Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

Sveikos,
jei galima įki6iu ir aš savo nosį blush2.gif
Troškinti jautienos kotletukai su čili ir pomidorais savose sultyse, troškinti brokoliai, morkytės, kalafijorai ir virtos bulvės:

user posted image

Kotletukams reikės:
500 g maltos jautienos
175 g smulkintų pomidorų savose sultyse
1 kiaušinio
1 žaliojo čili pipiro
druskos, maltų pipirų, šviežių čiobrelių, svogūnų laiškų, krapų.

Garnyrui:
200 g šviežių arba šaldytų daržovių (kalafijoras, brokoliai, morkos) mišinio.
virtų bulvių
Čiobrelių, svogūnų laiškų papuošimui

Gaminimas:
Į maltą jautieną įmušti kiaušinį, įberti druskos, pipirų. Čili, išvalius sėklas, susmulkinti ir suberti į maltą mėsą. Gerai išmaišyti. Formuoti kotletukus ir dėti į puoda arba keptuvę, užpilti iki pusės vandens ir uždengus troškinti apie 30 min. vis pažiūrint ar neišgaravo visas vanduo ir pavartant kotletus. Supilti smulkintus pomidorus savose sultyse, įberti susmulkintus čiobrelius, svogūnų laiškus ir krapus. Dar patroškinti apie 5 min.
Kol kotletai troškinasi galima išsivirti bulves, paskaninant šviežiais krapais ir svogūnų laiškais. Į puodą suberti kalafijorus, brokolius ir morkas, užpilti trupučiu vandens, pasūdyti ir uždengus troškinti kol suminkštės.
Dedam į lėkštę, papuošiam svogūnų laiškais ir čiobreliais. Skanaus!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uogyte777: 05 liepos 2011 - 15:48
Cukinijų blyneliai

user posted image


2 nedidelės cukinijos
4 šaukštai manų kruopų
stiklinė miltų
2 kiaušiniai
druska, pipirai
kelios skiltelės česnako

Manų kruopas pakaitinti keptuvėje. Per burokinę tarką sutarkuoti cukiniją, įspausti česnaką, supilti manų kruopas, druską, pipirus. Trynius atskirti nuo baltymų, įmaišyti trynius ir sudėti miltus, įmaišyti baltymus, leisti pastovėti apie 20 min. Kepti keptuvėje.
Skanaus!!!

Daivutes naminiai makaronai

user posted image

Tešlai:

400 gr. miltų
100 ml. šalto vandens
2 kiaušiniai
druskos

Padažui:


0.5 kg. maltos mėsos svogūnas
1 ind. pomidorų padažo skirto makaronams
2 v.š. lydyto sūrelio
4 sk. česnako
baziliko
svogūnų laiškų
krapų
pipirų
druskos
sūrio


Kiaušinius išplakti su vandeniu ir druska, supilti miltus ir gerai išminkyti tešlą, kol taps elastinga. Suvynioti į plėvelę ir palikti 30 min.
Tešlą iškočioti kokio norite plonumo,susukti volelį, jį supjaustyti plonomis juostelėmis.

user posted image


Išskirstyti rankomis, gausis tokie ilgi makaronai.
Pabarstyti miltais ir padėti ant rankšluostuko šiek tiek apdžiūti.

user posted image


Keptuvėje ant alyvuogių aliejaus pakepinti smulkiai pjaustytą svogūną, mėsą, įspausti česnaką, pagardinti prieskoniais, supilti padažą, lydytą sūrelį, žalumynus, išmaišyti.
Puode užvirinti vandenį, įberti druskos, sudėti makaronus ir pavirti 3 min. Išimti į lėkštę, užpilti padažo ir užberti tarkuoto sūrio.
Skanaus !!!

Papildyta:
Burnoje tirpstanti kiaulienos papilvė

user posted image

9 gabalėliai pjaustytos papilvės
4 šaukštai majonezo
3 šaukštai aliejaus
kmynų
druskos
pipirų
paprikos miltelių
salierų lapų
svogūno laiškų
česnako

Marinuoti kaip aguonėlė aš neturėjau laiko, mėsytę pagardinau druska, pipirais, spaustu česnaku, kmynais, paprikos milteliais ir apkepiau keptuvėje iš abiejų pusių, vos, kol apskrudo.
Stiklinį kepimo indą ištepiau majonezo+aliejaus+česnako padažu, klojau eilę kepsniukų, vėl aptepiau padažu, pabarsčiau svogūno laiškais, salierų lapais ir užpyliau gal 100 ml. vandenuko.

user posted image


Kepiau orkaitėje 180 C. apie 20 min.
Skanaus!!!

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2011 07 06, 09:47)
Cukinijų blyneliai
Daivutes naminiai makaronai
Burnoje tirpstanti kiaulienos papilvė

Nuo pat ryto šitokie skanumynai wub.gif Kiekvienam pagal skonį thumbup.gif Blynelių su manų kruopom negirdėjus bigsmile.gif Reikės ir tokį variantą pabandyti thumbup.gif Dar palauksiu, kol cukinijos užaugs bigsmile.gif

Bučinių dieną tau oro_buckis.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(daivaP @ 2011 07 06, 12:13)
Nuo pat ryto šitokie skanumynai wub.gif Kiekvienam pagal skonį thumbup.gif Blynelių su manų kruopom negirdėjus bigsmile.gif Reikės ir tokį variantą pabandyti thumbup.gif Dar palauksiu, kol cukinijos užaugs bigsmile.gif

Bučinių dieną tau oro_buckis.gif  bigsmile.gif

galvoji cia mano pusryciai biggrin.gif
ne pritaupiau ir sudejau,nors buvau uzsispyrus cia nebedet nieko tongue.gif
bet va uzbuciuota tokia diena atsileidau biggrin.gif
Aciu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2011 07 04, 12:20)


Sprandinės vyniotinis

Jums reiks:

sprandinės maždaug 800 gr.
vištienos mažosios filė maždaug 4 gabaliukus
didelė morka
česnako 4 skilt.
petražolių/krapų saija
prieskonių druskos

Sprandinė supjaustome gabaliukais kaip karbonadui.Juos plonai išmušame,apibarstome su pipirais,druska,prieskoniais mėsai ir paliekame pasimarinuoti.
Česnakus,morka ir žalūmynus susmulkiname su blenderiu,įpilam biški aliejaus ir išmaišome.


O morka virta ar apvirta ar zalia? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2011 07 06, 12:24)

ne pritaupiau ir sudejau,nors buvau uzsispyrus cia nebedet nieko tongue.gif



Nu čia dabar? Koks nedėt? KOOOKS NEDĖT? blink.gif biggrin.gif

Aš esu "pasyvi stebėtoja". T.y. savo patiekalų nededu, bet pažiūrėt tai ko ne kasdien ateinu. Kai ką prisitaikau, mintimi kokia pasinaudoju. O Ulė tai čia kaip "savaime suprantama" šioje temoje. Jei kuria diena recepto nėr, tai net pasigendu. "Ulei šiandien išeiginė? Šeimyna ne namuose valgo? " biggrin.gif
Tai kaip čia dabar nebedėt... Ule, tu teip nejuokauk mirksiukas.gif

Atsiprašau, kad ne į temą, ale kad kažkaip nutylėt negalėjau blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
ZUVIES APKEPAS

6 bulves
500 g zuvies
2 lauro lapai
1.5 stiklines pieno
100 g sviesto
300 g lupptu kreveciu
1 svogunas, susmulkintas
2 saliero stiebai, susmulkinti
2 v. s. miltu
Druska ir pipirai

Bulves isvirti pasudytame vandenyje ir sugrusti su 50 g sviesto.
Zuvi ir lauro lapus pavirinti pasudytam piene 10 minciu. Nupilti piena i atskira inda. Lauro lapus ismesti, zuvi sulauzyt gabalais ir sudet i kepimo inda.
Krevetes pakepinti likusiam svieste , kol pasidarys rozines. Sudeti ant zuvies. Tam paciam svieste pakepinti svogunus ir salierus kol suminkstes. Sudeti miltus ir pakepinti nuolat maisant. Po truputi pilti piena, kuriame vire zuvis, nuolat maisant, virti kol padazas sutirstes. Ideti druskos ir pipiru pagal skoni. Padazu apipilti zuvi, ant virsaus sudeti bulviu kose, aplyginti, kad visas pavirsius butu padengtas bulvem. Kepti 180 C orkaiteje 20-30 minuciu, arba kol bulves graziai paruduos.

user posted image

DeliciousEurope


Atsakyti
QUOTE(Asta @ 2011 07 06, 17:23)
Nu čia dabar? Koks nedėt? KOOOKS NEDĖT?  blink.gif  biggrin.gif

Aš esu "pasyvi stebėtoja". T.y. savo patiekalų nededu, bet pažiūrėt tai ko ne kasdien ateinu. Kai ką prisitaikau, mintimi kokia pasinaudoju. O Ulė tai čia kaip "savaime suprantama" šioje temoje. Jei kuria diena recepto nėr, tai net pasigendu. "Ulei šiandien išeiginė? Šeimyna ne namuose valgo? " biggrin.gif
Tai kaip čia dabar nebedėt... Ule, tu teip nejuokauk  mirksiukas.gif

Atsiprašau, kad ne į temą, ale kad kažkaip nutylėt negalėjau  blush2.gif  biggrin.gif


Pritariu 100% Ule nono.gif blush2.gif
Atsakyti
Ule,
o kam cukinijų blyneliuose tuos manus kepinti ir kiek laiko g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2011 07 06, 19:41)
Ule,
o kam cukinijų blyneliuose tuos manus kepinti ir kiek laiko g.gif

kepinti kad kruopos siek tiek padziutu,tada blyneliai turi toki malonu traskesi wub.gif

QUOTE
KOOOKS NEDĖT? blink.gif


hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2011 07 06, 13:24)

ne pritaupiau ir sudejau,nors buvau uzsispyrus cia nebedet nieko tongue.gif


nono.gif Net nemislyk nedėti-aš be greitos picos būčiau prapuolusi essen.gif .
Atsakyti
QUOTE(Akimirkos @ 2011 07 06, 17:49)
O morka virta ar apvirta ar zalia?  4u.gif



Žalia 4u.gif
Atsakyti