Įkraunama...
Įkraunama...

Šukuosenų idėjos

QUOTE(Jolirta @ 2011 08 07, 23:48)
Man labai labai smile.gif, siu metu sukuosena, ir as taip...

man gražiau, kai būna išskutinėti ilgi plaukai, tamsūs, tik žinoma reikia turėti atitinkamą stilių... pati to tikrai nesidaryčiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolirta @ 2011 08 07, 22:48)
Man labai labai smile.gif, siu metu sukuosena, ir as taip...
user posted image


Aš irgi labai panašiai nešioju, tik pas mane visas šonas skustas smile.gif Šiaip viena iš gražiausių šukuosenų. O šitoj nuotraukoj ji tiesiog tobulai atrodo.
Atsakyti
QUOTE(Bitch_Intriguer @ 2011 08 24, 13:29)
Aš irgi labai panašiai nešioju, tik pas mane visas šonas skustas smile.gif Šiaip viena iš gražiausių šukuosenų. O šitoj nuotraukoj ji tiesiog tobulai atrodo.


man tai atrodo, kaip jai neseniai galvos operacija buvo daryta ir toj vietoj daktarai plaukus paskuto.. doh.gif
nieko grazaus nematau.. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ankata: 24 rugpjūčio 2011 - 13:27
Sveikos, savaigali turiu krikštynas, neišmanau ką pasidaryti su plaukais, nes mano su kirpčiukais tiesiais, taigi gal patartumėt kokia šukuosena pasidaryti ilgiems šviesiems plaukams su kirrpčiukais. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolirta @ 2011 08 07, 20:48)
Man labai labai smile.gif, siu metu sukuosena, ir as taip...
user posted image


Labai grazu, ypac blondinems
Atsakyti
O jei tiesiog galus stambiom garbanom sugarbanot? g.gif

user posted image
user posted image

Arba tokios kai buna netvarkingos sukuosenos blush2.gif man labai grazu, truputi pavelti tektu tik ax.gif

user posted imageuser posted image

O jei tinka ir be grifkutes gali bandyti ipinti ax.gif

user posted image
Atsakyti
Ačiū, reikės pabandyt su garbanom stambiom, nes pati pasisukt kokį netvarkinga kuoduką nelabai mokėsu. blush2.gif
Atsakyti
O ka pasiulytumet tokio ilgio plaukams, isskytus bizyte (nes su ja dazniausiai ir vaikstau)?
user posted image
Anksciau kai buvo madinga ir nenuvalkiota dazniausiai sukeldavau plaukus ir susegdavau znyplemis arba automatiniu segtuku palikdama laisvus krentacius galiukus. Turbut kiekviena zino ta sukuosena. smile.gif

Man grazu visokie kuodukai, bet jauciu be sansu su tokio ilgio plaukais? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo popelka: 05 rugsėjo 2011 - 12:16
QUOTE(popelka @ 2011 09 05, 13:09)
Man grazu visokie kuodukai, bet jauciu be sansu su tokio ilgio plaukais? unsure.gif

Aš sugebu pasidartyti kuoduką turėdama ir trumpesnius plaukus nei jūs wink.gif tik reikia nemažai "špilkų" surankioti išsidraikėius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dodže @ 2011 08 25, 11:35)
Sveikos, savaigali turiu krikštynas, neišmanau ką pasidaryti su plaukais, nes mano su kirpčiukais tiesiais, taigi gal patartumėt kokia šukuosena pasidaryti ilgiems šviesiems plaukams su kirrpčiukais. 4u.gif


Na truputi per velu jau, savaitgalis praejo, bet gal kam pravers :

http://www.youtube.c...;feature=relmfu
http://www.youtube.c...feature=related
http://www.youtube.c...nel_video_title
Atsakyti
QUOTE(popelka @ 2011 09 05, 13:09)
Man grazu visokie kuodukai, bet jauciu be sansu su tokio ilgio plaukais? unsure.gif


Mano irgi panašaus ilgio plaukai ir mėgstu tokį netvarkingą kuoduką susisukti smile.gif aišku būna išsidraikiusių sruogų, bet jas špilkutėm susitvarkau arba keleta palieku, kad dailiai atrodytu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 09 05, 13:37)
Aš sugebu pasidartyti kuoduką turėdama ir trumpesnius plaukus nei jūs wink.gif tik reikia nemažai "špilkų" surankioti išsidraikėius biggrin.gif

Tikiu. O kaip jus ji darot? 4u.gif

QUOTE(Tigris @ 2011 09 05, 16:25)

Labai grazios idejos wub.gif galima butu i ilgu plauku sukuosenu tema idet http://www.supermama...howtopic=752081 Beje cia irgi radau labai graziu sukuosenu ilgaplaukems. wub.gif Man labai patiko tas antrasis variantas, bet reikia jei ne ilgu tai bent jau vesliu plauku, bet tokie is dalies suimti plaukai man isties grazu. Koks idomus pas ja garbanojimo prietaisas, as kazkada tokiu kaip znyplemis naudodavausi. Bet dabar bijociau tokiu budu garbanotis, man atrodo panasus budai labai kenkia plaukams. blush2.gif

QUOTE(Desire*~> @ 2011 09 05, 20:04)
Mano irgi panašaus ilgio plaukai ir mėgstu tokį netvarkingą kuoduką susisukti smile.gif aišku būna išsidraikiusių sruogų, bet jas špilkutėm susitvarkau arba keleta palieku, kad dailiai atrodytu tongue.gif

O kaip jus darot kuodeli? Surisat ir susukat, ar is atskiru sruogeliu kaip nors? Nepaminejau kad mano plaukai dar ir labai ploni, ju mazai. Taciau ju didelis privalumas toks, kad po plovimo jie buna purus, lengvi, juos nera sunku atkelt nuo saknu ir jie truputi banguojasi. Tai sita ju savybe as kiek imanoma stengiuosi isnaudot. Bet suemus ranka i kasyte tai toookia jau peles uodegyte. As tai kartais susirisu kasele, sulenkiu ja pusiau ir galiuka paslepiu po gumyte, va ir visas mano menas. smile.gif Butu faina kazka nesudetingo ir apgaulingo sugalvot. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo popelka: 06 rugsėjo 2011 - 17:59