Įkraunama...
Įkraunama...

Šukuosenų idėjos

QUOTE(iš Australijos @ 2011 06 25, 09:46)
Merginos, o kas jūsų galva tiktų apvaliam veidui, kaip kirptis? turiu plaukus iki pečių, bet juos verkiant pakirpt/pakeist reikia. Kai dar nebuvau tokia apvali , kirpdavaus labai trumpai, tiko ir patiko. dabar bijau disproporcijos, nenoriu labai trumpai. Gal idėjų turit kokių? Plaukai banguojasi.

as ir ieskau ideju apvalesnem veidukui. gal gali i az atsiusti kaip buvai apsikirpus trumpais plaukais ?
nes kiek paskaitau tai kas turi apvalu veiduka sako kad netinka trumpi plaukai... nes as ir neissirenku sukuosenos, reik eit jau paskirpeja tai sedziu googlei ir ziurineju kirpimus, bet nieko idomaus ir kam man tiktu is nuoziuros nerandu, viskas pertapati. doh.gif
Atsakyti
kaip lengvai susisukti garbanas flirt.gif
http://www.youtube.c...p;v=dFrQSM7L7MU
Atsakyti
tiek groziu pridejote wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Man labai labai smile.gif, siu metu sukuosena, ir as taip...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jolirta @ 2011 08 07, 23:48)
Man labai labai smile.gif, siu metu sukuosena, ir as taip...
user posted image



o man tai siaubingai negrazu, kazkoks siaubelis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolirta @ 2011 08 07, 23:48)
Man labai labai smile.gif, siu metu sukuosena, ir as taip...
user posted image

O as sapnavau praeita nakti, kad man nuskuto taip sone plaukus,tai taip stresuodama atsikeliau,kosmaras buvo doh.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Karalajte @ 2011 08 08, 00:34)
O as sapnavau praeita nakti, kad man nuskuto taip sone plaukus,tai taip stresuodama atsikeliau,kosmaras buvo doh.gif  schmoll.gif

Kaip tik norėjau paklausti, ar tas išskustas šonas madingas pasidarė, nes jau ne vienos merginos foto mačiau ax.gif Atrodo egzotiškai, tik tas ataugimo procesas turbūt neitin malonus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolirta @ 2011 08 07, 23:48)
Man labai labai smile.gif, siu metu sukuosena, ir as taip...
user posted image

Prašom tamsta nesupykti, bet ties kuria vieta čia gražu? Man tai baisu kai pas moterį taip išskusti plaukai... doh.gif
Atsakyti
Sveikos, gal nevisai čia pataikiau, bet nežinau kur kitur paprašyt. ax.gif Norėčiau į plaukus įmest baltų sruogelių, kadangi mano plaukai yra tamsūs norėčiau labai plonyčių sruogelių, per kurias matytųsi likę plaukai. Nemoku paaiškint biggrin.gif bet niekaip nerandu nuotraukų, gal ieškot nemoku..jei jūs kur užmtysite kažką panašaus ar pačios panašiai nusidažiusios esat prašau atsiūsti ar čia įkelti happy.gif
http://www.beautiful...06/shakira.html kažkas panašaus tik čia rektų ant tiesių plaukų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramiele: 08 rugpjūčio 2011 - 10:48
QUOTE(Jolirta @ 2011 08 07, 23:48)
Man labai labai smile.gif, siu metu sukuosena, ir as taip...
user posted image

man sios sukuosenos irgi labai grazu jei tinka prie veido ir mergina stilinga 4u.gif
Atsakyti
Man tai labai faina sita sukuosena:
user posted image
Video kaip paciai pasidaryti
Atsakyti
QUOTE(Koop @ 2011 08 08, 14:14)
Man tai labai faina sita sukuosena

man šukuosena tai nelabai, bet batai užtat labai. smile.gif smile.gif
Atsakyti