Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių neLIGONIUKŲ pavėsinė - 4

QUOTE(Liudvika53 @ 2011 07 18, 18:35)

Patricija..dėl apsunkinto kvėpavimo gali pulsas toks būti..o ar nenorit namuose deguonies turėti..?

Dėl edeminių audinių ir krūties,nuo "stojančios"limfos aplink širdelę apsunkinama..

Del deguonies iseinant is ligonines surase kazkokia forma, kuria issiunteme i Vilniaus ligoniu kasas. Tad laukiu deguonies namie. Tik galvoju, jei iprasiu su tuo deguonimi gyventi, bijosiu iseiti is namu, o vis tikiuosi, kad as GALESIU eiti i lauka bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Paukste Rudenine @ 2011 07 18, 18:13)
Del vietu tai esme ta, jog mano penktadienine "vieta' niekur negalejo pasideti. As tik 9h ryto prisiskambinau tai poniai, tada tik ji mane isbrauke. Ta pacia diena kazka i mano vieta "ikisti" nebuvo imanoma- guldant ima krauja tik iki 10h, tada isveza i laboratorija.
Manau, kad mano "vieta' ar lova siandien buvo tuscios, o pagulde kazka "be eiles" ir butent siandien.

jei buvo suplanuota skirti folfiri, tai tave butu penktadieni pagulde ir pirmadieni arba net sekmadieni israse, nes folfiri lasinimas trunka panasiai kaip folfox - siek tiek daugiau kaip dvi paras... o juk pavaduotoja ir sake, kad pirmadieni vietu nera - tik ketvirtadieni.

be to, prie kabineto neabejotinai visada sedi ivairiu "nenumatytu atveju", atvaziavusiu su problemomis be eiles (pati juk irgi vaiksciojai be eiles - tu tikrai ne viena tokia)... kai guledavau santariskese, budavo, kad chemija lasindavo net koridoriuje, kol atsilaisvina lova... arba atvezdavo papildoma lova i palata... VUOI apkrovimas tikrai dar didesnis...

mastymas, kad tave kazkas nori apgauti, tikrai nepadeda pasitiketi gydytojais - tau tai nenaudinga...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ragnez: 18 liepos 2011 - 17:24
QUOTE(ragnez @ 2011 07 18, 16:24)
o niekaip neprileidi minties, kad gal is tiesu nera vietu? vis tik VUOI turi labai daug pacientu. kita ligoni i tavo vieta galejo priimti is karto, kai tu pasakei, kad negalesi atvykti.

galu gale, tarp pirmadienio ir ketvirtadienio - nedidelis skirtumas, tos trys dienos nieko is esmes nekeicia, o tu pati butum turejusi kelias dienas laiko susireguliuoti vaistus nuo skausmo...

o kokia padetis dabar? tave guldys ketvirtadieni ar ne? koki gydyma planuojama skirti?



Na, gal ir nedidelis skirtumas tarp pirmadienio ir ketvirtadienio, bet kai jau 2savaites prarastos...daug kas patare pabandyti patekti i ligonine bent jau kad zinociau jog isbandziau ka galejau.

Dabar mano "eile" ateis ketvirtadieni. Gydyma paskyre vedejos pavaduotoja -kadangi nepasitikiu savo gydytoja, su KT atsakymais birzelio 30d nuejau tiesiai pas vedeja, bet radau tik pavaduojancia gydytoja Strimaitiene. Ji ir paskyre man Folfiri.
Atsakyti

Ragnez,

as nenoriu mastyti, kad mane apgaudineja, tikrai tokie dalykai nera malonus schmoll.gif ...bet kad kitaip nesigauna suvokti, kurgi pasidejo ta mano "vieta" penktadienine? Kaip galima sakyti, kad pirmadieni nera vietos, jei jau penktadieni viena vieta neuzimta, o savaitgaliais juk neguldo ??
Tiek to. Kaip minejau, ne mums ta visa "virtuve" perprast.
Mano beda ta, kad neturiu normalios gydytojos. Butu kam pasirupinti manimi. Dabar tik blaskymasis. Turiu vilciu, kad taip neliks, kad pavyks viska sureguliuoti.
mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba diena,
QUOTE(Paukste Rudenine @ 2011 07 18, 18:13)
Del vietu tai esme ta, jog mano penktadienine "vieta' niekur negalejo pasideti. As tik 9h ryto prisiskambinau tai poniai, tada tik ji mane isbrauke. Ta pacia diena kazka i mano vieta "ikisti" nebuvo imanoma- guldant ima krauja tik iki 10h, tada isveza i laboratorija.
Manau, kad mano "vieta' ar lova siandien buvo tuscios, o pagulde kazka "be eiles" ir butent siandien.

Seku visą, ragnez atsakė, kad jus po penktadienio paguldymo jau sekmadienį arba vėliausiai pirmadienį išrašytų ir pirmadienį jau guldomas kitas žmogus. Kai mama lašinosi tridienes chemijas, dažnai būdavo, kad guldavome penktadienį net į kito žmogaus lovą, kuris išvyko savaitgaliui. Ir tikrai nemanau, kad kažkas įlindo be eilės...

Bet kokiu atveju linkiu stiprybės.

Patricija, jums stiprus apkabinimas. friends.gif
Atsakyti
QUOTE(ifauru @ 2011 07 18, 18:57)
Laba diena,

Seku visą, ragnez atsakė, kad jus po penktadienio paguldymo jau sekmadienį arba vėliausiai pirmadienį išrašytų ir pirmadienį jau guldomas kitas žmogus. Kai mama lašinosi tridienes chemijas, dažnai būdavo, kad guldavome penktadienį net į kito žmogaus lovą, kuris išvyko savaitgaliui. Ir tikrai nemanau, kad kažkas įlindo be eilės...

Bet kokiu atveju linkiu stiprybės.

Patricija, jums stiprus apkabinimas. friends.gif


Laba,

tai tiesiog gaunasi, kad mano penktadienio vieta tiesiog prapuole? Aisku. Kazkaip nesuvokiamas man toks uzpildymas. Juolab, kad girdejau koridoriuje moterys (be chalatu) gan garsiai kalbejo, kad nera ne vietu, bet nera tvarkos, nes vedeja atostogauja!! Gal padarytu kokiu spec palatu mokamu? Kitas zmogus juk mielai susimoketu, kad tik nereiktu chemijos atideti. beje, Svedijoje daug medicinos paslaugu yra nemokamos, pvz operacijos. Taciau pats gulejimas ligonineje, vadinamas 'lovadienis" yra apmokamas. nepamenu jau tiksliai kiek, bet nedaug, lyginant su ju pragyvenimo lygiu.
Taigi, galetu musu valdzia apmastyti situacija. Jei neuztenka pinigu nemokamai medicinai, tai tegu kazkokios paslaugos buna mokamos. kad tik visiems ju pakaktu!
Atsakyti
Juokingas tas nemokamas gydymas pas mus. Net neisivaizduoju kaip butu, jei netureciau pinigeliu, turbut net i ligonine nepaguldytu. biggrin.gif

Siandien prisiskaitinejau apie Pamidronate salutinius poveikius ir nusprendziau, kad kai tik ji man sulasina, issaukiamas plauciu uzdegimas.

Labai retas (pasireiškia mažiau negu 1 pacientui iš 10 000) poveikis
Paprastoji arba juostinė pūslelinė, kraujo plokštelių kiekio kraujyje sumažėjimas (trombocitopenija), traukuliai, regos haliucinacijos (daiktų, kurių nėra matymas), regos sutrikimas, akių skausmas, plaučių uždegimas, galintis sukelti kosulį, kvėpavimo pasunkėjimą ir švokštimą, skrandžio gleivinės uždegimas, galintis sukelti skausmą ir šleikštulį, išbėrimas, niežėjimas, kraujo atsiradimas šlapime, inkstų veiklos nepakankamumas, inkstų veiklos pablogėjimas pacientams, kurių inkstų veikla sutrikusi, kepenų funkcijos tyrimų duomenų nuokrypis nuo normos, kreatinino ar karbamido kiekio padidėjimas kraujyje (kraujo serume), kaulinio audinio žūtis (osteonekrozė).


