Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

vasareuk
QUOTE
Turbut kazka busiu praleidusi tai nelabai suprantu apie koki ekrana kalbi,dareisi kokius tyrimus savo iniciatyva ?

echospoko ekrane ax.gif
Ne, juokiu tyrimu as savavaliskai nedarau. As aplamai esu super kliente, juokio savivaliavimo, viskas tiksliai tik taip, kaip gyd. pasake.

Damos, man labai reikia si cikla patrumpinti. 2-3 dienos. Ka galima padaryti is anksto? Dabar 7 CD. Sportas - sveikata? Begimas? Fitnesas? Vynas? Nu nors kad po to pasakyti, kad as tikrai dariau ka nors, nu bet nelemta lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 05 24, 19:17)
vasareuk

echospoko ekrane  ax.gif
Ne, juokiu tyrimu as savavaliskai nedarau. As aplamai esu super kliente, juokio savivaliavimo, viskas tiksliai tik taip, kaip gyd. pasake.

Damos, man labai reikia si cikla patrumpinti. 2-3 dienos. Ka galima padaryti is anksto? Dabar 7 CD. Sportas - sveikata? Begimas? Fitnesas? Vynas? Nu nors kad po to pasakyti, kad as tikrai dariau ka nors, nu bet nelemta  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Man tie visi isvardinti metodai tik uztestu mm atejima,na aisku cia nuo organizmo priklauso,bet tikrai nesu girdejusi apie jokias priemones kaip cikla sutrumpinti be medikamentu pagalbos (tai daro dufastonas,bet juk nieks jo neskirs del tokio reikalo).Gal kitos mergaites tures kokiu ideju g.gif
Atsakyti
vasareuk
Nuo diphastono man tikrai patrumpedavo. bet negersiu - faktas.
Nuo dipherellino ir po IVF pailgejo
Man dabar tiktu ir mano normalus ciklas.
Gal vis gi pabegiosiu. Nepades, tai nors i sveikata bus thumbup.gif

Perskaiciau internete, kad reikai citrina suvalgyti, bet zinau, kad taip galima kaip tik pailginti cikla. ir pati bandziau ir drauge. Tikrai netrumpina...
Nu, tiek to. Reikia dziaugtis, kad organizmas gerai laikosi, o ne bandyti persokti per save biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 05 24, 19:35)
vasareuk
Nuo diphastono man tikrai patrumpedavo. bet negersiu - faktas.
Nuo dipherellino ir po IVF pailgejo
Man dabar tiktu ir mano normalus ciklas.
Gal vis gi pabegiosiu. Nepades, tai nors i sveikata bus  thumbup.gif

Perskaiciau internete, kad reikai citrina suvalgyti, bet zinau, kad taip galima kaip tik pailginti cikla. ir pati bandziau ir drauge. Tikrai netrumpina...
Nu, tiek to. Reikia dziaugtis, kad organizmas gerai laikosi, o ne bandyti persokti per save  biggrin.gif

drinks_cheers.gif teisybe,dziaukis,kad gerai yra ir nekvailiok biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 05 24, 20:35)

Sako reikia dazniau karstoje vonioje pasilepinti ir dar kazka valgyti biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sanzile @ 2011 05 24, 17:44)
Sako reikia dazniau karstoje vonioje pasilepinti ir dar kazka valgyti biggrin.gif  mirksiukas.gif


Ka valgyti? g.gif Karsta vonia ir vynas man greit viska patvarko. rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
Nauji namuciai

http://www.supermama...howtopic=738843
Atsakyti
Aciu uz naujus namucius, linkiu naujuose namuciuose visoms PACIOS DIDZIAUSIOS SEKMES!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Warwaryte - nu gi tiek kelio kartu praejus, ar reikia dar priminti apie triju V schema ? lotuliukas.gif Primenu: ciumpi vyra, vyna ir i vonia biggrin.gif

T.P. Keberiokst - o jau avataro grazumas biggrin.gif
Atsakyti
Beta1 3 (tris)! mmmm... super!

O 3V, tai kada jau-jau, bet dar ne. O as noriu isanksto. Zodziu pabandysiu pabegiuoti, gal pades. Sutrinti kojos tai tikrai padejo lotuliukas.gif Gal dar paplaukioti... Hmmm smile.gif

vasareuk
QUOTE
teisybe,dziaukis,kad gerai yra ir nekvailiok

Kvailioti as kaip tik ir nenoriu thumbup.gif Zoles ten visokios ir t.t.

Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti