Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių neLIGONIUKŲ pavėsinė - 4

QUOTE(renatuxaass @ 2011 07 18, 21:23)
veiklioji medziaga ta pati, zometa naujesnis, ji trumpiau lasina ir jis neleidzia atsirasti naujoms mts. kai tuo tarpu pamidronatas ne, taciau ir kaina kur 277lt o kur 1300lt  doh.gif
siaip sake ir pamidronata gali kompensuopti bet tik tada kai dideli skausmai, buvo svitinta ir nepdadejo, kadangi mum nesvitino nes mts. labai placiai pasklide tai perkam kas menesi patys
Patrricija, Jus turbut jau didesne ampule perkat uztat brangiau


Taip, perku tikriausiai didesne ampule.
Pavadinimas: Pamidronate Disodium Mayne tirpalas 90mg/10ml N1
Veikliosios medžiagos: Dinatrio pamidronatas - 9mg
Gamintojas: Mayne Pharma
ATC kodas M05BA03
Vidutinė kaina: 369,93 Lt
Atsakyti
QUOTE(Patriccija @ 2011 07 18, 19:35)
Taip, perku tikriausiai didesne ampule.
Pavadinimas:  Pamidronate Disodium Mayne tirpalas 90mg/10ml N1
Veikliosios medžiagos: Dinatrio pamidronatas - 9mg
Gamintojas: Mayne Pharma
ATC kodas  M05BA03
Vidutinė kaina:  369,93 Lt

mes 60mg, uzsakom norfos vaistineje, ateinam pasiimti per laimingas valandas, tai dar 11proc. nuolaida duoda.

ar senai vartojat? mes jau metus laiko, sako gyd. darykit pertraukas,tiek ilgai vartojant klremzles ardo, bet padarem menesio pertrauka ir baisus skausmai pasipyle, ir nebeaisku kaip juos sustabdyti, nes dabar kad ir sulasino vistiek skauda.
Atsakyti
QUOTE(nida44 @ 2011 07 18, 16:34)
Paukštyte, ar tikrai draugė žino, kad vartojant metadoną, galima? Gal pasitikrink bent internete. Arba kas išmanantis čia parašytų. Dieve, Dieve, kas išbaidė umb. Gal ji pasiaškintų tokį dalyką, tai labai svarbu.  O kaip skausmai


Niekas manęs neišbaidė, tik kad nesu onkolologė, tad negaliu nieko rašyti apie konkrečias gydymo schemas ir pan. dalykų.

Metadoną bendru atveju vartoti chemoterapijos metu galima, tačiau dėl individualios situacijos reikia klausti gydančių gydytojų. Kaip suprantu, Paukštė turi galimybę telefonu pasikonsultuoti su skausmo gydytoju. Jei neramu, galima paskambinti ir paklausti. Jei vartojimą uždraus, reikėtų jį nutraukti truputį prieš chemiją, nes vaistas kaupiasi organizme. Tačiau nemanau, kad to prireiks. Nežinau ar šitas dalykas išbandytas, ar dėl kažkokių priežasčių netinka, bet galbūt būtų galima išbandyti blokadas, jei taip netoleruojami nei morfinas, nei metadonas. Ne visuomet, bet kai kuriais atvejais jos duoda gana gerų rezultatų.


QUOTE(Patriccija @ 2011 07 18, 16:38)
" Kaireje atsirado subsegmentine atelektaze, sirdis padidejusi."

Kas tai?


Tai subliuškusi, neoringa viena plaučio dalis (nepilnas segmentas). Segmentų viename plautyje yra 10. Čia kad maždaug įsivaizduotumėte dydį.


O dėl "sunkių" ir "lengvų" situacijų... Per daug dažnai dėstytojai, žinomi profesoriai, mums yra rodę konkrečius ligonius ir sakę, kad šitas jau tikrai neišsikapstys, ir per daug dažnai jie klydo. Gydytojai gali tik prognozuoti tikimybes, o kiekviena individuali situacija priklauso nuo kažko iš aukščiau. Mes su drauge irgi šventėm jos gimtadienį, kurio ji, pasak jos onkologo, neturėjo sulaukti. O po to ir dar vieną.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo umb: 18 liepos 2011 - 21:28
QUOTE(umb @ 2011 07 18, 22:23)
Niekas manęs neišbaidė, tik kad nesu onkolologė, tad negaliu nieko rašyti apie konkrečias gydymo schemas ir pan. dalykų.

Metadoną bendru atveju vartoti chemoterapijos metu galima, tačiau dėl individualios situacijos reikia klausti gydančių gydytojų. Kaip suprantu, Paukštė turi galimybę telefonu pasikonsultuoti su skausmo gydytoju. Jei neramu, galima paskambinti ir paklausti. Jei vartojimą uždraus, reikėtų jį nutraukti truputį prieš chemiją, nes vaistas kaupiasi organizme. Tačiau nemanau, kad to prireiks. Nežinau ar šitas dalykas išbandytas, ar dėl kažkokių priežasčių netinka, bet galbūt būtų galima išbandyti blokadas, jei taip netoleruojami nei morfinas, nei metadonas. Ne visuomet, bet kai kuriais atvejais jos duoda gana gerų rezultatų.



Umb,

praeita penktadieni mano skausmo klinikos gydytojas paskyre man Metadona -abu sutarem, kad pradedam nuo jo, o kateteri i stubura ateiciai paliekam. tada jis isaiskino kaip vartoti, kaip dozes didinti...ir dar paklause manes kada chemija. matyt, tam, kad butu laiko parinkti doze, kad maziau butu salutiniu poveikiu. Taigi, jis zino apie chemija. Kitas dalykas, kad man eme reikstis Metadono poveikis bjauriai -apsvaigimas, pykinimas, dar nesam. Mano gydyt liepe sumazinti doze atgal -nuo 9ml iki 6ml. Diena jau taip ir geriau. dabar 24h vel gersiu 6ml. Skausmo nuima tik pati astruma, o pykinimas liko dar. Oj,dar blogis, kad kartu su didesniu skausmu ir koju pedos ima stingti, sunku vaikscioti tampa. Ryt is ryto vel kalbesiu su skausmo gydytoju, ka sakys.Ir kaip man bus per nakti.Baigsis tas pykinimas pagaliau? mmm

Papildyta:
QUOTE(Patriccija @ 2011 07 18, 20:21)
ragnez atsake. Taip, tai tas pats vaistas. Man ji lasina del mts stubure, na kai vasario 23 d. nustate kompresinius  keturiu slanksteliu luzius. Zometa gal ir geriau, bet didelis kainu skirtumas. Sio vaisto nekompensuoja Pamidronate perkuos pati, kaina  apie 396Lt vienos apmules(menesiui), o Zometa man rodos virs 1200Lt.


Uztai Zometai ir vyksta akcija -2 ampules perki, trecia dovanu gauni smile.gif

tada suvidurkinus, 1 ampule Zometos kainuotu 880 lt.
ir tai naujausios kartos vaistas visgi.

as tik galvoju, ar tikrai zometa sustabdo skausma? gal tik tiems, kuriems padeda svitinimas? Hm sad.gif

Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2011 07 18, 12:08)
zodziu, seniai jau as ta straipsni skaiciau. bet jeigu svarbu ir idomu - galiu paieskoti nuorodos.

Ne,siap idomu pasidare,nes negirdejau tokio dalyko smile.gif
Atsakyti
Kvaaa...

Sveikutės, mylimiausios draugutės bigsmile.gif
Taip jūsų pasiilgau, kad apsakyti negaliu. wub.gif Šiandien nuo ryto skaitinėju visas Jūsų žinutes. Visoms noriu palinkėti sveikatos, kas keliauja - nepamirštamų įspūdžių, ir tiesiog - dvasios ramybės. Tiesiog žaviuosi jūsų ieškojimais, ryžtu, ir pozityvumu.

O aš atnešu į pavėsinę kampelį Juodkrantės. Praleidau nuostabią savaitę stovykloje - tarp vandens , kopų, miško, paukščių, mėlynių, kruopų košių, maldos, meditacijos, mankštos, masažo, pamąstymo apie visa , kas mane supa ir save pačią , tarp nuostabių žmonių, pozityvumo ir daug visokio kito gėrio...
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Parašysiu vėliau šiek tiek patarimų, kuriuos išgirdau per paskaitas. Dar nuotraukėlių įkelsiu į albumiuką.

Grįžau į namučius ir atlikinėjau namų darbus rolleyes.gif - susikaupė uogų ant krūmų , agurkų ir pomidorų, visokių kitokių gėrybių - kol surūšiavau ir paskirsčiau kur kam į kokį stiklainį žygiuoti , praėjo keletą dienų. Pabendravau tik su mūsų paukštuke rudenine per a.ž.

Atsikvėpti nėr kada - rytoj einu darytis tyrimukų, o penktadienį važiuosu pas gastroenterologus į Kalipėdą dėl savo pilvelio. Pas savo senąsias gydytojas taip ir nepavyko prisiregistruoti, tai užsirašiau pas naują - bus nelengva, kol visas savo litanijas išpasakosiu, o jau 5 metai praėjo - atsiminimai šydu užsitraukė. Gerai, kad turiu, atsišvietusi visas operacijas ir tyrimus... Žiūrėsiu, ką man paporins, bet iš patirties žinau, kad kiekvienas gydytojas savo metodika vadovaujasi. Labiausiai nenorėčiau, jei lieptų darytis kolonoskopiją... schmoll.gif

Gal kad žinot tokią gydytoją Kregždienę Kalipėdos universitetinėje?

***
Eisiu dabar į kitą temukę, ten dar neskaičiau...

Visoms gero vakariuko...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 19 liepos 2011 - 17:29
Sveika, Rasyte!
Pasiilgau be galo, be krašto user posted image

labai gražios tavo foto iš Juodkrantės... Ir aš buvau preitą savaitę ten!

Juodkrantės nendrinės skulptūros ant vandens:

user posted image

user posted image

Smagiai pasibuvom, tik baudą užsidirbau doh.gif , už mašinos pastatymą neleistinoj vietoj (neapsižiūrėjau).
----------------

Stiprybės visoms, kam sunku... Skaitau kasdien, nieko nerašau, nes nieko nežinau tais klausimais. Tvirtybės tik galiu palinkėti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(arune @ 2011 07 19, 20:06)
Ir aš buvau preitą savaitę ten!

Jetau, jetau doh.gif - kada gi tu buvai, gal viena pr kitą vaikštinėjom... kaip gaila, kad nežinojau... unsure.gif
Atsakyti
Noriu papasakoti linksmesnę istoriją. Nuėjau pas kardiologą, mat kartais naktimis kone pašoku ir atsibundu, nes atrodo, kad širdis stoja. Nemalonus jausmas. Bet nieko baisaus nėra, išrašė tokį vaistą, magnį ir ėmė linksmasis daktaras aiškinti, kad širdis esą kaip ir žmonės padirba padirba, trumpai sustoja, pasidaro rūkymo pertraukėlę ir vėl eina. Pasisakiau pagrindinę problemą, jis ėmė smulkiau visko klausinėti ir sako: tai gydymas baigtas? Sakau, taip. Tai, sako, esate sveika? Aš vos nuo kėdės nenusiridenau. Pradėjau reikšmingai vaipytis, na ir kažkiek mes ten su juo dar pakikenome. Nors paskui galvoju - geras jo bajeris, nieko nepasakysi.
Atsakyti
nida44, tai maloniai nuteike.
Rasu lankele tu tapai darbsciaja bitute.
arunele, bet baliona palaikyti gali va taip ax.gif

Graziu nuotraukyciu idejote. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Patriccija: 19 liepos 2011 - 21:15
Labas dienas biggrin.gif Niekur nesiranda pavėsio - kažkokia sauna, į lauką išvis noies neįmanoma iškišti. Naktį blizgina žaibai, po pietų žaibai , perkūnas ir lietus. Gamta pakoregavo stipriai dienos režimą...

Patricija 4u.gif , tikiuosi, kad laikaisi gerai...

Ir Gabija 4u.gif - tikriausiai radai savo nameliuose kokią vėsesnę vietelę - vis sakai, kad karščių neperneši...

Nida 4u.gif - na , tavo kardiologas tikrai "su cinkeliu". Tai mano tetukui prieš stimuliatoriaus įdėjimą širdutė darydavo ir darydavo "perekurus" rolleyes.gif


QUOTE(renatuxaass @ 2011 07 18, 21:47)
mes 60mg, uzsakom norfos vaistineje, ateinam pasiimti per laimingas valandas, tai dar 11proc. nuolaida duoda.

ar senai vartojat? mes jau metus laiko, sako gyd. darykit pertraukas,tiek ilgai  vartojant klremzles ardo, bet padarem menesio pertrauka ir baisus skausmai pasipyle, ir nebeaisku kaip juos sustabdyti, nes dabar kad ir sulasino vistiek skauda.

Mamytei po metų vartojimo taip pat sakė daryti pertraukas, bet metus liepė be perstojo lašinti kas mėnesį. Po metų lašinome po ampulę kas trys mėnesiai, vieną kartą išėjo ir keturi mėnesiai tarpe. Vėliau vėl truputi sutankinome.

***

Dabar dar šiokių tokių žinelių iš stovyklos Juodkrantėje. Mes ten daugiausia valgėme kruopas, tik ryte būdavo sūris ir duonytė ir sviestas. Vandens , arbatos , kiek nori. Kam labai sunku būdavo prie košių galėdavo valgyti daržovių , pomidorų padažo arba sojų padažo, arba dėtis įvairių indiškų prieskonių - aš nesidėjau, nes man viskas labai aštru buvo... Košės virdavo vandenį. Nesupratau , kodėl, bet man ten buvo skanu - gal, kad daug bendraminčių. Apie kavą per tą savaitę nė nepagalvojau, o namie po 2 puodelius per dieną išgerdavau, apie mėsytę ar sriubytę taip pat net nepagalvjau... schmoll.gif Trečią dieną (čia jau Gabijos patirtis) pradėjo gelti visas kojas ir raumenis. Be perstojo -dieną ir naktį, per visus kauliukus iki pat pirštelių galiukų. Iš pradžių nesupratau ir maniau, kad tai nuo mankštos ir daug vaikščiojimo, bet kai pastebėjau, kad labiau man skauda ramybės būsenoje, pradėjau įtarti pasikeitusiaą mitybą. Iškart iškilo prieš akis Gabija su 12 dienų kruopų dieta. Negalvojau, kad taip gali būti, jei dar papildomai valgiau ir duonos, ir sūrio, ir sviesto. Pasikalbėjau su instruktoriuki - tai jis pasakė, kad labai normalu - pradėjo valytis organizmas ir šlakai. Kai paklausiau, kiek ilgai man taip skaudės, jis pasakė nusijuokęs, keletą dienų arba kol grįši į namučius, ir skaniai pradėsi mėsytę kirsti. tongue.gif
Taip pat su mumis buvo ir masažuotoja, kuri vedė mums paskaitas ir praktinius užsiėmimus. Tai iš jos sužinojau tokį receptuką paprastą, kaip išnaikinti kelių ir alkūnių sąnarių skausmus. Ji pati išsigydė. Iškart apie Romantikę pagalvojau, kad gal jai verta būtų pabandyti, nes tikrai tai nekenktų. Reikia pradžiai kokia 3- 4 dienas valgyti perlinių kruopų košę (gerai per naktį išmirkytos, išvirtos vandeny ir turi būti gerai suvirusios). Taip pat prie jos šviežių kopūstų salotas. Galima užsipilti šiek tiek aliejaus. Jei kruopų košė labai sunkiai lenda , galima užsipilti kokį liesą padažiuką. Daugiau tik vanduo ir jokio kito maisto. Tai vienkartinė keletos dienų dietą, vėliau ją kartoti pastoviai vieną dieną per savaitę.
Taip pat kalbėjo , kad galima pasidarytiu ir patiems visokių aliejų. Karštas aliejus užpilamas ant norimų ingredientų, pvz - pušų spyglių (tinka įtrinimams), arba sezamo sėklų - tinka valgiams. Pats sveikiausias vynuogių kauliukų aliejusm kuris turi labai daug gydomųjų savybių. Tokie aliejai tik netinka kepimui. Jais gardinamos salotos.

