Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(Elena @ 2011 07 04, 13:20)


Sprandinės vyniotinis




mėgstu tokius dalykus, ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2011 07 04, 13:20)


sprandinės maždaug 800 gr.
vištienos mažosios filė maždaug 4 gabaliukus
didelė morka
česnako 4 skilt.
petražolių/krapų saija
prieskonių druskos

Sprandinė supjaustome gabaliukais kaip karbonadui.Juos plonai išmušame,apibarstome su pipirais,druska,prieskoniais mėsai ir paliekame pasimarinuoti.
Česnakus,morka ir žalūmynus susmulkiname su blenderiu,įpilam biški aliejaus ir išmaišome.
Vištienos gabaliukus irgi ištriname su druska ir priekoniais.
Imame mūsų sprandinė ir išdėliojame ją ant stalo iškloto su maistine plėvele, gabaliukų kraštus biški uždedam vienas ant kito.
Sutepame mėsą su žalūmynų masę, dedame ir krašto vištienos gabaliukus ir su plėveles pagalba susukame kaip vyniotinį gerai suspausdami.
Imame foliją,ištepame ją su aliejumi ir dedame savo vyniotinį.Gerai užsukame,dedame į kepimo indą ir kepame orkaitėje 220 l t maždaug 1 val.Priklauso nuo vyniotinio dydžio.
Prieš kepimo pabaigą nuimame foliją  4u.gif


Aš irgi apakus bigsmile.gif Tik va įdomu, ar jo nereikia kuo nors surišti ar pn...? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(icing sugar @ 2011 07 04, 16:31)
Aš irgi apakus  bigsmile.gif  Tik va įdomu, ar jo nereikia kuo nors surišti ar pn...?  blush2.gif



Nerišau...tiesiog stipriai susukau su foliją 4u.gif bet šiaip galima surišti...mano mama visada vyniotinius surišdavo..o aš..o aš siūlo tinkamo namuose neradau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2011 07 04, 16:41)
Nerišau...tiesiog stipriai susukau su foliją  4u.gif bet šiaip galima surišti...mano mama visada vyniotinius surišdavo..o aš..o aš siūlo tinkamo namuose neradau  blush2.gif


Na, kažkaip versimės su siūlu ar be jo mirksiukas.gif Bet tikrai bus išbandyta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2011 07 04, 16:41)
Nerišau...tiesiog stipriai susukau su foliją  4u.gif bet šiaip galima surišti...mano mama visada vyniotinius surišdavo..o aš..o aš siūlo tinkamo namuose neradau  blush2.gif

Čia gal tik man vienai toks klausimas iškilo blush2.gif o plėvelės pagalba tik susukate ir ją nuimate ar taip su ta plėvele ir susukate į foliją bei kepate g.gif nieko nenutinka jei su plėvele rolleyes.gif
Dėkui už atsakymą aciuks.gif
Atsakyti
elena,nuostabu kaip visada :wub:kugelio ir as noreciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2011 07 04, 16:50)
Čia gal tik man vienai toks klausimas iškilo  blush2.gif  o plėvelės pagalba tik susukate ir ją nuimate ar taip su ta plėvele ir susukate į foliją bei kepate  g.gif nieko nenutinka jei su plėvele  rolleyes.gif
Dėkui už atsakymą aciuks.gif



Į foliją susukau be plėveles 4u.gif
Atsakyti
Šviežios bulvės su voveruškomis

Labai paprasta...tik reikia grybų ir šviežių bulvių 4u.gif

Bulvės nuskutame,išplauname ir išverdame pasūdytame vandenyje.
Grybus irgi nuvalome,išplauname ir paverdame pasūdytame vandenyje maždaug 15 min.
Svogūno galvą nulupame ir smulkiai supjaustome.
Į keptuvę dedame gabaliuką sviesto,įpilame biški aliejaus ir apkepiname svogūnus.
Sudedame grybus ir viską kartu kepame maždaug 10 minučių.
Dedame grietinės arba įpilame grietinėles,paskaniname pagal skonį su druska,baltais pipirais,sudedame supjaustytus žalūmynus ir dar patroškiname kokias 3 minutes.

user posted image

user posted image


Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2011 07 05, 10:33)
[color=darkviolet]Šviežios bulvės su voveruškomis

Labai paprasta...tik reikia grybų ir šviežių bulvių  4u.gif

nuo tokio vaizdo skanaus ir nukristi galima swoon.gif swoon.gif swoon.gif
labai skaniai atrodo thumbup.gif Sakykit, jei ne paslaptis po kiek Lt.voveraitės jau parsiduoda? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurita* @ 2011 07 05, 11:42)
nuo tokio vaizdo skanaus ir nukristi galima  swoon.gif  swoon.gif  swoon.gif
labai skaniai atrodo  thumbup.gif  Sakykit, jei ne paslaptis po kiek Lt.voveraitės jau parsiduoda?  ax.gif



Man čia atvežė iš kaimo blush2.gif Tai net nežinau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurita* @ 2011 07 05, 12:42)
nuo tokio vaizdo skanaus ir nukristi galima  swoon.gif  swoon.gif  swoon.gif
labai skaniai atrodo  thumbup.gif  Sakykit, jei ne paslaptis po kiek Lt.voveraitės jau parsiduoda?  ax.gif


Suvalkijoje 1l-10 litų.
Atsakyti
Kaune 1ltr.-12 Lt smile.gif
Atsakyti