Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos...*58 namučiai

QUOTE(Siberica @ 2011 05 05, 17:04)
Sveikutes smile.gif kaip senai cia buvau.... Bet knygu neapleidau tikrai. Siuo metu skaitau Gilles Leroy ''Alabama song'',idomi knyga apie rasytojo Scotto Fitzgeraldo zmonos Zeldos Fitzgerldos gyvenima ir isgyvenimus.

Skaičiau ją prieš gerus metus. Tokia pusėtinai įdomi. nepasilikau net jos, pardaviau. Man buvo įdomu vien dėl to, kad tai tikra istorija apie rašytojo žmoną, bet neperskaičiusios labai daug neprarasit ax.gif

QUOTE(laTulipe @ 2011 05 05, 17:20)
įdomu, kaip tau ji patiks. O šiaip net keista, kad jos tu dar neskaičiusi, nes, kiek pamenu, vienu metu nemažai mūsų skaitė ją.

Jeigu ne šita tema, tai tikrai net nebūčiau skaičiusi, kažkaip nelabai domino ji manęs. Bet pagal atsiliepimus, nuojauta kužda, kad patiks man bigsmile.gif

QUOTE(katilina @ 2011 05 05, 18:47)
Kaip tau faina. Įdomu, kas per knygos. Gal norėsi parduot?  smile.gif
Šiandien pirmąkart gavau siuntinį iš KK. Va tokios knygos:
[b]Grange "Miserere"
Jonas Mekas "Trys draugai"

Man leidžia rinktis iš viso jų asortimento bigsmile.gif Net nežinau, ką rinktis, gal galit parekomenduoti?
Pirmą kartą? Nesi niekad pirkusi iš KK? Skaityk greitu metu "Misrere", labai įdomi tavo nuomonė bus. O "Trys draugai" aš esu skaičiusi, visai patiko.

Panos, negaliu nepasigirt biggrin.gif Nuo pirmadienio pradedu dirbti thumbup.gif Ir svarbiausia, akd darbe galėsiu skaityti thumbup.gif lotuliukas.gif Ta proga pasidovanojau sau šią knygą. Autobuse pradėjau skaityti, patinka bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2011 05 05, 19:10)
Panos, negaliu nepasigirt  biggrin.gif Nuo pirmadienio pradedu dirbti  thumbup.gif  Ir svarbiausia, akd darbe galėsiu skaityti  thumbup.gif  lotuliukas.gif 


Čia tai super thumbup.gif Sveikinu 4u.gif
Jeigu dar darbe ir skaityti galima, tai fantastika, ne darbas rolleyes.gif


Dėl myto, man jokio skirtumo, kurią valandą. Tai gal tada tikrai derinkimės prie daugumos pageidavimų ir tikimės 15 val.
Atsakyti
LEEja, su gimtadieniu
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2011 05 05, 20:10)
Jeigu ne šita tema, tai tikrai net nebūčiau skaičiusi, kažkaip nelabai domino ji manęs. Bet pagal atsiliepimus, nuojauta kužda, kad patiks man  bigsmile.gif
Panos, negaliu nepasigirt  biggrin.gif Nuo pirmadienio pradedu dirbti  thumbup.gif  Ir svarbiausia, akd darbe galėsiu skaityti  thumbup.gif  lotuliukas.gif  Ta proga pasidovanojau sau šią knygą.

Mano nuojauta kuzda, kad nelabai ji tau bus. Man tai siaip sau.
Kas per darbas?
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2011 05 05, 20:10)
Man leidžia rinktis iš viso jų asortimento  bigsmile.gif  Net nežinau, ką rinktis, gal galit parekomenduoti?

Pažiūrėjau aš jų asortimentą- oi kiek daug norimų knygų. Net pačiai kilo noras užsisakyti, bet pristatymo kaina gana didelė. Nieko negaliu rekomenduoti, per didelė rizika, kad tau visai nepatiks, bet patarčiau vieną pasirinkti iš klasikos. smile.gif

Ir sveikinimai gavus darbą.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2011 05 05, 20:55)
Mano nuojauta kuzda, kad nelabai ji tau bus. Man tai siaip sau.
Kas per darbas?

Eii tu, nežlugdyk mano vilčių biggrin.gif Kaip tau "Miserere" skaitosi? O dirbsiu Atlanto viešbutyje, naktinės pamainos bus su knyga ant sofkutės cool.gif

Fati, tu jau persikraustei į UK gyvent? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2011 05 05, 21:01)
Fati, tu jau persikraustei į UK gyvent?  g.gif


o čia kas per naujiena? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(marakeš @ 2011 05 05, 21:05)
o čia kas per naujiena? biggrin.gif

Visažinis FB parodė naujienas biggrin.gif

Beje, šiandi buvau Vagos knygyne, tarp nupigintų knygų tikrai buvo neblogų. Kad ir mano pirkta "Raudonoji azalija" 9.90. Tiek pat kainavo "Baltasis tigras", Moemo knyga viena. Mačiau ir "Jamaikos smuklė" po 8.40. Daug knygų nupigintų iki 50proc.
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2011 05 05, 21:01)
Eii tu, nežlugdyk mano vilčių  biggrin.gif Kaip tau "Miserere" skaitosi? O dirbsiu Atlanto viešbutyje, naktinės pamainos bus su knyga ant sofkutės  cool.gif

Dar neskaitau antrakart.
Cia Sportininku rajone?
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2011 05 05, 19:01)
Fati, tu jau persikraustei į UK gyvent?  g.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif oficialiai aš ten ir gyvenu. Lietuvoje tik laikinai, kol mokslus baigsiu.
Atsakyti
Leja, su gimtuku 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2011 05 05, 21:08)
Beje, šiandi buvau Vagos knygyne, tarp nupigintų knygų tikrai buvo neblogų. ... Moemo knyga viena.
Kokia? g.gif
Atsakyti