Atsakyti
QUOTE(Patriccija @ 2011 07 18, 19:29)
Juokingas tas nemokamas gydymas pas mus. Net neisivaizduoju kaip butu, jei netureciau pinigeliu, turbut net i ligonine nepaguldytu.  biggrin.gif

Siandien prisiskaitinejau apie Pamidronate salutinius poveikius ir nusprendziau, kad kai tik ji man sulasina, issaukiamas plauciu uzdegimas.

Labai retas (pasireiškia mažiau negu 1 pacientui iš 10 000) poveikis
Paprastoji arba juostinė pūslelinė, kraujo plokštelių kiekio kraujyje sumažėjimas (trombocitopenija), traukuliai, regos haliucinacijos (daiktų, kurių nėra matymas), regos sutrikimas, akių skausmas, plaučių uždegimas, galintis sukelti kosulį, kvėpavimo pasunkėjimą ir švokštimą, skrandžio gleivinės uždegimas, galintis sukelti skausmą ir šleikštulį, išbėrimas, niežėjimas, kraujo atsiradimas šlapime, inkstų veiklos nepakankamumas, inkstų veiklos pablogėjimas pacientams, kurių inkstų veikla sutrikusi, kepenų funkcijos tyrimų duomenų nuokrypis nuo normos, kreatinino ar karbamido kiekio padidėjimas kraujyje (kraujo serume), kaulinio audinio žūtis (osteonekrozė).



Patricija,

as neturiu pinigeliu...bet labiau nei ju neturejimas, mano istorijoje bloga role suvaidino nesupratimas kur, kam ir kada ju reikia susimoketi...mane butu isgelbejusi privati konsultacija uz 170lt... sad.gif

Kodel tau lasinamas Pamidronatas? Man tai buvo pasiulymas lasinti PAMITOR vaistuka. Kai kas sake, geriau Zometa, nes tai naujos kartos vaistai.
Atsakyti
QUOTE(Paukste Rudenine @ 2011 07 18, 19:43)
Man tai buvo pasiulymas lasinti PAMITOR vaistuka.

pamitor veiklioji medziaga ir yra dinatrio pamidronatas... ty, tas pats vaistas 4u.gif
Atsakyti
ragnez atsake. Taip, tai tas pats vaistas. Man ji lasina del mts stubure, na kai vasario 23 d. nustate kompresinius keturiu slanksteliu luzius. Zometa gal ir geriau, bet didelis kainu skirtumas. Sio vaisto nekompensuoja Pamidronate perkuos pati, kaina apie 396Lt vienos apmules(menesiui), o Zometa man rodos virs 1200Lt.
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2011 07 18, 19:12)
pamitor veiklioji medziaga ir yra dinatrio pamidronatas... ty, tas pats vaistas  4u.gif

veiklioji medziaga ta pati, zometa naujesnis, ji trumpiau lasina ir jis neleidzia atsirasti naujoms mts. kai tuo tarpu pamidronatas ne, taciau ir kaina kur 277lt o kur 1300lt doh.gif
siaip sake ir pamidronata gali kompensuopti bet tik tada kai dideli skausmai, buvo svitinta ir nepdadejo, kadangi mum nesvitino nes mts. labai placiai pasklide tai perkam kas menesi patys


Patrricija, Jus turbut jau didesne ampule perkat uztat brangiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renatuxaass: 18 liepos 2011 - 19:26
nesusipratimas, as apie kitka rasiau arba jau visai skaityt nebemoku blush2.gif :

QUOTE(renatuxaass @ 2011 07 18, 20:23)
veiklioji medziaga ta pati

pamidronato ir pamitoro - veiklioji medziaga dinatrio pamidronatas.
zometos veiklioji medziaga yra zaledrono rugstis...

4u.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ragnez: 18 liepos 2011 - 19:36