Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

O aš noriu pasidalinti virtinukų su mėtomis receptu. Močiutė vaikystėje man dažnai juos virdavo wub.gif

Ir ,svarbiausia,kad vaikams patiko mirksiukas.gif

Taigi,

Virtiniai su varške ir mėtomis

Tešlai:

apie 500 g miltų,
1 kiaušinis,
stiklinė karšto (bet neverdančio) vandens,
šaukštas aliejaus,
žiupsnelis druskos.

Įdarui:

500g varškės,
kiaušinio trynys,
sauja šviežių mėtų lapelių,
druskos.

Įdaras: į varškę dedame kiaušinio trynį,druską ir susmulkintus mėtų lapelius.Gerai išmaišyti,įštrinti.

Tešla: Supilti į miltus karštą(pasūdytą) vandenį,suminkyti,įmušti kiaušinį,apšlakstyti aliejumi ir vėl perminkyti.

Tešlą iškočioti(aš mėgstu kuo ploniau),išspausti puodeliu,ar stikline norimo dydžio apskritimus,dėti į juos įdarą ,užspausti ir užraityti.

Dėti į verdantį vandenį ir virti apie 10 minučių.

Elementarus,paprastas patiekaliukas mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 16 gegužės 2011 - 09:47
egesichora, skanus tavo patiekaliukas thumbup.gif mano mociute irgi tokius virdavo essen.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelincik @ 2011 05 11, 17:22)
Nusikopinau dar toki viena patiekaliuka is kinieciu

Noooriu 2.gif
Atsakyti
QUOTE(egesichora @ 2011 05 13, 18:46)
Virtiniai su mėtomis

Vyro močiutė tokius verda, labai skanu smile.gif
Atsakyti
Aš dar truputį persiprašau,nes per skubėjimą biškiuka ne taip parašiau doh.gif
Turėtų būti virtiniai su varške ir mėtomis smile.gif
Atsakyti
Pica essen.gif
user posted image
Padui naudojau 3 puodelius miltų, pakelį tirpių mielių, šaukštelį druskos, šaukštą cukraus, 2 šaukštus aliejaus ir maždaug puodelį vandens. Visus sausu produktus sudėjau į indą, užpyliau aliejumi, vandeniu ir ILGAI minkiau, tešlos nekildinu, man taip skaniau. Iš šių produktų išeina padas per visą skardą. Aš padą pastaruoju metu apkepu apie 7 min, nes yra tekę nusivilti neiškepusiu padu. Taigi, apkepu padą, tada ant viršaus dedu ką randu šaldytuve smile.gif Šį kartą aptepiau padą majonezo ir pom. padažo mišiniu, ant viršaus dėjau tarkuoto fermentinio sūrio, pomidorų, dešros ir kumpio, svogūnų. Kepiau dar apie 10 min. Buvo labai skanu essen.gif
Atsakyti
Pica atrodo fantastiskai!!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2011 05 09, 12:50)
kas tie ,,karamboliai,,prie bulvių košės g.gif taip skaniai žiūrisi bigsmile.gif

Nu negi niekas nezino,as irgi laukiu atsakymo? unsure.gif
Atsakyti
Manau, jie isgaunami leidziant skystoka tesla i verdanti alieju- tai ir gaunas tokie ornamentai... g.gif Cia tik spejimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2011 05 16, 15:38)
Manau, jie isgaunami leidziant skystoka tesla i verdanti alieju- tai ir gaunas tokie ornamentai...  g.gif  Cia tik spejimas  smile.gif

drinks_cheers.gif
manau kad ten kazkas panasaus i situos http://www.youtube.c...h?v=3xyplVdOGoI g.gif
Atsakyti
Pica atrodo labai skaniai bigsmile.gif o padas minsktas gaunasi?nes as kepiau viena karta, tai padas labai greitai sudziuvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jonete @ 2011 05 16, 19:27)
Pica atrodo labai skaniai  bigsmile.gif  o padas minsktas gaunasi?nes as kepiau viena karta, tai padas labai greitai sudziuvo  doh.gif


Man kietas padas gaunasi, kai kildinu tešlą, o kiek kartų dariau nekildindama - mikštutėlis išėjo thumbup.gif
Atsakyti