Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(indria @ 2011 05 16, 17:29)
drinks_cheers.gif
manau kad ten kazkas panasaus i situos http://www.youtube.c...h?v=3xyplVdOGoI  g.gif


Žagarėlių tortas bigsmile.gif Bet tie pramoniniai riebalai tai labai nepatraukliai atrodo schmoll.gif
Atsakyti
as kildinau ir dar i saldytuva dejau.. doh.gif bet kas svarbiausia, kad kita diena padas minsktutelis buvo lotuliukas.gif na reikes pabandyti be kildinimo 4u.gif
Atsakyti
[quote=Elena,2011 05 13, 09:21]
[color=darkviolet]Dešrelių piršteliai

Išbandžiau vakarienei thumbup.gif MB perduodą didelį ačiū recepto autorei 4u.gif
Atsakyti
Gimtadieniui karstam patiekalui gaminau Ūlės sprandines armonika, na super gavosi, mesyte minksta, skani:)
http://public.fotki....m/p5140011.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupa*uoga: 17 gegužės 2011 - 19:31
4u.gif
Papildyta:
[quote=Adrutė,2011 05 17, 19:00]
[quote=Elena,2011 05 13, 09:21]
Dešrelių piršteliai

Išbandžiau vakarienei thumbup.gif MB perduodą didelį ačiū recepto autorei 4u.gif
[/quote]


Dedu į maišą mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elena: 17 gegužės 2011 - 20:09
Tiek daug pagyru tos armonikos,kad norom nenorom teks gaminti smile.gif
Atsakyti
Sveikutes! Noriu ryt pagaminti Ules armonika. Neberandu receptuko sad.gif Bukit geros, ikelkit unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamaitukas @ 2011 05 18, 14:35)
Sveikutes! Noriu ryt pagaminti Ules armonika. Neberandu receptuko sad.gif Bukit geros, ikelkit  unsure.gif

http://skanusgyvenim...-sprandnes.html
Atsakyti
Kad jau taip giriat, tai ryt ir as gaminsiu smile.gif
Atsakyti
Šiandien dariau žemaičius- pavyko puikiai, ne minkšti, ne per kieti, pats tas, todėl skubu dalintis:

Žemaičių blynai su vištiena

Virtos bulvės, geriau iš vakaro, apie 1,5 kg
Miltų 5 geri šaukštai
Krakmolo 5 šaukštai
Kiaušinis 1 vnt.
Druska

Įdaras:
Virta sumalta vištiena
Svogūnas
Sviesto šaukštelis
Druska, pipirai.

Mėsą sumaliau, sudėjau prieskonius ir svieste iškeptus susmulkintus svogūnus. Druskos/pipirų dėjau tike, kad maloniai jaustųsi smile.gif
Bulves sumaliau, sudėjau visus likusius produktus, užminkiau tešlą. Tešla kibo prie rankų labai nestipriai, bet vilgiau vandeniu vistiek formuodama blynelius. Aš darau nedidelius- tešlos imu savo nepilną saują, tad ir kepa greičiau.
O jie atrodė taip:
user posted image
Kepiau pridengusi dangčiu, todėl gražiai iškilo, vėliau atidengiau, prieš pabaigą:
user posted image
Tada sulaužiau pažadą suvalgyti tik vieną, įsidėjau du ir nepasigailėjau wub.gif :
user posted image
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brashke77: 18 gegužės 2011 - 14:17
QUOTE(brashke77 @ 2011 05 18, 15:13)
Šiandien dariau žemaičius- pavyko puikiai, ne minkšti, ne per kieti, pats tas, todėl skubu dalintis:

atrodo labai gundanciai thumbup.gif
reikes pabandyti 4u.gif
Atsakyti
brashke77 swoon.gif Šūvis tiesiai į širdį...o gal ne...į skrandį lotuliukas.gif
Žiauriai mėgstu žemaičius...bet darau labai retai...nesigauna jie man gražūs blush2.gif Skanus taip...bet vaizdas kaip pas tave schmoll.gif Todėl dažniausiai man žemaičius daro mano draugė...pas ją ir gražūs ir skanus lotuliukas.gif
O tau balionas 4u.gif
Atsakyti