Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Warwara @ 2011 05 24, 09:32)
errachka
Tu ten kada startuoji? Dydiji biрzeli? Pad gyd. jau buvai?

kaip ten bus su manim - nezinau.
Kaip ir citomegalo abu rodikliai teigiami.Bet gydytoja paziurejo irmsako, pagal reiksmes arba neigiama, arba labai mazas aktyvumas ten, kur neturetu buti.
Tai dave siuntima pas infektologa - ale kas vilniuj eiles beprotiskos pas Marcinkute ar Matulionyte. Pas kitas eit nelabai noriu.
Tai uzrasyta birzelio 1ajai.
Esu laukime..
Atsakyti
vilte-kns
Pagavai? Laukiam geru rezultatu!

errachka Aisku, laukiamajam.. Nu gerai, prisesk, tik neilgam thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 05 24, 07:52)
Labas rytas damos  4u.gif

Frige, nu ko cia darbar paluzineji ?  unsure.gif  Kas dabar ? nestukiski hormonai siauteja ?  biggrin.gif 

blush2.gif blush2.gif biskuti bijau 12 sav echo,jau si penkt bus unsure.gif nors man tie visi echo baisiausi tada,kai gyd pradeda echo iki tol,kol neatsuka i mane ekrano ir nepasako,kad viskas gerai wub.gif
Betut nu bet jau tavo didzioji svente kaip arteja,ech,noreciau ir as dar karteli zenytis blush2.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Adrija1 @ 2011 05 24, 08:09)


Frige, o Tavo ko nuotaikos banguoja?  mirksiukas.gif


nu tas penktadienis arteja,biskuti ir uzbanguoju kartais blush2.gif bet vistiek tikiu,kad viskas bus gerai tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo frige1: 24 gegužės 2011 - 12:53
QUOTE(Beta1 @ 2011 05 24, 06:52)
Labas rytas damos  4u.gif



Vasareuk - tai tavo embrioniukai neisaugo iki blastukiu, ar kaip ? Pasistenk nepergyventi, gaila labai, kad taip nutiko, bet dabar galvok tik apie ta saunuoli kuris yra pas tave  mirksiukas.gif

Kaip kitos tetules laikosi ?  tongue.gif


Sekmadieni buvo 5 diena tai kaip ir isaugo iki blastocistu,bet embriologas sake,kad saldymui dar per mazi,turi paaugti ir 6 diena saldys,o jau pirmadieni saldyti nebuvo ka.Siandien buvau klinikoj tai bandziau klausti seseliu tai liepe pasisikambinti embriologaui tai paaiskins,va dabar laukiu kada tie embriologai baigs siandienos pagrindinius darbus ir gales man paaiskinti.
Siandien pasikeiciau krinona i cyclogest,nes nuo krinono pradejo mane berti ir labai niezeti,vaistininke sake,kad daug moteru reaguoja i krinona.gal kam buvo panasiu problemu?
Papildyta:
[quote=vilte-kns,2011 05 24, 08:18]
[quote=Warwara,2011 05 24, 08:24]
vilte-kns
6 yra jega!
Kada skambinsi? 4u.gif

skambinau,bet liepe pasukt uz pusvalandzio,treijsas kazkur pabeges:D
[/quote]
Gal jau turi ziniu is klinikos?
Atsakyti
[quote=vasareuk,2011 05 23, 19:47]
Sveikos mergaites,mano gyvenimas kaip supynes- vien diena iskelia aukstyn,kita trenkia zemyn.Mano blastocistos taip graziai auge kazkodel saldymui nepasidave tai dabar turiu lygiai 0 uzsaldytu ir viena pilvelyje,kuri vis kalbinu pasilikti ir zadu sociai maitinti ir siltai laikyti smile.gif Liudna,kad jei nepasiseks teks pradeti viska is pradziu verysad.gif Supratau,kad sitam reikale negalima nieko planuoti,nes viskas gaunasi atvirksciai verysad.gif Na svarbu nesudeti ginklu,musis dar nepralaimetas biggrin.gif

Nu ***** kaip! Matai kaip su tom blastukem,gerai jeigu isauga,o jeigu ne tai gaila juk,vis del to liukai jau buvo verysad.gif ...Nu nieko reikia tiketis kad tas maziukas vienas ir pasiliks pas tave mirksiukas.gif
Atsakyti
taip mergaites pagavau jau ji:) apsivaisino is 6 keturios ,skambinsiu dar ryt,tikiuosi tie keturi mano pabiruciai bus stiprus ir uzaugs wub.gif
Atsakyti
[quote=Reginiukas.uk,2011 05 24, 12:08]
[quote=vasareuk,2011 05 23, 19:47]
Sveikos mergaites,mano gyvenimas kaip supynes- vien diena iskelia aukstyn,kita trenkia zemyn.Mano blastocistos taip graziai auge kazkodel saldymui nepasidave tai dabar turiu lygiai 0 uzsaldytu ir viena pilvelyje,kuri vis kalbinu pasilikti ir zadu sociai maitinti ir siltai laikyti smile.gif Liudna,kad jei nepasiseks teks pradeti viska is pradziu verysad.gif Supratau,kad sitam reikale negalima nieko planuoti,nes viskas gaunasi atvirksciai verysad.gif Na svarbu nesudeti ginklu,musis dar nepralaimetas biggrin.gif

Nu ***** kaip! Matai kaip su tom blastukem,gerai jeigu isauga,o jeigu ne tai gaila juk,vis del to liukai jau buvo verysad.gif ...Nu nieko reikia tiketis kad tas maziukas vienas ir pasiliks pas tave mirksiukas.gif
[/quote]

Pagaliau sugebejau pakalbeti su zmogumi kuris man paaiskino kas ir kaip.Pasirodo tik 1 is embrionu isaugo iki puikios blastocistos,ta man ir isodino sekmadieni,likusieji netgi 5 diena dar nebuvo isauge iki blastocistu,del to juos augino iki 6 dienos su viltimis,kad jiems tai pavyks,deja...Aisku man to nepaaiskino ir as galvojau,kad kiekvienas embrionas isgyvenes iki 5 dienos automatiskai laikomas blastocista.Na dabar jau pasidare viskas aisku.Dar isklausinejau visokiu aktualiu dalyku tai dabar apsiraminau.
[quote=vilte-kns,2011 05 24, 12:15]
taip mergaites pagavau jau ji:) apsivaisino is 6 keturios ,skambinsiu dar ryt,tikiuosi tie keturi mano pabiruciai bus stiprus ir uzaugs wub.gif
[/quote]
Linkiu jiems augti ir stipreti,gera pradzia puse darbo tad aukstyn nosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rute @ 2011 05 23, 22:14)
blogai kad tiek laiko reikia laukt. Kimba mano ivf'as ore... Aš karta jau geriau antibus. Pakartojau tyrimus, pasirodo ta zaraza tiems gertiems anitibams nejautri. Dabar geriu kitus, kuriems zaraza kaip ir jautri. Bet kaip žinoti ar išgijau, jei blokuojantys jau kita savaite suplanuoti.
Mano antibai tik 5 dienos, ir tikrai ne doksiciklinas, o gerokai silpnesni.
Rizikuoti neisigydzius iki pabaigos nesinori, bet laukti irgi nesinori, nes endo verčia skubeti. Nei bek nei rek..
Dar mąstau, gal pradeti ivf,a ir jau stimuliacijos metu pasitikrinti ar viskas gerai... Bet ar verta taip elgtis, o ir ar galima antibus gerti stimuliacijos metu. Klausimu kol kas daug, atsakymu mažoka  biggrin.gif



Rutele, tikrai galima, as kazkada klausiau M. nes turejau stipru pusles uzdegima.
Atsakyti
QUOTE(frige1 @ 2011 05 24, 02:53)

nu tas penktadienis arteja,biskuti ir uzbanguoju kartais blush2.gif bet vistiek tikiu,kad viskas bus gerai tongue.gif


Suprantu Tave, bet aisku, kad viskas bus GERAI! thumbup.gif

QUOTE(vilte-kns @ 2011 05 24, 03:15)
taip mergaites pagavau jau ji:) apsivaisino is 6 keturios ,skambinsiu dar ryt,tikiuosi tie keturi mano pabiruciai bus stiprus ir uzaugs wub.gif


Laikom kumstukus uz Tavo grazuolius! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vilte-kns @ 2011 05 24, 10:15)
taip mergaites pagavau jau ji:) apsivaisino is 6 keturios ,skambinsiu dar ryt,tikiuosi tie keturi mano pabiruciai bus stiprus ir uzaugs wub.gif


Laikau kumstukus ir linkiu pacio didziausio pasisekimo!!! 4u.gif
Atsakyti
vilte-kns
Tai kaip super puper! stipruoliai ir grazuoliai bus! Faktas! thumbup.gif

Damos, o as su naujienom, net gerom. Mano organizmas gerai laikosi, viskas atrodo ekrane tvarkingai. Tai esu begalo patenkinta! wub.gif Istiesu net nustebciau, jei butu kitaip, nes tikrai nejauciu nieko po IVF, kaip jo ir nebuvo!
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 05 24, 18:45)
vilte-kns
Tai kaip super puper! stipruoliai ir grazuoliai bus! Faktas! thumbup.gif

Damos, o as su naujienom, net gerom. Mano organizmas gerai laikosi, viskas atrodo ekrane tvarkingai. Tai esu begalo patenkinta!  wub.gif Istiesu net nustebciau, jei butu kitaip, nes tikrai nejauciu nieko po IVF, kaip jo ir nebuvo!

Turbut kazka busiu praleidusi tai nelabai suprantu apie koki ekrana kalbi,dareisi kokius tyrimus savo iniciatyva ? smagu girdet,kad esi puikios sveikatos,vel turesi jegu ir ismones saunius plakatus daryt 4u.gif smile.gif As snd irgi jauciusi puikiai,net kartais atrodo,kad tas visas proceduras susapnavau ir kad realybej nieko nevyksta.
Atsakyti