Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 62

gal turite galvoje saulutes , nes tik jas įsivaizduoju pievoje smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Feniksas45 @ 2011 06 12, 17:00)
gal turite galvoje saulutes , nes tik jas įsivaizduoju pievoje  smile.gif

taip saulutes bet jos mažesnes ir tuščiavidurės
Atsakyti
QUOTE(janiku @ 2011 06 12, 15:19)
4u.gif Sveikos. Ateinu pagalbos. Šiomis dienomis lankiausi Švėkšnos dvare, Mingėj  ir aplink. Labai patiko pievos su mažomis baltomis gėlytėmis. Kas gal nors žino kas per augalai. Viename Pliaterio  dvare miške tai jų ten begalės.Labai noriu pasėti į savo pievas

Jau atsakė, kad tai saulutės.

QUOTE(janiku @ 2011 06 12, 16:10)
taip saulutes bet jos mažesnes ir tuščiavidurės

Čia laukinukės, jos labai gerai sėjasi. Įsitaisyk vieną kelmelį.po poros metų žydės visa pieva.
Atsakyti
QUOTE(Feniksas45 @ 2011 06 12, 14:40)
Mergaitės ,o kaip tas sausas cemento smėlio mišinys atlaiko žiemas ar neatsiranda plyšių apie akmenis ?
Bumsik , yra visai nereiklių rožių ,kurių nereik žiemai dengti ir yra atsparios ligoms ,na, nebent nuo amarų nupurški ir viskas  g.gif beje, man norėtusi ,jog jūsų spygliuočiai būtų labiau atitraukti nuo tvoros    ax.gif tiesiog ateityje būtų gaila, kai liaunomis šakutėmis tiek maumedis,tiek kadagiai trintusi į tvorą....o jie dar gerokai plėsis į šonus  ypač maumedis  mirksiukas.gif


Ačiū už patarimus 4u.gif Net nubėgau pasižiūrėti kaip aš tuos spygliuočius susodinau. O bala žino, gal tikrai per arti tvoros verysad.gif Šiek tiek vietos palikta, kadagiai (Blue Arrow) neturėtų labai plėstis, kiek skaitinėjau, tai jie tokie siaurukai auga, dėl to būtent juos ir pirkome. O dėl maumedžio nieko nežinau, dar tik pavasarį įsodintas neplanuotai, tiesiog pamatėm ir nusipirkom, lig šiol auginti neteko. Nors širdis sakė, kad reikia jį atskirai sodinti, nebūtų dabar problemų dėl gėlių komponavimo, bet kad brangiausiasis nepasirašė schmoll.gif . Tiesa, perkant sakė, kad maumedžiui jau 7 metai, tai gal jis užaugęs jau, gal daugiau nesiplės blush2.gif ?

Dėl sauso cemento-smėlio mišinio, tai mes jį gausiai laistėm per smulkų purkštuvą tam, kad sustengtų (kadangi formos keisti neplanuojam), pastarosios žiemos gan atšiaurios buvo, bet atlaikė mūsų takeliai-borteliai kuo puikiausiai. Jeigu tik sausu užpilti ir palikti likimo valiai, tai nežinau kas gautųsi g.gif , anksčiau ar vėliau juk ims lyti iš dangaus ir vis vien sustengdys tą mišinį, tai geriau iš karto padaryti viską kaip reikiant.
Atsakyti
čia buvo iš patirties pastebėjimas doh.gif atrodo palikom nemažą tarpą ,bet po trijų metų kupeta išplatėjo ir jau trinasi maumedukas į tinklinę tvorą , o genisi tik apatinės šakos, taip jau yra mums toms nepatyrusioms .... paliekam per mažus tarpus tarp augalų ,nuo tvoros ,o vėliau sukam galvą kaip perkelt jau gerokai paaugusius ir neaišku ar jiems bepatiks naujoji vieta , dabar jau mąstau kad vistik gražiausiai tokie svyruokliai atsiskleidžia augdami vieni mirksiukas.gif beje irgi atitvėrus esu skaldytų akmenų vingiuota linija saviškių žemaūgių spygliuočių grupelę, namo pamatai irgi iš skaldytų akmenų ,tai viskas lig ir įsipaišo, pritariu Bitulei, jog tai tarsi padiktuoja aplinkos stlių g.gif
Atsakyti
Sveiki. Noriu pasidomėti, gal kas konsultuojate, kaip susikurti namo aplinką? Sklypas nedidelis, bet fantazijos man pačiai neužtenka, o gal kas tuo užsiima už atlygį? man reikėtų pabraižymų, paaiškinimų..Žodžiu-konsultacijos. Jei ką-brūkštelėkite į AŽ/ Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(janiku @ 2011 06 12, 15:19)
4u.gif Sveikos. Ateinu pagalbos. Šiomis dienomis lankiausi Švėkšnos dvare, Mingėj  ir aplink. Labai patiko pievos su mažomis baltomis gėlytėmis. Kas gal nors žino kas per augalai. Viename Pliaterio  dvare miške tai jų ten begalės.Labai noriu pasėti į savo pievas

