Įkraunama...
Įkraunama...

Išlikimas (survivor)

QUOTE(marcipane* @ 2011 05 12, 22:06)
Jūs medikė? Taip iš akies nustatėt diagnozę?


Čia ne medicininė diagnozė, o mano nuomonė, pasižiūrėjus į jos figūrą. Be to patys dalyviai yra ją pavadinę anoreksike dar žaidimo pradžioje tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyLina @ 2011 05 13, 19:47)
Aha, tikėjaus, kad dar ilgiau truks, nes dar daug dalyvių liko.  g.gif  Labai jau smalsu kaip čia bus.

Niekaip negaliu atsistebėti Rob'o "armijos" visišku tūpumu. Nu kaip taip juo tiki visi.  doh.gif


matyt pagal laika turi uzbaigti sezona jau unsure.gif naaa Rob'as charizma turi,kalbeti moka,ir jie patys neatrodo labai ten stiprus strategai,kas is esmes sitam zaidime ir svarbiausia. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(smile4u @ 2011 05 13, 19:53)
va ir iskrito James ,turejo dvi nelieciamybes , bet nei viena nepasinaudojo  biggrin.gif
raumenu tai taug daug ,bet proto nelabai  g.gif


Aha:D negi gaila buvo vieną panaudot? doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
as apie 22 sezona blush2.gif labai palaikau roba tai su nekantrumu laukiu kada zinosiu kas laimejo,kazkaip manau nelabai is komisijos jam kas atiduos balsus,bet taip noreciau kad jis laimetu 4u.gif
Atsakyti
o mane Robas net purto biggrin.gif
Mano favoritas tas,kur jau milijoną metų toj saloj sėdi (pamiršau vardą doh.gif ) biggrin.gif
Atsakyti
Matt'as smile.gif na cia musu nuomones skiriasi ,nepatinka jis man,labai jau naivus
Atsakyti
QUOTE(Tibė @ 2011 05 14, 21:54)
o mane Robas net purto biggrin.gif
Mano favoritas tas,kur jau milijoną metų toj saloj sėdi (pamiršau vardą doh.gif ) biggrin.gif


Mano irgi. thumbup.gif
Atsakyti
pagaliau iskrito ta PG jau nuo pradzios zadejo ja isbalsuoti , bet taip ir praslysdavo ;D
Atsakyti
QUOTE(smile4u @ 2011 05 17, 17:20)
pagaliau iskrito ta PG jau nuo pradzios zadejo ja isbalsuoti , bet taip ir praslysdavo ;D


o man tai kažkaip jos gaila - tikrai mergina rimtai kovojo smile.gif o dar smagus būtų vaizdelis pamatyt vien moterišką ketvertą ax.gif
jūs man, durnei, paaiškinkit,ko tą Courtney prie visų kabinėjasi - ne vieną, tai kitą apsikabinus vaikšto g.gif vakar Todd'ą apkalbinėjo kaip geriausią aktorių, o šiandien jau susikibę vaikšto...
Atsakyti
jūs man, durnei, paaiškinkit,ko tą Courtney prie visų kabinėjasi - ne vieną, tai kitą apsikabinus vaikšto g.gif vakar Todd'ą apkalbinėjo kaip geriausią aktorių, o šiandien jau susikibę vaikšto...
[/quote]

Iš pradžių man ji irgi nepatiko, net po to visai nieko, tai gaila, kad išbalsavo. O tas Tooda's tai apsukrus, melagėlis kažkoks, net nesusitarė su seserim, kiek laiko sesuo "buvo neščia" kai prarado vaiką.. tokiai dalykais juokauja, tai nežinau, nelabai man priimtina. schmoll.gif
Atsakyti
na ka, Toddas kiek netiketai leimejo, taip visiem ten buvo prisimelaves , bet vistiek gavo 4 balsus smile.gif nuo pirmadienio tikriausiai rodys Fans vs Favourites . Laukiu nesulaikiu clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(smile4u @ 2011 05 19, 19:30)
na ka, Toddas kiek netiketai leimejo, taip visiem ten buvo prisimelaves , bet vistiek gavo 4 balsus smile.gif nuo pirmadienio tikriausiai rodys Fans vs Favourites . Laukiu nesulaikiu  clap_1.gif


finale neturėjau jokių favoritų, kažkaip neįsivaizdavau ką taryba išrinks...o čia ta reklamuojama vestuvėmis pasibaigusi meilės istorija kada buvo? kažkaip praleidau aš tas aistras g.gif
Atsakyti