Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...,Greit vasara :)

Sveikos smile.gif
Ačiū už naujus namučius thumbup.gif

Tai norint visada būti jūsų rate, būtina dalyvauti forume? ax.gif

O gal verčiau žiūrėti kokią info siunčia į paštą?
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2011 05 05, 22:38)
ir aš jungiuosi prie padėkų už naujus namučius ir visas karaoke AČIŪ!
bET SLAPTAŽODŽIO DAR TIKRAI NEGAVAU schmoll.gif  verysad.gif


negavau ir as slaptazodzio... verysad.gif suprantu... mazokai bendrauju... verysad.gif
bet kai galiu, stengiuosi pagelbeti...
Atsakyti
QUOTE(rutagra @ 2011 05 05, 22:57)
Tai norint visada būti jūsų rate, būtina dalyvauti forume?   ax.gif

O gal verčiau žiūrėti kokią info siunčia į paštą?


Norint gaut burtažodį reikia nusiųst info į paštą. Aišku, kam nors naudingą lotuliukas.gif O forume bendraujame, manau, g.gif dėl noro pasidalinti savo džiaugsmais ir spręsti problemas

tikrai leliuko_mama pamenu, kad labai padėjai visoms , kurios kreipėsi pagalbos...
norint gaut priėjimą, reikia kreiptis lyg tai į simbą ar arden a.ž.

bet iš šiandieninio pokalbių pagyvėjimo sprendžiu, kad mes daugiau tylomis stebim vyksmą forume mirksiukas.gif , tik kelios daugiau aktyvesnės pokalbiuose. O pasikeitimus nameliuose visos greit pastebim
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agė-melagė: 05 gegužės 2011 - 22:23
Labas rytas 4u.gif

AČIŪ už naujus namučius ir draugišką priėmimą į jūsų šaunią kompaniją.

QUOTE(rityte @ 2011 05 05, 20:10)
Noriu paklausti, ar išleisdamos ketvirtokus ką nors jiems dovanojate nuo savęs prisiminimui?

Aš dovanojau CD. Nusiunčiau į paštą.
Mokykla lėšų pas mus tikrai neduoda tokiems tikslams, tai CD paruošt nebrangu. O vaikams ir tėvams tai patiko.


Geros dienelės, mergaitės. Einu ruoštis darban. Kaip gerai, kad jau penktadienis.
Atsakyti
QUOTE(rityte @ 2011 05 05, 22:10)
Noriu paklausti, ar išleisdamos ketvirtokus ką nors jiems dovanojate nuo savęs prisiminimui?


Pas mus visada būna iškilmingas renginys. Ketvirtokų programa, tėvų sveikinimai, direktoriausi ir pavaduotojo žodis. Salėj direktorius įteikia visiems ketvirtos klasės baigimo pažymėjimus ir Kengūros diplomus, kas dalyvavo. Dar papildomai mokykla nuo savęs įteikia pagyrimo raštus tiems, kas labai gerai mokėsi ir buvo pavyzdingo elgesio.
Klasėj nuo mokytojos gauna dar po kokią dovanėlę. Aš tradiciškai dovanoju mokinių kūrybos knygelę. rolleyes.gif Esu dovanojus ir po molinį varpelį, bet kol išsinešė namo, tai keli sudaužė, nebeliko dovanos. Tad dabar dūžtančių daiktų nedovanoju...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 06 gegužės 2011 - 06:17
labas rytas 4u.gif

kurios negavot slaptažodžių atsiųskit man savo el. paštą į mano paštą su savo nicku. sudariau sąrašą, kur nurodyti nickai ir el pašto adresai, jei nieko prieš patalpinsiu jį naujame pašte. ir prašau kolegių nepriekaištaut, kad negavot duomenų, pirma, tai dar naujas paštas ir jame nieko nėra, antra seniai buvo sutarta kaip darom, o trečia - tai kažką turim daryt, kad išsiaiškinti nesąžiningas koleges, kaip bebūtų liūdna, bet pačios matot kokie negeri dalykai vyksta, o susekt ir išsiaiškinti beveik neįmanoma sad.gif sad.gif sad.gif
Atsakyti
QUOTE(rityte @ 2011 05 05, 21:10)
Noriu paklausti, ar išleisdamos ketvirtokus ką nors jiems dovanojate nuo savęs prisiminimui?


Sveikos 4u.gif Aš šiemet dovanosiu po nuotraukų koliažą, T.y. į vieną nuotrauką sukeliu kelias nuotraukas, padarau, kaip tokį koliažą(su Power Point'u) , padarau nuotrauką ir dar nupirksiu stiklinį rėmėlį , tokį, kur vienas stiklas, tie nalabai brangūs. ir kiekvienam po tokią dovanėlę. Kažkas anksčiau čia davė panašią mintį... Dar kiekvienam dovanosiu po diską su nuotraukom iš visų keturių metų... Tik neįsivaizduoju, kaip čia reikia viską suspėt pasidaryt...

smile.gif
Atsakyti
Sveikutės.
Kaip smagu - penktadienis thumbup.gif . Darbas jau baigtas 4u.gif . Pabandysiu nusiųsti į senąjį paštą dainelių karaoke žodžius.
Atsakyti
QUOTE(rityte @ 2011 05 05, 21:10)
Noriu paklausti, ar išleisdamos ketvirtokus ką nors jiems dovanojate nuo savęs prisiminimui?

As buvau paruosusi darbu aplanka is visu 4 metu ir dar padovanojau kiekvienam po albuma nuotraukoms. Priekyje idejau grazius zodzius, po to vaiko nuotrauka, daryta su loonapix.com (ant nuotraukos uzdejau grazu remeli) ir dar trumpa aprasyma apie pacia pirmaja rugsejo 1d. Albuma pavadinau PRADINUKO ZINGSNELIAI.
Zodzius atrodo dar turiu - tik reiktu surast..

Aciukas uz burtazodi 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eda77: 06 gegužės 2011 - 13:04
oi auditas baigesi, tai snd dirbom atsipusdamos.administracija nupirko didziuli torta ir padekojo. pirminiai audito atsiliepimai super.

mes visad ketvirtokams dovanojam molinius varpelius-medalius.ateina toks zmogelis, kuris daro su mokyklos pavadinimu ir metais.kai vaikams iteikiam baigimo pazymejimus tai uzkabiname ir medalius.kaina po 4lt lyg tai.o perka tevai patys vaikams.susitariam per susirinkima.
Atsakyti
QUOTE(ingredb @ 2011 05 06, 15:06)
oi auditas baigesi, tai snd dirbom atsipusdamos.administracija nupirko didziuli torta ir padekojo. pirminiai audito atsiliepimai super.

mes visad ketvirtokams dovanojam molinius varpelius-medalius.ateina toks zmogelis, kuris daro su mokyklos pavadinimu ir metais.kai vaikams iteikiam baigimo pazymejimus tai uzkabiname ir medalius.kaina po 4lt lyg tai.o perka tevai patys vaikams.susitariam per susirinkima.

Rimtai???? Nu jus cia gerai sumaste, mes tai perkam pacios.
Atsakyti
mes siemet dovanojam rašiklius su mokyklos pavadinimu ir mokslo metais. perka mokytojos smile.gif
Atsakyti