Įkraunama...
Įkraunama...

Masažai su roll shaper aparatais

beje, vakar buvau tokioj netradicinej diagnostikoj, ten homeopatine klinika, diagnozuoja ligas biorezonansiniu metodu. as pirma karta ejau gruodi, parinko vaistuku, dabar vel ejau, tai kai vaistus pradejo rinkti, nusistebejo , kad tiek daug vaistu man tinka, sako retai taip buna, paklause, gal dariausi paskutiniu metu kokias nors proceduras, sakau jo , limfos masaza, sako ai, tada viskas aisku, sako suaktyvintas organizmas kaip reikalas. dar perklause ar su roll shaper, sakau jo, sako geras labai dalykas. o as gi sergu 3-ia savaite, ir esu pasidarius pries dvi savaites 6 ar 7 kartus, o va, kaip poveikis isliko.
Atsakyti
Masažo klinikoj niekas nesilankėt? Žukausko gatvėje g.gif akcija yra bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes visos! ir as prie jusu jungiuosi su roll shaper'iu smile.gif
siandien buvau siam masaze, tai man kaip tinginiukei sportui - laaabai patiko thumbup.gif Jauki aplinka, maloni priziuretoja ir procedura labai maloni. Nusipirkau 10 kartu abonementa ax.gif su savo dieta ir roll shaper'iu tikiuosi rezultatu cool.gif
Atsakyti
Na junguosi ir as prie Jusu komandos 4u.gif Vakar apsilankiau Fabijoniskiu studijoje, labai patiko, labai maloniai prieme. O dabar dar ir akcija mamytems su vaikais, pasiemiau 10 kartu, ziuresim kokie bus rezultatai blush2.gif Sendiena labai jauciu koju raumenukus, taigi iseina dviguba nauda ir issimasazuoji ir dar pasportuoji, tikiuosi geru rezultatu fitness4.gif
O del kainu blush2.gif tai manau reikia drasei skambinti ir deretis, nes kaip supratau ten dirbanti mergina pati savininke g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mystery @ 2012 02 22, 12:08)
Na junguosi ir as prie Jusu komandos  4u.gif  Vakar apsilankiau Fabijoniskiu studijoje, labai patiko, labai maloniai prieme. O dabar dar ir akcija mamytems su vaikais, pasiemiau 10 kartu, ziuresim kokie bus rezultatai blush2.gif Sendiena labai jauciu koju raumenukus, taigi iseina dviguba nauda ir issimasazuoji ir dar pasportuoji, tikiuosi geru rezultatu fitness4.gif 
O del kainu  blush2.gif tai manau reikia drasei skambinti ir deretis, nes  kaip supratau ten dirbanti mergina pati savininke  g.gif 


O tai maždaug kokios kainos yra?
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2012 02 22, 15:08)
O tai maždaug kokios kainos yra?


Kainos yra visose studijose vienodos, tik akcijos kyresi. Bet asmenishkai manau visada galima susitarti, bent jau man pavyko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mystery @ 2012 02 22, 15:22)
Kainos yra visose studijose vienodos, tik akcijos kyresi. Bet asmenishkai manau visada galima susitarti, bent jau man pavyko smile.gif

Kainos nera vienodos smile.gif bet susitarti turbut galima visur
Atsakyti
Kaunietems informacija thumbup.gif
1. Kovo 8 d ir 15d vyksta nemokamam pabandymui registracija Studio Figura Vaizganto ir Leliunu g. studijose.
2. O su Muzikinio teatro bilietu galima apsilankyti bet kuriame salone nemokamai procedurai...
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
o as buvau naujam studiofigura salone kestucio84, man ten labai patiko ir aplinka ir merginos malonios smile.gif o dabar maciau akcijos yra 10 masazu kainuoja tik 250lt, kaip jos sake atidarymo proga. Ir dar kazkokiu akciju yra. kam idomu galit pasiskambint 8 685 65151. pati jau suvaiksciojau 8 kartus ir rezultatais labai esu patenkinta thumb_yello.gif , oda palygejo, pastangrejo. Bet tai reikia isbandyti, nes pripasakot cia galim daug ka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(leilaleila @ 2012 03 04, 17:06)
o as buvau naujam studiofigura salone kestucio84, man ten labai patiko ir aplinka ir merginos malonios smile.gif  o dabar maciau akcijos yra 10 masazu kainuoja tik 250lt, kaip jos sake atidarymo proga. Ir dar kazkokiu akciju yra. kam idomu galit pasiskambint 8 685 65151. pati jau suvaiksciojau 8 kartus ir rezultatais labai esu patenkinta thumb_yello.gif , oda palygejo, pastangrejo. Bet tai reikia isbandyti, nes pripasakot cia galim daug ka smile.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif
Eisiu i Kestucio gatves studija isnaudoti teatro bilietu pasiulyma, o paskui pasiimsiu ten abonenta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raile @ 2012 03 04, 16:20)
drinks_cheers.gif  thumbup.gif
Eisiu i Kestucio gatves studija isnaudoti teatro bilietu pasiulyma, o paskui pasiimsiu ten abonenta mirksiukas.gif


galit paprasyt sustiprintos programos jei aktualu kad mazesnis pilvukas butu ir klubai mazesni mirksiukas.gif man sudare sustiprinta programa ir koloriju susidegina daugiau, gal todel ir rezultatai geri ir mane tenkina thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2012 02 21, 14:05)
Masažo klinikoj  niekas nesilankėt? Žukausko gatvėje  g.gif  akcija yra  bigsmile.gif

O ten Roll shape yra?? Kiek as zinau, tai ten rankomis ir vakumu masazus daro..
Atsakyti