Saulutės.
Bet aš jau kelinti metai iš eilės jas naikinu. Kaimynė sėja, aš purškiu. Užburtas ratas.
Atsakyti
QUOTE(bumsik @ 2011 06 12, 20:56)
Ačiū už patarimus  4u.gif Net nubėgau pasižiūrėti kaip aš tuos spygliuočius susodinau. O bala žino, gal tikrai per arti tvoros  verysad.gif Šiek tiek vietos palikta, kadagiai (Blue Arrow) neturėtų labai plėstis, kiek skaitinėjau, tai jie tokie siaurukai auga, dėl to būtent juos ir pirkome. O dėl maumedžio nieko nežinau, dar tik pavasarį įsodintas neplanuotai, tiesiog pamatėm ir nusipirkom, lig šiol auginti neteko. Nors širdis sakė, kad reikia jį atskirai sodinti, nebūtų dabar problemų dėl gėlių komponavimo, bet kad brangiausiasis nepasirašė  schmoll.gif . Tiesa, perkant sakė, kad maumedžiui jau 7 metai, tai gal jis užaugęs jau, gal daugiau nesiplės  blush2.gif ?



Kadagiai tikrai per arti tvoros. Jie plečiasi apie metrą į šonus, po keletos metų atrodys ne kaip. Mano akimis, jau ir dabar atrodo lyg įsprausti į kampą schmoll.gif
Su maumedžiu tas pats. Reikia augalams duoti daugiau erdvės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivos juosta @ 2011 06 12, 22:36)
Saulutės.
Bet aš jau kelinti metai iš eilės jas naikinu. Kaimynė sėja, aš purškiu. Užburtas ratas.

Tai, kad jų ir sėt nereikia, jos pačios taip sėjasi doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
o kaip dobiliukus naikint?
ar purskt, ar eit su kauptuku ir pagrindinio krumelio ieskot ir ji raut lauk ?

ta pati beda - kaimynai seja - mes naikinam doh.gif
Atsakyti
Labai džiaugiuosi atradus temoje daugybę idėjų gėlynui.
Esu naujai iškepta sodininkė. Perimu iš mamos sodo/daržo/gėlyno tvarkymą ir labai reikia patarimo:

Mamos kurtas prieš keletą metų gėlynas pasidarė visiškai skystas - jokio vaizdo. Yra daug daugiamečių augalų. Ar būtų gerai rugpjūtį viską iškast ir susodint nauja tvarka (noriu grupelėmis, su mulčiuotais takeliais). Dabar daug kas žydi, manau, tegu nužydi ir tada imtis. Iš anksto dėkinga, jei kas nepatingės parašyt .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Gyta*: 19 birželio 2011 - 10:48
QUOTE(vida777 @ 2011 06 11, 16:29)
nelabai jaudinkis del to medinio bortelio, jis per kiek laiko supus, aplinka jau bus daugmaz nusistovejusi, o tu tuomet galesi ji pakeisti i ilgaamzi (pvz. akmenis). Jauciu, kad tas bortelis dar ne karta koreguos savo forma  ax.gif . Ir dabar, beje, mano akims dar per daug giliu vingiu jame.

Cia siaip, takeliu ir gelyno atskyrimas:
user posted image

user posted image

o cia palyginimui - betoninis, akmeninis ar ... medinis bortelis  ax.gif :
user posted image



Labai grazu:) wub.gif
Atsakyti