Įkraunama...
Įkraunama...

Naujos KT Etindros

Na va geriu ir aš kelias savaites šias KT, šalutinių poveikių kažkokių nepasakyčiau, kad pastebiu... Gal šiek tiek krūtinė jautresnė...

Tik įdomu kaip su mmm bus, aš pirmą pakuotę geriu, tai pradėjau gerti, kai pradėjo teplioti, na kaip ir susirgau, bet va patepliojo 3 dienas ir viskas, tokios ir mmm... Žiūrėsiu kaip bus...

Bet žiūriu Nilee irgi rašo, kad tik teplioja geriant.. O kiek laiko geriat jau šias kt?
Atsakyti
Sveikos, smile.gif

Norejau paklausti gal jus zinote kaip nutolinti menesines.
Neseniai prasirgau menesinemis, tacaiu suzinaojau kad kita menesi (butent tuo metu kai prasides menesines) turesiu isvykti i kelione. Kelione sunki varginanti todel noreciau nusitolinti menesiniu cikla bent savaitei. Ar galima pradeti naudoti kontraceptines tabletes viduryje tarp menesiniu ar nepakenksiu sau. (kontraceptiniu tableciu niekada nesu naudojusi). Gal yra kitu budu nusitolinti menesiniu cikla bent savaitei?

Busiu dekinga uz atsakyma. smile.gif
Atsakyti
Tai tiesiog gerti naują pakuotę baigus senąją rolleyes.gif be pertraukos
Atsakyti
Bet as niekada negeriau kontraceptiniu tableciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ievuttee @ 2011 11 22, 13:53)
Bet as niekada negeriau kontraceptiniu tableciu smile.gif


Tai tada išvis ne šitoje temoje ieškote atsakymo wink.gif
Atsakyti
Papildyta:
QUOTE(aistuliaa @ 2011 11 22, 10:23)
Tik įdomu kaip su mmm bus, aš pirmą pakuotę geriu, tai pradėjau gerti, kai pradėjo teplioti, na kaip ir susirgau, bet va patepliojo 3 dienas ir viskas, tokios ir mmm... Žiūrėsiu kaip bus...


man su kitomis KT būdavo tik tepimas 2-3d. pakeitus į šias dabar daugiau būna ir trunka 3-4d., bet vis tiek žymiai mažiau ir visai neskausmingai nei prieš pradedant gerti
Papildyta:

QUOTE(ievuttee @ 2011 11 22, 11:40)
Norejau paklausti gal jus zinote kaip nutolinti menesines.


pastoti =)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arbataa: 22 lapkričio 2011 - 14:48
Baigiau pirmąją pakuotę, jokių šalutinių poveikių nejaučiu smile.gif

Tik mmm susimakalavo šiek tiek, pirmos vos tepliojo, o dabar anksčiau prasidėjo - likus 4 tabletėms.
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2011 12 01, 13:39)
Baigiau pirmąją pakuotę, jokių šalutinių poveikių nejaučiu smile.gif

Tik mmm susimakalavo šiek tiek, pirmos vos tepliojo, o dabar anksčiau prasidėjo - likus 4 tabletėms.


man ir taip buvo ,kai tik pirma lapely suvartojau, db vartoju jau 4 ir viskas puiku, salutiniu poveikiu galima sakyt nera tik tiek ,kad priaugau 5kg. mm susitvarke. smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(citrinuke18 @ 2011 12 03, 21:24)
man ir taip buvo ,kai tik pirma lapely suvartojau, db vartoju jau 4 ir viskas puiku, salutiniu poveikiu galima sakyt nera tik tiek ,kad priaugau 5kg. mm susitvarke. smile.gif  thumbup.gif


Oj, aš svorio visai nenoriu priaugti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2011 12 04, 12:24)
Oj, aš svorio visai nenoriu priaugti  biggrin.gif



biggrin.gif g.gif
Atsakyti
instrukcijoje prašyta, kad galima ir numesti. man atrodo, kad man gal kokiu vienu kilu padidėjo dėl vandens kaupimo. bet šiaip gal ir tik įsivaizduoju. reikia valgyti tiek pat, kiek anksčiau, ir niekas neaugs
Atsakyti
QUOTE(arbataa @ 2011 12 04, 14:09)
instrukcijoje prašyta, kad galima ir numesti. man atrodo, kad man gal kokiu vienu kilu padidėjo dėl vandens kaupimo. bet šiaip gal ir tik įsivaizduoju. reikia valgyti tiek pat, kiek anksčiau, ir niekas neaugs


Man ginekologė minėjo, kad ale su šiom kt nesikaupia skysčiai, tai priaugti svorio nedaug šansų wink.gif

drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti