Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Sveikos mergaites,mano gyvenimas kaip supynes- vien diena iskelia aukstyn,kita trenkia zemyn.Mano blastocistos taip graziai auge kazkodel saldymui nepasidave tai dabar turiu lygiai 0 uzsaldytu ir viena pilvelyje,kuri vis kalbinu pasilikti ir zadu sociai maitinti ir siltai laikyti smile.gif Liudna,kad jei nepasiseks teks pradeti viska is pradziu verysad.gif Supratau,kad sitam reikale negalima nieko planuoti,nes viskas gaunasi atvirksciai verysad.gif Na svarbu nesudeti ginklu,musis dar nepralaimetas biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(vilte-kns @ 2011 05 23, 20:27)
labas vakaras mergaites 4u.gif
snd buvo punkcija ,bet nuotaikos nekokios:( ispunktavo 15 ,bet 5 iskart atmete po to dar 4 ir liko tik 6:( ryt skambinsiuos kiek apsivaisino,tikiuosi bus ka isodinti:(((

Neliudek Vilte,dabar jau nieks nuo taves nebepriklauso- kaip bus taip bus,nusiteik geriausiam ir lauk.Mano atveju ispunktavo daug ir augo lyg ir neblogai,o saldymui neliko...gal tau tie 6 bus stiprus ir liks dar ir uzsaldymui,to ir linkiu,neliudek mazule 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Vilte-kns, linkiu, kad likusieji butu patys stipriausi. 4u.gif

Vasareuk, musis tikrai dar nepralaimetas. mirksiukas.gif 4u.gif

Sekmes visoms. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rute @ 2011 05 23, 20:14)
blogai kad tiek laiko reikia laukt. Kimba mano ivf'as ore... Aš karta jau geriau antibus. Pakartojau tyrimus, pasirodo ta zaraza tiems gertiems anitibams nejautri. Dabar geriu kitus, kuriems zaraza kaip ir jautri. Bet kaip žinoti ar išgijau, jei blokuojantys jau kita savaite suplanuoti.
Mano antibai tik 5 dienos, ir tikrai ne doksiciklinas, o gerokai silpnesni.
Rizikuoti neisigydzius iki pabaigos nesinori, bet laukti irgi nesinori, nes endo verčia skubeti. Nei bek nei rek..
Dar mąstau, gal pradeti ivf,a ir jau stimuliacijos metu pasitikrinti ar viskas gerai... Bet ar verta taip elgtis, o ir ar galima antibus gerti stimuliacijos metu. Klausimu kol kas daug, atsakymu mažoka  biggrin.gif



Pas mus situacijos panasios,tik zarazos skirtingos.As irgi persitestuosiu per sitas mm,o stimuliacija pradesiu dar nezinodama ats.Tiek,kad mano sugertas antibu kursas nemenkas,nors statistiskai ne taip retai kam prireikia antro.Vien zo,bet kokiu atveju nuo 3 cd paskirtas doksiciklinas 10 dienu,mb irgi,tik jis gal po punkcijos gers.Priklausomai nuo atsakymu ir sekmes,antibus tikriausiai teks gerti iki 8 sav.Su pertraukom aisku ir draugiskus nestumui.
Tai va,jei klausi ar galima antibus,tai bent UK tikrai galima.Tas gydytojas dirba su porom,kuriom ilga laika nesiseka,tai tikrai zino ka daro.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.P.Keberiokst: 23 gegužės 2011 - 22:37
QUOTE(Rute @ 2011 05 23, 08:24)
Merginos, kurioms teko susidurti su ureaplazma, gal žinote, kada anksčiausiai galima pakartotinai daryti tyrimą sugerus antibiotikus  4u.gif

As kartojau po menesio... 4u.gif Man pasake BAK'e daktare, kad ne anksciau kartoti... Man buvo israse dvieju rusiu net antibus (gavau arkline doze), bet issigydziau is pirmo karto.
Rute, jei man butu tokia situacija kaip tau, as daryciau dabar (as kazkaip po viso savo research nelabai tikiu, kad ureaplazma gali buti nesekmingo IVF priezastis... Cia daugiau, man atrodo, kaip formalumas - radom kazka ne normoj tai reikia "patvarkyti".. Juk daug daktaru isvis tai laiko naturalios moters mikrofloros dalimi ir sako, kad gydyti nereikia. Manau, sekmingas IVF tikrai butu ne del to, kad issigydei ureaplazma, o tiesiog, kad taip turi buti 4u.gif )

QUOTE(frige1 @ 2011 05 23, 08:50)
valio,Zubriuka sugryzo thumbup.gif as jau apie tave pagalvojau,kada i nestukiu skyreli pareisi mirksiukas.gif ?kaip tavo mazuliukai auga?

4u.gif 4u.gif As ryt pas daktariuka cia einu, tikiuosi suzinoti kaip maziukai laikosi... Nes dabar jau tris savaites nieko nezinau, kai ziurejom, dar tik gemaliukai buvo. Tai tikiuosi ryt jau sirduciu klausytis wub.gif

QUOTE(vasareuk @ 2011 05 23, 11:47)
Na svarbu nesudeti ginklu,musis dar nepralaimetas

Vat butent 4u.gif
Adrija - smagu, kad viskas jums gerai ir graziai augat! (man irgi buvo papuliai jautrus, o po to atslugo.. Bet as kazkaip neleidziu sau bijoti, nes zinau, kad ir kas - nepakeisiu... Kazkaip tikiu, kad turi buti gerai viskas... 4u.gif )
Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 2011 05 24, 04:32)
4u.gif  4u.gif As ryt pas daktariuka cia einu, tikiuosi suzinoti kaip maziukai laikosi... Nes dabar jau tris savaites nieko nezinau, kai ziurejom, dar tik gemaliukai buvo. Tai tikiuosi ryt jau sirduciu klausytis wub.gif
Vat butent 4u.gif
Adrija - smagu, kad viskas jums gerai ir graziai augat! (man irgi buvo papuliai jautrus, o po to atslugo.. Bet as kazkaip neleidziu sau bijoti, nes zinau, kad ir kas - nepakeisiu... Kazkaip tikiu, kad turi buti gerai viskas...  4u.gif )

niu tai lauksiu taves rytoj su gerom ziniom bigsmile.gif wub.gif saunuole,pavydziu tau biskuti to tikejimo...as kartais paluztu,bet irgi sau sakau,kad TURI BUTI GERAI wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo frige1: 24 gegužės 2011 - 06:27
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 05 23, 23:35)
Tai va,jei klausi ar galima antibus,tai bent UK tikrai galima.Tas gydytojas dirba su porom,kuriom ilga laika nesiseka,tai tikrai zino ka daro.
šaunuolė, keli viltį gyvenimui.. biggrin.gif bet kuriuo atveju varau pirmadienį pas latvius, o ten jau pagal situaciją.. nu noriu aš jau startuoti, noriu.. tikiuosi, paskutinįkart startuosiu biggrin.gif

Zubriuka, labai norisi atmesti viską, kas gali sutrukdyti. 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas damos 4u.gif

Frige, nu ko cia darbar paluzineji ? unsure.gif Kas dabar ? nestukiski hormonai siauteja ? biggrin.gif

Vilte - nu tikrai idomiai kazkaip, o ka gydytoja sake, kad tiek atkrito kiausialasciu ? unsure.gif

Vasareuk - tai tavo embrioniukai neisaugo iki blastukiu, ar kaip ? Pasistenk nepergyventi, gaila labai, kad taip nutiko, bet dabar galvok tik apie ta saunuoli kuris yra pas tave mirksiukas.gif

Kaip kitos tetules laikosi ? tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Rute @ 2011 05 23, 11:14)
blogai kad tiek laiko reikia laukt. Kimba mano ivf'as ore... Aš karta jau geriau antibus. Pakartojau tyrimus, pasirodo ta zaraza tiems gertiems anitibams nejautri. Dabar geriu kitus, kuriems zaraza kaip ir jautri. Bet kaip žinoti ar išgijau, jei blokuojantys jau kita savaite suplanuoti.
Mano antibai tik 5 dienos, ir tikrai ne doksiciklinas, o gerokai silpnesni.
Rizikuoti neisigydzius iki pabaigos nesinori, bet laukti irgi nesinori, nes endo verčia skubeti. Nei bek nei rek..
Dar mąstau, gal pradeti ivf,a ir jau stimuliacijos metu pasitikrinti ar viskas gerai... Bet ar verta taip elgtis, o ir ar galima antibus gerti stimuliacijos metu. Klausimu kol kas daug, atsakymu mažoka  biggrin.gif


Mazute, manau, kad i juos Tau atsakys ir sirdele nuramins daktaras! Tu jau dabar nesinervink! Jei paskirti tinkami antibai, jie turi atlikti savo darba! drinks_cheers.gif

QUOTE(vilte-kns @ 2011 05 23, 11:27)
labas vakaras mergaites 4u.gif
snd buvo punkcija ,bet nuotaikos nekokios:( ispunktavo 15 ,bet 5 iskart atmete po to dar 4 ir liko tik 6:( ryt skambinsiuos kiek apsivaisino,tikiuosi bus ka isodinti:(((


Vilte, reikia tiketi, kad augs ir dalinsis graziai ir gerai! Cia jau nebe Tavo valioje, tad ir nesinervink, o lauk geru rezultatu! thumbup.gif nestuke.gif

QUOTE(vasareuk @ 2011 05 23, 11:47)
Sveikos mergaites,mano gyvenimas kaip supynes- vien diena iskelia aukstyn,kita trenkia zemyn.Mano blastocistos taip graziai auge kazkodel saldymui nepasidave tai dabar turiu lygiai 0 uzsaldytu ir viena pilvelyje,kuri vis kalbinu pasilikti ir zadu sociai maitinti ir siltai laikyti  smile.gif Liudna,kad jei nepasiseks teks pradeti viska is pradziu  verysad.gif Supratau,kad sitam reikale negalima nieko planuoti,nes viskas gaunasi atvirksciai  verysad.gif Na svarbu nesudeti ginklu,musis dar nepralaimetas  biggrin.gif



Vaje, kaip gaila.. Na, bet pati stipriausia turi pilvelyje ir ilgam! wub.gif

Frige, o Tavo ko nuotaikos banguoja? mirksiukas.gif

Zubriuka, laukiam Tavo sirduciu siandien! wub.gif

Grazios visoms dieneles ir vilties! heart.gif
Atsakyti
vilte-kns
6 yra jega!
Kada skambinsi? 4u.gif

vasareuk Kap gaila... bet jau vienas pilvelyje tikrai turi buti pats paciausias, pats mylimiausias smile.gif wub.gif

Zubriuka labutis! kokia tavo snd diena grazi! As tai gerai, snd su gyd. pasimatimas, tai bus planas gal jau. Laukiam labai naujo plano!

Beta1 4 (keturios)! wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Warwara: 24 gegužės 2011 - 08:25
laabs rytukas bigsmile.gif

QUOTE(vilte-kns @ 2011 05 23, 22:27)
labas vakaras mergaites 4u.gif



QUOTE(vasareuk @ 2011 05 23, 22:47)
Sveikos mergaites,

mergaiciuikes, nenukabinkit nosies 4u.gif
Atsakyti
errachka
Tu ten kada startuoji? Dydiji biрzeli? Pad gyd. jau buvai?
Atsakyti
[quote=Warwara,2011 05 24, 08:24]
vilte-kns
6 yra jega!
Kada skambinsi? 4u.gif

skambinau,bet liepe pasukt uz pusvalandzio,treijsas kazkur pabeges:D
Atsakyti