašyk į až savo mailą atsiųsiu
Atsakyti
QUOTE(Creed @ 2011 04 26, 13:14)

O tada gerai, pirskiu. smile.gif
QUOTE(Ingėnas @ 2011 04 26, 13:20)
Ojei, kokia aš žiopla blush2.gif  blush2.gif  doh.gif  Dabar radau lapelį, didelis didelis tau ačiū 4u.gif

biggrin.gif Prašom prašom.

QUOTE(kiršė @ 2011 04 26, 13:35)
Aha  ax.gif  Esu šiokia tokia tradicinio angliško detektyvo mylėtoja  ax.gif

Aš irgi jos daug knygų skaičiau, bet paskutinius kelis metus beveik jokio malonumo skaitydama nejutau. Tai nežinau, ar man jau ji kaip rašytoja nusibodo, ar labai prastas vertimas ("Siroko" leidyklos) daro savo. Paauglystėj ir truputį vėliau be proto jos knygos patiko, kelias mėgstamiausias skaitydavau nuolat, ir niekaip nenusibosdavo, netgi kai kuo mane įkvėpdavo. ax.gif

QUOTE(eliss @ 2011 04 26, 13:36)
Prisisakiau iš KK akcijinių knygų kurių norėjau kažkada smile.gif O Alvtegen kuri geriausia knyga?Prisimenu,visos svaigot dėl jos.Ar ne "Kaltė?

"Kaltę" tikrai daug kas gyrė, bet aš jos net prisiminti nenoriu, kaip ji man nepatiko (nors šiaip detektyvus labai mėgstu). g.gif
Atsakyti
QUOTE(katilina @ 2011 04 26, 13:53)

"Kaltę" tikrai daug kas gyrė, bet aš jos net prisiminti nenoriu, kaip ji man nepatiko (nors šiaip detektyvus labai mėgstu).  g.gif

"dingusi" man patiko,bet tai buvo seniau,dabar nemėgstu žiaurumo ax.gif
bet "Vaikeliai girioje " užsisakiau smile.gif ar tik ne tu irgi ją pirkai?

Ech,taip noriu "Tryliktoji pasaka",žiūriu,kad Fati ją pardavinėjo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(katilina @ 2011 04 26, 14:53)

Aš irgi jos daug knygų skaičiau, bet paskutinius kelis metus beveik jokio malonumo skaitydama nejutau. Tai nežinau, ar man jau ji kaip rašytoja nusibodo, ar labai prastas vertimas ("Siroko" leidyklos) daro savo. Paauglystėj ir truputį vėliau be proto jos knygos patiko, kelias mėgstamiausias skaitydavau nuolat, ir niekaip nenusibosdavo, netgi kai kuo mane įkvėpdavo.  ax.gif


Man irgi vaikystėj, kai 90tais metais pasirodė pirmi jos detektyvai labiau patiko, dar nemažai pas tėvus guli gerokai suskaitytų ir aptrintų wub.gif Dabar jei tik koks naujas papuola, su malonumu paskaitau ir kažkaip neatsibosta man blush2.gif Ypač žavi Erkiulis Puaro wub.gif
Atsakyti