Įkraunama...
Įkraunama...

TWILIGHT saga 55 palata

QUOTE(Jamie's girl @ 2011 05 09, 12:49)
SM daugybė temų yra, ir tokia kaip - BOKSO KRIAUŠĖ ar IŠSILIEKIM, tikrai turi būti...  unsure.gif



QUOTE(kristinaa @ 2011 05 09, 15:30)
jei norite pasigincyti tam skirtos kitos temos... blush2.gif



Kur ta tema? bigsmile.gif Jau įdomu pasidarė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laputaitytė @ 2011 05 09, 16:39)
Kur ta tema? bigsmile.gif Jau įdomu pasidarė smile.gif

lotuliukas.gif
Nera...as jau ieskojau... ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Daiva oro_buckis.gif namais pasirupini... 4u.gif

QUOTE(Jamie's girl @ 2011 05 09, 12:58)
Man jis cia toooooks gerulis... Tas zvilgsnis... Jamu...


Dalinkis! unsure.gif As irgi jamu bigsmile.gif wub.gif
O toj kitoj fotkej tai jam tikrai papai galvoj ir akyse, suknele dar taip styro toj vietoj unsure.gif

Ej del meet'o, as irgi visai noriu su jumis susitikti, bet penktadieni negaliu... verysad.gif Jei vis del to nuspresit tiktis penktadieni, gal galesim dar kada meet'a padaryt neuzilgo smile.gif
_________

Del situ pykciu.. tai ka as zinau as linkus nesikist ir kaip style sake nematyt postu, kurie nervina, jei butu tiesiogiai man skirti, tada gal ir kita kalba.. Aj zodziu davai nesipykstam cool.gif Nesiekim vienos kitu izeisiti, ir rasydamos postus pagalvojam, ar paciom neuzkliutu tai ka skiriam kitiems 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nika89: 09 gegužės 2011 - 15:49
Labukas naujuose namuciuose 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Kita savaite baigiasi beveik mano vargai, tai busiu su jumis dazniau smile.gif smile.gif smile.gif turesiu lako ir temu kurimui blush2.gif ax.gif
gerulis Robkes zvilgsnis biggrin.gif

palaikau Jamie's girl drinks_cheers.gif gana pykciu smile.gif
user posted image
Atsakyti
Visos antras puslapis kalba apie pykčius. O kokie pykčiai vyko paskutinėm dienom? g.gif Nes aš arba ne šią temą skaitau, arba skaitau kitką nei parašyta, arba man su galva negerai, ir nemačiau pykčių unsure.gif
Atsakyti
Paneles...jokiu pykciu cia gi nebuvo...viena pasake, kita atsake, trecia pridejo, ketvirta paaiskino, o as pajuokavau... ax.gif biggrin.gif

Bet...jei jus izvelgete, tai ir man pasakykite...kuriuos postus reikia praleisti, nes as skaitau visus ir jei nesutinku, priestarauju ir visaip kaip ginu savo tiesa, nors ji gali buti tik mano tiesa ir tik man priimtina... blush2.gif biggrin.gif
Jei viskas bus saldu, kaip medus, tai ir temos nereikes uzvedineti...parasome po karta kaip puiku, kaip grazu, kokios fainos nuotraukos ir...viskas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva41 @ 2011 05 09, 16:07)
tai ir man pasakykite...kuriuos postus reikia  praleisti


Mano postus gali praleisti bigsmile.gif Visada bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laputaitytė @ 2011 05 09, 17:09)
Mano postus gali praleisti bigsmile.gif Visada bigsmile.gif

g.gif biggrin.gif
Kas dar prisipazins? lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva41: 09 gegužės 2011 - 16:11
ATSARGIAI 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Video... Belos transformacijos testinis variantas
Nezinau ar tikras, nors raso, kad taip...bet....( o gal cia is tu vogtu g.gif ) ax.gif
Breaking Dawn - Bella's Transformation Scene Preview [Test Shot]
Fanai apie tai ivairiai sneka...vieni sako, kad geriau viskas butu tylu ir Bela vaizduoteje, be graso ugni ir visokius reginius matytu...Kiti sako, kad visa tai su geru vaizdu ekrane super atrodys...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva41: 09 gegužės 2011 - 16:31
Labas biggrin.gif

ačiū už naujus namučius! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva41 @ 2011 05 09, 17:26)
ATSARGIAI 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Video... Belos transformacijos testinis variantas
Nezinau ar tikras, nors raso, kad taip...bet....( o gal cia is tu vogtu  g.gif ) ax.gif
Breaking Dawn - Bella's Transformation Scene Preview [Test Shot]
Fanai apie tai ivairiai sneka...vieni sako, kad geriau viskas butu tylu ir Bela vaizduoteje, be graso ugni ir visokius reginius matytu...Kiti sako, kad visa tai su geru vaizdu ekrane super atrodys...

sveikos, ačiū už palatą 4u.gif jap šitą video mačiau ryte, bet nebuvo kada pakomentuot, visi labai svarsto, kas šalia Bellos, nes daug kam panašu į džeikobą, bet jo ten neturėtų būti, nors jei gerai pamenu, knygoje juk ir tebuvo viskas tik tyliai išgyventa tai ir pasimečiau unsure.gif pagalvojau kad netikras video biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jamie's girl @ 2011 05 09, 13:58)
oho, kas cia per zvilgsniukai... Robke don Zuanas darosi? biggrin.gif

user posted image

Na va, matosi, kad Robke normalus vyras ir zino, kur reikia ziureti... ax.gif

QUOTE(Laputaitytė @ 2011 05 09, 16:39)
Kur ta tema? bigsmile.gif Jau įdomu pasidarė smile.gif

Ieskojau is as... Neradau... bet gal ne ten ieskau ar nemoku unsure.gif

QUOTE(Daiva41 @ 2011 05 09, 17:26)
ATSARGIAI 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Video... Belos transformacijos testinis variantas
Nezinau ar tikras, nors raso, kad taip...bet....( o gal cia is tu vogtu  g.gif ) ax.gif
Breaking Dawn - Bella's Transformation Scene Preview [Test Shot]
Fanai apie tai ivairiai sneka...vieni sako, kad geriau viskas butu tylu ir Bela vaizduoteje, be graso ugni ir visokius reginius matytu...Kiti sako, kad visa tai su geru vaizdu ekrane super atrodys...

Sako, kad cia reali scena is filmo. Bet kadangi jau papuole i interneto platybes, tai nenustebciau jei vel ka nors keis, kaip pakeite medaus menesio scenas.
Atsakyti