Taip pat turėjome paskaitą apie GI sviestą. Kuris turi taip pat laaabai daug gydomūjų savybių. Gydymas vyksta ilgai - mažiausiai puse metų. Išvalo organizmą ir daugelį ligų išvaro . O reikia kiekvieną vakarą (jokiu būdu ne dieną) plonu sluoksniu išsitrinti kojas nuo kelių sąnarių iki pirštų galiukų ir padus, o taip pat nuo alkūnių rankas iki delnų ir pirštelius. Labai tinka moterims veiduoi. Tik viskas daroma plonu sluoksniu ir tik vakare. Dieną kremuojamės įprastai. Sako, kad šis svietas išvalo ir tas ligas iš organizmo, kurių mes dar net nežinom jas esant ir dar nejaučiam.
Daug kalbantiems ir migrenai reikia tepti vidines ausų landas , šnerves ir kaktą viurš akių.

Dar nuskambėjo tokia įdomi mintis, kad - varškė, kefyras, rūgpienis, obuoliai labiau tinka vasarai, nes jie yra šaldantys produktai.... g.gif

Mokėmės daug kvėpavimo pratimųenergetinių kanalų išvalymui, regėjimui gerinti, veido skaistumui, klausai.

***
Romantike, dabar parašiau apie sąnariukų skausmus ir prisiminiau, kad aš tikriausiai tau nebeparašiau apie jūros kopūstų kompresus... doh.gif O gal parašiau? blush2.gif

Arūniuk 4u.gif - o aš tų skulptūrų nemačiau... blush2.gif

Tai tiek mergytės šiam kartui. Tyrimus visus pasidariau - rytoj vykstu pas gydytoją į Klaipėdą, o paskui pas vyro broliuką į Palangą . Ten dar svečiuojasi vyro mamytė ir dar du anūkėliai. Tai savaitgalį prigriebsim juos ir parvešim į Šiaulius - į namučius. Vyro mamytė irgi jau savaitę kurorte gyvena, bet sakė, kad jau labai namo nori - nusibodo, ko nepasakysi apie anūkėlius.... ax.gif
Džiaugiuosi, kad mano tyrimai geri - ir skydliaukės, ir CRB, ir cukrus, ir bendras, o labiausiai džiaugiuosi, kad cholesterolis pirmą kartą per 2 metus normoje... thumbup.gif Štai , ką reiškia kruopos...

Visoms be galo gražaus , nekaršto ir nelietingo savaitgalio, sveikatos ir meilės.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 21 liepos 2011 - 14:37
rasu lanka ,liuks reportazas thumbup.gif ypac sudomino apie ta sviesta,reikes pasidometi 4u.gif smagu kad tyrimai geri thumbup.gif busi Klaipedoj rytoj,bet tikriausiai nespesim susitikti jau rolleyes.gif
As irgi buvau pas ginekologe,visi tymai geri,ir echoskopija,bet su menesiniasi doh.gif

O mes siandien 4 val.su mazaja praleidom prie juros,kazkaip nusispjoviau i tai kad negalima degintis ir t.t. blush2.gif po pietu pranese audra,tai vaziavom anksciau,tepemes kremu nuo saules reguliariai,tai beveik net neidegem smile.gif vanduo buvo siiiiltas thumbup.gif visa laika tik maudemes biggrin.gif tik buvo laaabai daug kazkokiu keistu musiu,brrr....
Grizom namo ,vos spejome ,nes buvo kamsciai vaziuojant nuo juros,ir kaip pradejo lyti su zaibais ir perkunija doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SVETA K.: 21 liepos 2011 - 22:26